Türk kozmetik sanayisinin önde gelen firmalarından olan Hunca Kozmetik dünya standartlarında kişisel bakım ve kozmetik ürünleri üretiyor. 1957'de kurulan Hunca Kozmetik deodoranttan jöleye, saç bakım ürünlerinden makyaj malzemelerine kadar oldukça geniş bir ürün çeşitliliği ile tüketicisine hitap ediyor. Değişimi ve yeniliği yaratıcı kimliği ile özdeşleştiren Hunca Kozmetik bu kimliği sayesinde Türkiye'nin en sevilen ve en çok kullanılan parfüm çeşitleri arasında yer alan ürünler sunuyor. Genç kızlar arasında oldukça popüler olan She parfüm çeşitleri ile Hunca Kozmetik büyük bir başarıya imza atıyor.

She Parfüm Çeşitleri

Kırmızı ve yeşil meyvelerin tazeleyici aromalarından oluşan üst notalarının canladıran enerjisini kalp notasındaki beyaz çiçekler ve yasemin özlerinin heyecan verici kokularına bırakan, amber, musk ve vanilya ile bir araya getirilen dip notaları ile She parfüm çeşitleri genç kızları renkli dünyalarda harika bir yolculuğa çıkarıyor. Kırmızı meyvelerin egzotik aromaları ile greyfurt ve mandalinanın keskin aromalarının birlikteliği genç kızların heyecanını açığa çıkarıyor. Kalp notasındaki frezya ve gül notalarıyla genç kızların hayalleri ortaya çıkıyor. Vanilya, amber ve tonka ağacı özleri ile harmanlanan dip notaları heyecanlı ve hayalleri olan genç kızların romantik ve kırılganlığını gözler önüne seriyor.

Çiçeksi notaları ve turunçgil ağırlıklı meyve notlarının üst notalarında yer aldığı She parfüm çeşitleri gülüşüyle çevresine neşe saçan genç kızların tatlılığını simgeliyor. Dip notalarındaki sandal ağacı, yumuşak musk ve vanilya neşeli ve eğlenceli genç kızların sıcaklığını saklıyor. Çiçeksi aromaları ve meyve özlerini bir parfüm şişesinde birleştiren aşkın kokusu She parfümleri genç kızların ilk aşkının imgesi haline geliyor. Dip notalarındaki odunsu notalar ise gençliğin cazibesini ortaya çıkarıyor.

Portakal ve mandalina gibi turunçgil notalarından oluşan üst notalarındaki enerjiyi orta notalarındaki akasya ve lilyum çiçeklerinin saflığı ve temizliği ile bütünleştiren She parfüm çeşitleri dip notalarındaki vanilya ve musk özlerinin etkisiyle romantik bir havaya bürünüyor. Özgür olmak ve hayatın tadını dilediğince çıkarmak her genç kızın en büyük hayalini oluşturuyor. Çiçeksi ve meyvemsi notaların eşsiz birlikteliği genç kızların ruhundaki özgürlük arzusunu açığa çıkarıyor. She parfüm çeşitleri kendinden asla ödün vermeyen ve doğallığın gücüne inanan gençlerin vazgeçilmez kokularını oluşturuyor.

She Parfüm Fiyatları

Genç kızlara hitap eden benzersiz kokularının yanı sıra parfüm fiyatlarının da benzersiz olması She'yi genç kızların en çok tercih ettiği ve en çok kullandığı parfüm markalarından biri yapıyor. Kokuları ile genç kızların her duygusuna hitap etmeyi başaran She parfüm fiyatları ile de her genç kızın ulaşabileceği bir parfüm markası yaratmanın mutluluğunu yaşıyor. Tasarımı ile de göz dolduran şişeleri yine özel kutularda sunan She parfümleri en çok hediye edilen parfümler arasında yer alıyor. She'nin genç kızlar arasında en çok hediye edilen parfümler arasında yer almasının sebebi elbette eşsiz kokuları ve benzersiz fiyatları oluyor.

50 mililitrelik şişelerde ve eau de toilette formatında genç kızların beğenisine sunulan She parfüm fiyatları parfümlerin aromalarındaki çeşitliliğe göre küçük farklılıklar gösterebiliyor. Aroma çeşitliliği fazla olan She parfümleri aroma çeşitliliği az olan She parfüm fiyatları ile farklılık gösterebiliyor.

Yüzde yüz müşteri memnuniyeti anlayışı She parfüm fiyatları için en belirleyici temel etkenlerden birisi oluyor. Müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan Hunca Kozmetik bu nedenle parfümlerin kalitesini ve kalıcılığını arttırırken parfüm fiyatlarını olabilecek en uygun seviyede tutuyor. Hunca Kozmetik böylece her genç kızın She parfümlerine ulaşmasını kolaylaştırıyor.

She Parfüm Fiyatları ve Çeşitleri

63 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. She
  2. Calvin Klein
  3. Burberry
  4. Bvlgari
  5. Sebamed
  6. Garnier
  7. Versace
  8. Armani
  9. Nivea
  10. Lancaster
  11. Avon
  12. Flormar
  13. Oriflame
  14. Adidas
  15. Dior
  16. Givenchy
  17. Victoria's Secret
  18. Giorgio Armani
  19. Yves Saint Laurent
  20. Hermes
  21. Hugo Boss
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Parfüm Mililitre
 7. Parfüm Türü
  1. EDT
  2. Deodorant
 8. Cinsiyet
 9. Satıcı A-Z
 • Marka She
DSACategoryId/60001547/2147483603/341406
BAŞA DÖN