Siemens Şofbenleri

İleri teknolojiyi ürünleri ile buluşturmaktan çekinmeyen Siemens; akıllı fonksiyonlarla donattığı ani su ısıtıcıları ile sadece arzu ettiğiniz sıcaklıkta değil arzu ettiğiniz zamanda ulaşmanızın kapılarını aralıyor.

Ani su ısıtıcıları arasında öne çıkan Siemens şofbenler; sıcak suya ulaşmanın en çevre dostu, tasarruflu ve güvenli yolları arasında yer alıyor. Hayatınızı kolaylaştırmak adına sayısız özellikle buluşan Siemens şofbenler sayesinde, geleceğin teknolojilerini banyonuza taşıyabilirsiniz.

Siemens Şofben

Siemens şofben modelleri; tüketicilerin daha kolay kullanmaları adına akıllı tasarımlarla birleştirilmiştir. Hızlı ve basit montajdan başlayan pratik kullanım avantajları, sıcak suya ulaşmanızdan sonrasında bile büyük konfor sunar. Kireçlenmenin olumsuz etkilenmesinin önüne geçen özel teknoloji, Siemens şofbenin ömrünü uzatmayı amaçlarken sıcak su konforunu üst seviyelere çıkarır.

Kademeli ya da kademesiz su ayarı sunan şofben modelleri sayesinde ihtiyaç duyduğunuz hassasiyette, etkili bir ısınma elde edebilirsiniz. Kademeli modellerde sıcaklık ayarını 0,5 °C gibi oldukça hassas değerler arasında yapabilirsiniz. Yeni gelişmiş özel teknoloji sayesinde solar sistemlerle uyum içerisinde çalışabilen modelleri tercih ederek, güneş enerjisi kullanılarak ısıtılmış olan suyu aklınızdaki sıcaklığa kadar oldukça ekonomik bir şekilde ısıtabilirsiniz. Siemens şofben modellerinin diğer sayısız fonksiyonel özellikleri ile hayatınıza konforu çağırmak ve pratik kullanımı sayesinde zaman kazanmak sizin elinizdedir.

Ürünlerin değişik konforda ısıtıcı programlar barındıran akıllı teknolojisi ile hayal edemeyeceğiniz rahatlıkla tanışmanız çok kolaydır. Her adımı renkli ya da LCD ekran üzerinden takip etmenize olanak tanıyan şofbenler; ihtiyacınıza en uygun çözümleri üretmek için her zaman elinizin altındadır.

Tercih edeceğiniz her şofben modeli, yüksek ölçüde güvenlik önlemleri ile donatılmıştır. Ani ısınma ve yanma, elektrik kaçağı, nem dolayısı ile aksamın zarar görmesi gibi ayrıntılara üretilen etkili çözümler, kullanıcıların güven içerisinde olmalarını sağlar. Gözünüz arkada kalmadan kullanabilmeniz için gerekli uyarı ışıkları gerekli önlemleri almanız konusunda size yol gösterir. Bu sayede sevdikleriniz, çocuklarınız ve siz endişe etmeden, güven içerisinde ani su ısıtıcılarının tüm konforundan yararlanabilirsiniz.

Siemens Şofben Fiyatları

Siemens’in hız, verim ve tasarruf kriterlerini göz önünde bulundurarak tasarladığı şofben modelleri, zamandan ve paradan tasarruf sağlamanın yollarından biridir. Banyo keyfiniz başta olmak üzere sıcak suya ulaşmanın keyfini ikiye katlayan fonksiyonları, kolay kullanım imkanı sunan özel tasarımı ve yüksek güvenlik önlemleri ile en yüksek konforu evinize taşıyan modeller fiyatları ile de çok tutulur.

Barındırdığı ekstra fonksiyonlara nazaran uygun fiyatlara sahip Siemens şofbenler, çevre dostu üretim ve teknolojiye sahiptir. Sadece kullanılan elektrikten değil sudan da tasarruf etmenizi sağlayan özel tasarımları, faturalarınızı rahatlamasına yardımcı olur. Çevre ve gelecek için iyi bir yatırım olan uzun ömürlü Siemens şofben modelleri, tezgah üzeri kullanım ve duş tipi kullanım için tercih edilebilir.

Her bir model düşük su tüketimi ile dengeli elektrik harcaması sunacak şekilde üretilmiştir. Solar sistemle uyumlu çalışabilen modelleri tercih ederek, her zaman arzu ettiğiniz derecedeki suya en ekonomik ulaşma yoluna erişebilirsiniz. Farklı fonksiyonlarla donatılmış ani su ısıtıcıları; tasarruf ve güvenliği hizmetinize sunarken verimli çalışmadan ve hızdan asla ödün vermez.

Ani şoklama tipi çalışan su ısıtıcılarına nazaran yüksek enerji ve su tasarrufu sağlayan Siemens şofben modelleri arasından, evinize ve sizin ihtiyaçlarınıza en uygun modeli tercih ederek, daha yüksek tasarruflarda bulunabilirsiniz. Kaliteye harcamış olduğunuz paraya üzülmek istemiyorsanız siz de tercihinizi Siemens şofbenlerinden yana kullanabilir, akıllı teknolojinin vazgeçilmez konforu ve güvenliğini banyonuz başta olmak üzere sıcak suya ihtiyaç duyduğunu her yere taşıyabilirsiniz.

Siemens Şofben Fiyatları

2 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Fakir
  2. Baymak
  3. Blue House
  4. Cvs
  5. Arçelik
  6. Vaillant
  7. Aksu
  8. Arnica
  9. Arzum
  10. Daxom
  11. Demirdöküm
  12. Felix
  13. Siemens
  14. Sunny
  15. Veito
  16. Aura
  17. Cemsan
  18. Eminçelik
  19. Hiper
  20. İtimat
 2. Fiyat Aralığı
 • Marka Siemens
DSACategoryId/2147483638/161876/17434
BAŞA DÖN