Dayanıklı, kaliteli ve işlevsel silecekler, araç camınızın daha iyi temizlenmesini, uzun yıllar sorunsuz kullanmanızı sağlıyor. Özellikle yağışlı mevsim koşullarında arabanızın camlarını sorunsuz şeklide temizleyebilen cam sileceklerine büyük ihtiyaç duyuluyor. Türkiye'nin en güvenilir online yapı market, bahçe ve oto aksesuarları mağazası hepsiburada.com, silecekler konusundaki ihtiyaçlarınızı, zengin ürün ve marka çeşitleriyle karşılıyor.
Aracınızla seyir halindeyken görüş açınızın netliği, sürüş güvenliğinizi doğrudan etkiliyor. İşlevini tam olarak yerine getiremeyen cam silecekleri, olası tehlikeleri de beraberinde getiriyor. Yazın güneş ve sıcağın etkisiyle yumuşayan, kışın dondurucu soğuklarda esnekliği kaybedip, cam silme kabiliyetini yitiren silecekler ciddi anlamda problem yaratabiliyor. Ayrıca sürüş sırasında yoldan veya havadan gelebilen çamurlu su, toz ve yol tuzu, egzos, zift, yağ ve benzeri kimyasallar da sileceklerin yapısını bozabiliyor. Yağmur suyunu yeteri kadar temizlemeyen, cam yüzeyini çizen, hareket esnasında ses yapan sileceklerin yenilenme zamanı gelmiştir.  Araç camının genişliğine en uygun silecekleri tercih etmek, yağmurlu havalarda güvenli görüş alanı kazandıran en önemli etkenlerden biri.
Aracınızın ihtiyacı olan cam sileceklerine hepsiburada.com'un silecekler ve silecek aksesuarları kategorisinden ulaşabilir, sipariş verebilirsiniz. Araç cam silecekleri konusunda nitelikli ürünler sunan RBW, Modacar, Dreamcar, Inwelss, Silbak, Sentinel, Space, Rota Car, Otocontrol, Z Tech, Bosch gibi markaların farklı tip ve ebatlardaki silecekleri, hepsiburada.com avantajlarıyla hızlı şekilde adresinize ulaşıyor.

 

Silecek Fiyatları

5.880 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. RBW
  2. Inwells
  3. Autoen
  4. ByLizard
  5. İnwells (Şentürk)
  6. Bosch
  7. FDM
  8. Silecek
  9. Carub
  10. Modacar
  11. Biartt
  12. Silbak
  13. Dreamcar
  14. Bod
  15. Sentinel
  16. BoostZone
  17. Wolcar
  18. YGM
  19. Space
  20. Vette
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Uyumlu Marka A-Z
 6. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20024697/60003680
BAŞA DÖN