Mutfakta kullanılan beyaz eşya çeşitlerinden biri olarak kabul edilen davlumbazlar, temelde havayı temizleme görevine sahip ürünler oluyor. Yemek pişirme sırasında ortaya çıkan buharı ve yemek kokularını emerek filtre eden ürünler, hem klasik mutfaklarda hem de ankastre set kullanımının popüler olduğu mutfaklarda yerini alıyor. Günümüzde temel mutfak gereçlerinden biri olarak yaygınlaşan davlumbazlar, farklı marka seçenekleri ile kullanıcıya sunuluyor.

Silverline Davlumbaz Modelleri

Akıllı teknolojileri kullandığı ürünleri ile öne çıkan Silverline markası, ürün konseptinde birbirinden farklı ürün çeşitlerine yer veriyor. Markanın davlumbaz çeşitlerinde zamanının büyük bölümünü mutfakta geçirenler için farklı özellikleri öne çıkarılmış yüksek performanslı ürünler bulunuyor. Ürün tiplerinde ise klasik kullanımı ile öne çıkan standart ürünler, duvar tipi tasarımlara sahip oluyor.

Silverline davlumbaz modelleri arasındaki duvar tipi ürünler, markanın estetik anlayışını yansıtan tasarımları ile dikkat çekerken mutfaklara nostaljik bir hava katan Retro tasarımlı ürünlere de markanın konseptinde yerini alıyor. Temperli dış cam yüzeye sahip Silverline davlumbazlar; dijital ekran, dokunmatik kontrol paneli, turbo özelliği gibi çeşitli özellikler ile desteklenerek kullanıcıya kolay bir kullanım sunuyor. Markanın standart tasarımlı ürünlerinde tasarımlar ile birlikte ayırt edici diğer bir özellik ise uzaktan kumanda özelliği ve otomatik kapatma fonksiyonu gibi değişen özellikler oluyor. Kullanıcının kullanımını kolaylaştıran nitelikleri barındıran Silverline davlumbaz modelleri, yüksek emiş gücünün yanında düşük ses seviyesi ile de kullanıcı memnuniyetine sahip oluyor.

Markanın davlumbaz tipleri arasında standart modeller dışında ada tipi ürünler, T tipi ürünler ve modern cam tasarımlı ürünler yerini alıyor. T tipi ürünler, ekstra sessiz çalışma özelliği ile öne çıkarken Silverline ada tipi davlumbazlar güçlü performansı ile tanınıyor. Ada tipi ürünler, aynı zamanda estetik açıdan güçlü modeller olarak ilgi görüyor ve mutfakta uzun süre zaman geçirenler için kullanışlı birçok özelliğe sahip oluyor. Markanın eğimli duvar tipi davlumbazları ise cam kaplama tasarımları ile her mutfağa yakışacak nitelikler taşıyor. Siyah ya da beyaz cam dış yüzeyi sayesinde kolay temizleniyor ve dokunmatik panelleri ile hem klasik hem de modern mutfaklara estetik bir hava katıyor.

Silverline Davlumbaz Fiyatları

Birçok farklı özelliği ile hem tasarımsal açıdan hem de nitelikleri ile farklılık gösteren Silverline davlumbaz fiyatları, değişken oluyor. Profesyonel kullanıma uygun A+ enerji sınıfı, ekstra sessiz çalışan ürünler fiyat açısından markanın benzer ürünlerinden ayrılıyor. Duvar tipi cam ürünler ise fiyat açısından yüksek fonksiyonel özelliklere sahip ada tipi ürünlere yakın fiyatlara alıcıya sunuluyor. Ağırlıklı olarak taşıdığı teknik özelliklere bağlı olarak fiyatları değişen ürünler arsında daha orta bütçelere hitap eden ürünlere de erişebilirsiniz. Özellikleri açısından yine güçlü özellikler taşıyan aynı zamanda dekoratif görünümleri ile beğenilen uygun fiyatlı ürünler arasında 3 yıl garantiye sahip ürünler de yerini alıyor.

Markanın daha sade tasarıma sahip ürünleri ise güçlü bir çalışma performansına sahip olduğu için yakın fiyatlarda satılıyor. Duvar tipi ürünlerde hem nostaljik görünümü ile mutfaklara şıklık katacak hem de güçlü özellikleri ile tercih edilebilecek ürünlere erişebilirsiniz. Retro tasarımlı davlumbaz çeşitlerinde cazip fiyatlara satılan ürünleri de tercih edebilir, mutfakta kullanım yoğunluğunuza bağlı olarak uygun ürünü seçebilirsiniz. Markanın uygun fiyatlı ürünlerinde ise birçok farklı tasarıma sahip ürünü bulmanız mümkün oluyor. Farklı tasarımlarda ve farklı renk seçeneklerinde ürünler arasında hem modern mutfaklarda hem de klasik dizayna sahip mutfaklarda kullanacak ürünlere erişebilirsiniz. Birbirinden farklı Silverline davlumbaz çeşitlerinden sizlere uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Silverline Davlumbaz Fiyatları

26 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Silverline
  2. Franke
  3. Mekappa
  4. Termikel
  5. Simfer
  6. Arçelik
  7. Kügerr
  8. Ferre
  9. Siemens
  10. Hoover
  11. Arnova
  12. Esty
  13. ICF
  14. Profilo
  15. Samsung
  16. Ventino
  17. Eminçelik
  18. Vestel
  19. Teka
  20. Lanova
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Satıcı
 • Marka Silverline

Davlumbazlar Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483637/235604/22006
BAŞA DÖN