Siemens Buzdolapları

Yiyecekleri bozulmadan saklamak için kullanılan buzdolabı, bir evin en temel ihtiyaçlarından biridir. Ebatları ve modelleri çeşitlilik gösteren buzdolapları, ihtiyaca göre seçilir. Geniş aileler için büyük buzdolapları, klasik model buzdolapları, iş yerleri için mini buzdolabı gibi farklı ürünleri inceleyebilirsiniz. Dondurucu ve soğutucu bölümleri birbirinden farklı olan, kapak dizaynları ve enerji sınıfları çeşitlilik gösteren buzdolaplarını Siemens markasında bulabilirsiniz.

Siemens Buzdolabı

Elektronik cihazlardan elektrikli mutfak aletlerine kadar yenilikçi teknolojileri kullanan Siemens, farklı modellerde buzdolaplarına sahiptir. Farklı ihtiyaçlara hitap eden markanın ürünleri arasında tek kapaklı buzdolabı ve çift kapaklı buzdolabı gibi modelleri bulabilirsiniz.

Siemens buzdolapları arasında doğru sıcaklık ayarları, yenilikçi tazelik sistemleri, gıda türüne bağlı olarak hassas saklama koşulları gibi özellikleri sunan ürünleri inceleyebilirsiniz. Gıdaları daha uzun süre taze tutan buzdolapları, farklı yiyecekler için doğru nem oranını yaratır. Raf düzenleri ve değişebilen çekmece tasarımları ile esnek bir kullanıma sahip olan ürünler, farklı kullanıcılara uyum sağlar. Yiyecekleri istediğiniz şekilde depolamanıza imkan veren Siemens buzdolaplarını inceleyerek A+, A++ veya A+++ gibi enerji tasarruflu ürünleri tercih edebilirsiniz. Özellikle çevreci tasarımları sayesinde, az enerji ile yüksek performans sunan modelleri seçerek bütçenizi koruyabilirsiniz.

Siemens Buzdolabı Modelleri

Siemens buzdolabı çeşitleri arasında buzluk bölümü üstte olan klasik modeller ve yenilikçi tasarımları ile dikkat çeken modern modeller bulunur. Tazelik sistemleri, derin dondurucu hacimleri ve ebatları farklı olan ürünlerden uygun olanı seçebilirsiniz. Az kullanılan buzluk kısmı alt tarafta olan buzdolaplarına da ulaşabilirsiniz. Çok kullanılan yiyeceklere daha kolay ulaşamaya imkan tanıyan modellerin raf dizaynları ve soğutma özelliklerini detaylıca inceleyebilirsiniz.

LCD göstergeli elektronik kontrol paneline sahip olan ürünler ise sıcaklık değerlerini dıştan değiştirmenizi sağlar. Aynı zamanda ölçüleri birbirinden farklı olan buzdolapları arasında, ideal ebatları ile sahip olduğunuz alanı en iyi şekilde değerlendirmenize imkan tanıyan ürünleri bulabilirsiniz. Siemens buzdolapları arasında çift taraflı kapı sistemi ile tanınan gardırop tipi buzdolapları da yer alır. Geniş iç hacmi, büyük buzluğu, raf düzeneği ve çekmeceleri ile geniş ailelere hitap eden ürünler, şık ve modern tasarımları ile ankastre mutfaklar için doğru bir seçimdir.

Siemens Buzdolabı Fiyatları

Modelleri değişen Siemens buzdolaplarının fiyatları, teknolojik özelliklerine ve tasarımlarına göre çeşitlilik gösterir. Buzluk kısmı üst tarafta olan no frost modelleri uygun fiyatlara sahiptir.

A4 enerji sınıfına dahil olan no frost buzdolapları arasında A++ enerji sınıfına sahip olan ürünler ise hem fiyat hem de özellikler açısından değişiklik gösterir.

Buzluk kısmının alt tarafta olduğu kombi tipi buzdolapları ise çeşitli bütçelere hitap eder. Süper dondurma, süper soğutma ve tatil modu gibi farklı özellikleri bulunan ürünlerin fiyat ve özelliklerini karşılaştırabilirsiniz.

Çift kapılı modellerin fiyatları ise kombi tipi olanlardan farklıdır. Hem hacimleri hem de performansları değişik olan buzdolaplarından size uygun olanı seçebilirsiniz.

Siemens Buzdolabı Nasıldır?

İhtiyaca göre seçilmesi gereken buzdolapları farklı kullanıcılara hitap eder. Siemens buzdolapları iç hacmi, değiştirilebilir raf dizaynları ve şık tasarımları ile tercih edilir. Özellikle farklı ihtiyaçlar için yenilikçi çözümler sunan buzdolabı çeşitlerine sahip olan marka, daha uzun süre gıdaları taze tutan tasarımları ile öne çıkar.

Kaliteli tasarımı ve çevreci yaklaşımları olan A+ ve A++ sınıfına dahil olan ürünler ise bütçesini düşünenlere hitap eder. Siemens buzdolapları arasında sessiz çalışma özelliği ile öne çıkan ürünler de müşteri memnuniyeti yaratır. Geniş hacimli tek kapaklı ve çift kapaklı modelleri ise büyük ailelerin seçebileceği en ideal modellerden biridir.

Siemens Buzdolabı Fiyatları ve Modelleri

43 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Siemens
  2. Arçelik
  3. Liebherr
  4. Vestel
  5. Samsung
  6. Altus
  7. Hotpoint Ariston
  8. Bosch
  9. LG
  10. Profilo
  11. Regal
  12. Grundig
  13. Electrolux
  14. Hitachi
  15. Beko
  16. Indesit
  17. Sharp
  18. Franke
  19. Sunny
  20. Uğur
 2. Kullanım Şekli
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Dondurucu Özelliği
 6. Üretici
 7. Yükseklik
 8. Ürün Tipi
 9. Kontrol Paneli
 10. Ürün Rengi
 11. Genişlik
 12. Dondurma Kapasitesi Kg/ 24 Saat A-Z
 13. Enerji Sınıfı
 14. Derinlik A-Z
 15. Satıcı
 • Marka Siemens
DSACategoryId/2147483637/235604/22154
BAŞA DÖN