En önemli yaşam kaynaklarından biri olan su, vücuttaki hücrelere besin ve oksijen taşıyarak vücut sisteminin sağlıklı bir döngü içinde çalışmasını sağladığı için canlı yaşamında çok önemli bir yer kaplıyor. Canlılar vücutları için gerekli olan minerallerin çoğunu içtikleri sulardan karşılıyor. İnsanlar için olmazsa olmaz olan içme suyunu steril bir şekilde saklamak, soğutmak ya da ısıtmak için su sebilleri büyük önem taşıyor. Siemens su sebilleri, su ısıtmak veya soğutmak için ekstra zaman harcamanıza gerek kalmadan her daim sıcak ve soğuk suya ulaşmanıza imkan sağlıyor. Bu sayede buzdolabınızda su şişeleri gereksiz yer kaplamıyor. Ayrıca sizi çay ya da kahve içmek için sıcak su hazırlarken ekstra zaman ve enerji harcamaktan kurtarıyor.

Siemens Su Sebili Modelleri

Siemens su sebili modelleri, temel anlamda iki farklı tasarımla ön plana çıkıyor. İlk tasarım, standart su sebillerinde olduğu gibi damacana üst kısımdan ters çevrilerek sebile yerleştiriliyor. Yer çekimi sayesinde Siemens su sebilinin soğutma ve ısıtma haznelerine ulaşan su buradaki steril depolama alanlarında tazeliğini ve lezzetini koruyarak bekleyebiliyor. Siemens su sebilinin haznelerinde soğuk ve sıcak su ayrı ayrı depolanıp muhafaza edilebiliyor. Damacananın üstte konumlandırıldığı sebil modellerinde, açıkta yer alan damacanada kalan su miktarı rahatlıkla görülebiliyor. Siemens su sebilleri üzerinde yer alan üç farklı çeşme, aynı anda; sıcak, soğuk ve oda sıcaklığında su alma imkanı sunuyor. Sıcak su fonksiyonu açıkken çocuk kilidine sahip olan Siemens su sebili modelleri, güvenliği ön planda tutuyor. Çıkarılabilir su toplama haznesi ile fonksiyonel bir tasarıma sahip olan Siemens su sebili çeşitleri, 90 dereceye kadar sıcak, 10 dereceye kadar soğuk su elde etme imkanı sunuyor. Enerji tasarrufu sağlayan ısıtma ve soğutma açma kapama tuşları sayesinde kullanmak istemediğiniz zaman sıcak ve ya soğuk su fonksiyonu devre dışı bırakılabiliyor. Böylece Siemens su sebiliniz gereksiz yere enerji harcamıyor ve bütçenize katkı sağlıyor.

Damacananın sebilin gövdesinin alt kısmına konumlandırıldığı gizli damacanalı Siemens su sebili modelleri ise daha şık tasarımları ile göze çarpıyor. Estetik tasarımıyla öne çıkan Siemens su sebilleri, mutfağınıza veya ofisinize ayrı bir hava katıyor. Damacana alanı alt kısımda yer aldığı için ağır bir damacanayı sebilin üzerine kadar çıkarma derdi ortadan kalkmış oluyor. Su, Siemens su sebilinin emme teknolojisi ile sıcak ve soğuk su haznelerine taşınıyor ve burada muhafaza ediliyor. Gizli damacanalı Siemens su sebili modellerinde soğuk su ve sıcak su ayrı ayrı depolanabiliyor ve aynı anda soğuk, sıcak ve oda sıcaklığında suya erişmeniz mümkün oluyor. Tüm Siemens su sebili modellerinde standart olarak yer alan çocuk kilidi, sıcak su fonksiyonu aktifken devreye giriyor ve çocuğunuzun başına bir kaza gelmesinin önüne geçiyor. Başka bir standart olan bardak koyma aparatı sayesinde plastik veya karton bardaklarınız tek bir alanda düzenli bir şekilde sebilinizin yan tarafında muhafaza edilebiliyor.

Siemens Su Sebili Fiyatları

Siemens su sebili fiyatları, ürünün; modeline, rengine, depolama alanının konumuna, boyutlarına, teknik donanımına ve fonksiyonel özelliklerine göre değişiklik gösterebiliyor. Ofisiniz ya da eviniz için gerekli sıcak ve soğuk içme suyunu üreten Siemens su sebili modelleri “Hayatı farklı yaşamak için” sloganıyla tasarlanıyor ve estetik görünüşlerinin yanı sıra fonksiyonel yapıları ve dayanıklılıklarıyla da ön plana çıkıyor.

21. yüzyılın sosyal, çevresel ve ekonomik sorunlarına öncü ve zamansız ürünler üreterek çözümler sunma vizyonuna sahip olan Siemens, su sebillerini üretirken kullandığı teknolojiler ile yüksek enerji ve su tasarrufu sağlamanıza olanak tanıyor.

Siemens Su Sebili Fiyatları

2 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Siemens
  2. Goldmaster
  3. Arçelik
  4. Vestel
  5. Simfer
  6. Beko
  7. Awox
  8. Bosch
  9. Madame Coco
  10. Meyan
  11. Altus
  12. Bexel
  13. Cup Dispanser
  14. Delta
  15. Dijitsu
  16. Emsaş
  17. Hayzek
  18. PaşaHome
  19. Premier
  20. SEG
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Satıcı
 • Marka Siemens
DSACategoryId/2147483637/235604/236214
BAŞA DÖN