Zengin klima çeşitleriyle öne çıkan Sigma, size ve sevdiklerinize daha temiz bir yaşam alanı sunmaya devam ediyor. Sigma, sağladığı farklı fiyat seçenekleri ve uygun kampanya koşullarıyla evinize ve iş yerinize temiz havayı taşıyor. Hızlı ısıtma ve soğutma modlarıyla öne çıkan Sigma klimalar, ortam ısısını hızlı bir şekilde analiz ederek gereken seviyeye kısa sürede ulaşmasını sağlıyor.  

Sigma Klima Modelleri

Sigma Inverter klimalar, A+, A++, A+++ olmak üzere dış ortam sıcaklığına göre farklı enerji seviyelerinde çalışıyor. G10 teknolojisine sahip Sigma klima modelleri, frekans ayarlayıcı kompresör sayesinde -15 derece dahi sorunsuz bir şekilde ısıtma ve soğutma işlemi yapabiliyor. Uykuya dalma, derin uyku ve uyanma periyotlarına göre ısı derecesini kendi kendine ayarlayabilen Sigma klimalar 8 saatlik uyku süresi boyunca konforlu bir ortam vadediyor. Sigma klimalar, panel altı LED aydınlatma sistemiyle ortama şıklık katıyor. 10 metreye kadar üfleme özelliği sayesinde ortam içerisinde her noktaya eşit derecede ulaşarak konforunuzu arttırıyor. Daha hassas sıcaklık kontrolü için vücut hareketlerini gözlemleyen Sigma klima modelleri sessiz bir çalışma ortamı sunuyor. Hava kalitesine önem veren Sigma klima havada bulunan kötü koku ve kirlilik yaratan maddelerin temizlenmesine yardımcı olarak daha ferah bir ortam sunuyor. Bununla beraber sahip olduğu iyon teknolojisiyle gıda zehirlenmelerine yol açan bakterileri de ortamdan uzaklaştırıyor.

Çevreci bir yaklaşım sergileyen Sigma, klimadan kaynaklanan atık madde salınımını ortadan kaldırmak amacıyla Inverter serisini doğaya uygun olarak tasarlamıştır. Sigma tarafından geliştirilen “I Feel” sistemi, daha önceden ayarlamış olduğunuz ısı değerine göre hava üflemesini arttırarak ya da azaltarak ortam sıcaklığını otomatik olarak belirliyor. 

Kolay çıkarılabilen ve yıkanabilen filtreler sayesinde maksimum verimlilik sağlayan Sigma klimalar, havayı temizleyerek daha sağlıklı bir ortam sağlıyor. İstenen sıcaklığa daha hızlı ulaşmak üzere daha güçlü bir hava akışı sağlayan Sigma klima modelleri "8 derece ısıtma" sistemi ile kesintisiz soğutma ve ısıtma işlevi vadediyor. Sigma klima modelleri buz çözme işlemi sırasında ısıtma çalışması dursa dahi depolanan enerjiyi kullanarak çalışmaya kaldığı yerden devam edebiliyor. Sigma markası klima modelleri ile ortamdaki oksijeni iyileştirerek rahat ve temiz yaşam alanları vadediyor.

Sigma Klima Fiyatları

Sigma klima fiyatları sunduğu hizmet kalitesi ile öne çıkıyor. Enerji kontrol özelliği sayesinde gerektiği oranda soğutma sağlayarak fazla enerji kullanımını önleyen Sigma klimalar, daha az enerji tüketimine yardımcı oluyor. Sigma klima fiyatları ait olduğu enerji sınıfı ve teknik donanımlara göre değişiklikler gösterebiliyor. Yüksek performanslı birinci sınıf çalışma verimliliği sağlayan Sigma klimaya sahip olarak siz de çevrenizi zararlı etkenlerden koruyabilirsiniz. 

Akıllı buz çözme özelliği sayesinde ihtiyaç duyulduğu anda Defrost sistemi çalışmaya başlayarak, iç ortam sıcaklığını kontrol altına alıyor. Standart klimalar ısıtma fonksiyonu başlatıldığında bir süre soğuk hava üflerler, Sigma klimalar ise bu süre boyunca bekleme modunda kalarak, istenen sıcaklığa ulaşıldığında üfleme moduna geçiyor.

Sigma tarafından tasarlanan sensör, insanların yerini, hareketlerini, varlığını ve maruz kaldıkları güneş ışığı yoğunluğunu tespit edebiliyor. Duvar tipi klimalar, boyut ve performanslarına göre enerji kullanımı açısından farklı skalalarda yer alıyor. İhtiyaç duyulan ısıyı tespit ederek soğutma kademesini otomatik olarak arttırabilen Sigma klimalar, yıl boyunca tasarruf etmenizi sağlıyor. Enerji tasarrufu sağlayan Sigma klima modellerinin uzun süreli kullanım olanaklarından faydalanabilirsiniz. Turbo soğutma ve ısıtma moduyla çok kısa sürede istenen ısıya ulaşmanızı sağlayan Sigma ile kısa sürede daha verimli sonuçlar elde edebilirsiniz.

Sigma Klima Fiyatları

3 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Sigma
  2. Samsung
  3. Vestel
  4. LG
  5. Arçelik
  6. Midea
  7. Airfel
  8. FujiPlus
  9. York
  10. Carrier
  11. Fujitherma
  12. Toshiba
  13. Demirdöküm
  14. Vestfrost
  15. Altus
  16. Baymak
  17. Finlux
  18. Mitsubishi
  19. SEG
  20. Viessmann
  21. Bosch
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Enerji Sınıfı
 5. BTU Aralığı
 6. Klima Türü
 7. Satıcı
 • Marka Sigma
DSACategoryId/2147483638/161876/17453
BAŞA DÖN