Kolay kurulum avantajlarıyla öne çıkan Silverline markası, uygun fiyat fırsatları ve sağladığı geniş ürün seçenekleriyle öne çıkıyor. 70'den fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren Silverline, satış ve satış sonrası kaliteli hizmet anlayışıyla dikkat çekiyor. Ünlü elektronik markası Silverline, birçok alanda, birbirinden farklı ürünlerle yıllardır üretimlerine devam ediyor. Silverline ev aspiratör modelleri, hızlı mod özellikleri ve göz dolduran tasarımlarıyla kaliteyi ortaya çıkarıyor.

Silverline Aspiratör Fiyatları

Silverline aspiratörlerin sahip olduğu güçlü çalışma kapasitesi sayesinde en zorlu yemek kokularına dahi müdahale edilebiliyor. Silverline Ar-Ge'ye verdiği önem ve çalışma anlayışı ile sağlam ve dayanıklı ürünler ortaya koyuyor. Sürgüden açma kapama düğmesi kolay bir tutuş sağlıyor. NR-V baca kontrol moduyla pişirme esnasında ortaya çıkabilecek olası tehlikelerin önüne geçiyor. Sıkı denetimler sonucu geliştirilen Silverline aspiratör modelleri, ergonomik ve dayanıklı yapılarıyla uzun süreli kullanım vadediyor. Manuel kontrol sistemiyle yemek yapmayı kolaylaştıran Silverline aspiratörler mutfakta çalışırken daha fazla zaman kazandırıyor..

Silverline klasik aspiratörler saatte 352 m3 çekim gücüyle buhar oluşumunun önüne geçerek daha temiz bir ortam sunuyor. Silverline en zorlu kokuların dahi üstesinden gelen fan motoru sayesinde etkili ve uzun süreli performans sergiliyor. Birden fazla hız komutuyla çekim gücü ayarı değiştirilebilen Silverline, rahatsız edici kokuların üstesinden geliyor. 

Silverline farklı kademelerde çalışabilen hava temizleme moduyla koku yoğunluğuna ve miktarına göre ayarlanabiliyor. Silverline aspiratör fiyatları, ürünün ek imkanlarına bağlı olarak farklılık gösterebiliyor. Ayrıntılara önem veren Silverline markası, bacalı veya karbon filtreli kurulum imkanı sağlıyor. Silverline ev ürünleri markası, sağladığı teknik destek ve kullanım kılavuzuyla pratik bilgiler sunuyor.

Silverline ev aspiratörleri, çoklu çalışma modlarıyla buhar oluşumunun önüne geçerek ortamdaki havayı muhafaza ediyor. Silverline marka, ev tipi aspiratörler hızlı çalışma kapasiteleriyle yiyecek kokularına kısa sürede müdahale ederek ferah bir ortam sunuyor. Bunun yanı sıra, fazla enerji tüketiminin önüne geçen çalışma performansıyla doğayı da koruyor. Silverline ev ürünleri markası, tüketicilerin ihtiyaçlarına yönelik geliştirdikleri ürünlerle birbirinden farklı ve kullanışlı aspiratör seçenekleri sunuyor. 

Silverline Aspiratör Modelleri

Silverline otomatik filtreleme sistemiyle mutfakta çalışırken daha çok zaman kazandırıyor. Silverline, yenilikçi ve fonksiyonel ürünlerinin her detayını özenle planlayarak hizmete sunuyor. Kullanıcıların beklentilerini karşılamaya yönelik tasarladığı ürünlerle adından söz ettiriyor. Silverline marka aspiratörler sahip oldukları yıkanabilir çift alüminyum kaset filtre özelliğiyle ortamdaki yoğun havayı arındırıyor.

Üstün performansıyla temiz hava miktarını korumaya yardımcı olan Silverline aspiratör modelleri, saatte 352 m3 hava emiş gücü ile yoğun kızartma kokularına anında müdahale ediyor. Hava emiş özelliğinin yanı sıra özgün tasarımlarıyla göze çarpan Silverline aspiratörler Inox yüzey ile dikkatleri üzerine çekiyor. 

Silverline tek ve çift filtreli aspiratörleriyle daha uzun süre kullanılabiliyor. Oluklu yüzeyiyle en zorlu kokuları dahi içine hapsederken aynı zamanda vakum gücü kolayca ayarlanabiliyor. Etkili filtreleme özelliği ile en geniş mutfaklarda bile üstün performans sunuyor.

Silverline solo aspiratör markası, dayanıklı Inox dış yüzeyiyle yıllarca ilk günkü görünümü koruyor. Silverline mutfak aspiratörleri kuvvetli hava debisiyle kızartma kokularını kısa sürede vakumlayarak ortadan kaldırıyor. Kuvvetli buj aydınlatmasıyla ek ışık kaynağına ihtiyaç duyulmadan pişirme işlemine olanak sağlıyor. Silverline model aspiratörler, hava emiş transferi sayesinde rahatsız edici sigara kokularını yok ediyor.

Doğrudan satış imkanı sunan Silverline markası, teknik servis hizmetiyle kullanıcı memnuniyetini ön planda tutuyor. Silverline, kurulum avantajlarıyla kısa sürede evinize ulaşarak kullanıma hazır hale geliyor. Yüksek çekim hacmi ve modern tasarımı bir araya getiren Silverline temizleme sistemleri, kaliteli hizmet sunuyor. 

Silverline Aspiratör Fiyatları

2 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Silverline
  2. White Daisy
  3. Cvs
  4. Arçelik
  5. Beko
  6. Siemens
  7. Stilevs
  8. Arnica
  9. Bosch
  10. Esty
  11. Goldmaster
  12. King
  13. Naturel
  14. Simfer
  15. Sunny
  16. Vestel
  17. Altus
  18. Dominox
  19. Eminçelik
  20. Ferre
  21. HİBSAN
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Satıcı
 • Marka Silverline
DSACategoryId/2147483637/235604/22002
BAŞA DÖN