Tüketicilerinden ilham alan Simfer, onların ihtiyaçlarına yönelik detaylarla ürünlerini tasarlıyor. Aynı zamanda çevreyi koruma bilinciyle üretimlerini gerçekleştiriyor. Sürdürülebilir bir dünya için üreten Simfer, hayatı kolaylaştıran buluşlara imza atıyor. Yeniliğe önem veren dayanıklı ev ürünleri markası Simfer doğa dostu teknolojisiyle çağa ayak uyduruyor. Simfer markası, sağladığı üstün hizmet ve kalite anlayışıyla uzun süreli kullanım vadediyor. Yüksek soğutma gücü ve sunduğu fiyat avantajlarıyla öne çıkan Simfer marka soğutma sistemleri zengin ürün çeşitliliği sunuyor.

Simfer Buzdolabı Fiyatları

Minimum enerji ile maksimum üretim gerçekleştirmeyi amaçlayan Simfer, A+ enerji sınıfı buzdolaplarıyla daha az elektrik harcayarak güç tasarrufu sağlıyor. Simfer buzdolabı modelleri yalın hatlara sahip tasarımı ile göz dolduruyor. Geniş hacimli çekmeleriyle daha büyük yiyeceklerin kolayca saklanabilmesine yardımcı oluyor. Çıkarılabilir ergonomik çekmecesi ve cam raflarıyla daha yüksek ürünlerin saklanabilmesine olanak sağlarken aynı zamanda iç yüzeyi kolayca temizlenebiliyor.

Simfer buzdolabı fiyatları ürünün teknik özelliklerine ve modeline göre farklılık gösterebiliyor. Simfer buzdolapları, A+ enerji tüketim seviyeleriyle kullanılan güç miktarını düzenleyerek kontrol altına alıyor. A+ enerji tüketimiyle bütçeyi koruduğu gibi doğayı da koruyan Simfer markası, zararlı gaz salınımını önlemeye yardımcı oluyor. Zengin ürün seçeneklerine bağlı olarak ürün fiyatları değişkenlik gösterebiliyor. Teknik servis hizmetiyle sorunlarına çözüm odaklı yaklaşan Simfer, kaliteyi güvence altına alıyor. 

Kullanım özellikleri ile öne çıkan Simfer buzdolapları, birbirinden farklı ürün seçenekleri sunuyor. Teknoloji markası Simfer, zahmetsiz bakım ve kurulum avantajlarıyla kolayca kullanıma hazır hale geliyor. Güçlü teknik donanım özellikleri sayesinde hızlı ve güvenilir saklama imkanı vadeden Simfer, soğutma problemlerine en uygun çözümleri üretiyor. Simfer, güçlü dondurma kapasitesi ve hızlı soğutma fonksiyonuyla, fazla enerji tüketiminin önüne geçerek güç tasarrufu sağlıyor. Çevreci tutumuyla dikkat çeken Simfer marka buzdolabı modelleri, geniş iç hacim ve kullanım kolaylığı vadediyor.

Simfer Buzdolabı Modelleri

Yiyeceklerin besin değerlerini korumalarına yardımcı olan hızlı dondurma teknolojisiyle yiyecekler uzun süre taptaze kalıyor. Kalın gövde izolasyonu sayesinde içerideki soğuk havanın yok olmasını önleyen Simfer soğutma sistemleri, az enerji tüketimiyle yüksek verimde çalışıyor. Zorlu iklim koşullarında dahi maksimum verimlilik sunan Simfer buzdolapları farklı ısı değerlerinde güvenli çalışma özelliği sunuyor. Özel Led aydınlatma sistemi ile tasarruf etmenin yanı sıra yiyecekleri daha net görebilmenize yardımcı oluyor. Sık tüketilen yiyecekler için özel saklama bölümleri sunan Simfer ile yemek yapmak daha kolay hale geliyor.

Simfer buzdolapları sahip olduğu güçlü soğutma teknolojisi ile yiyeceklerin doğal lezzetini uzun süre muhafaza ediyor. Yiyeceklerin tazeliğini olabildiğince koruyan özel iç soğutma sistemiyle bakteri oluşumunu engelliyor. İçeceklerin saklanabilmesi için özel dikey bölmeler sunan Simfer marka buzdolapları, daha fazla iç hacim sağlıyor. Simfer buzdolaplarında yer alan ve narin yiyeceklerin saklamasını kolaylaştıran bölmeler az miktarda tüketim ile mükemmel performans imkanını vurguluyor.

Dikey yiyecek ve içecekleri saklamayı kolaylaştıran Simfer buzdolapları pratik iç tasarımı sayesinde farklı yüksekliklerde gıdaların kolayca yerleştirilebilmesine olanak tanıyor. Opak ve sağlam çekmece gövdesi ile estetik bir görünüm sunan Simfer marka buzdolapları, aynı zamanda üstün dayanıklılık vadediyor. Hızlı soğutma sistemiyle Simfer buzdolapları, buz ve ezilebilen gıdalar için daha fazla koruma imkanı sunuyor. Yüksek kapasiteye sahip Simfer soğutma sistemleri, hacim ve kullanım olanaklarını en üst seviyeye taşıyor. Simfer buzdolabı modelleri, geliştirilen yalıtım sistemi ve göz dolduran tasarımıyla fonksiyonel kullanım imkanı vadediyor. Şeffaf çekmece kapakları sayesinde dondurucu içindeki yiyeceklere daha kolay erişim sağlayan Simfer hayatı kolaylaştıran detaylar sunuyor.

Simfer Buzdolabı Fiyatları ve Modelleri

1 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Simfer
  2. Liebherr
  3. Samsung
  4. Siemens
  5. Altus
  6. Hotpoint Ariston
  7. Bosch
  8. Beko
  9. Vestel
  10. LG
  11. Arçelik
  12. Profilo
  13. Electrolux
  14. Grundig
  15. Hitachi
  16. Regal
  17. Sharp
  18. Indesit
  19. Hoover
  20. Franke
  21. Uğur
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Satıcı
 • Marka Simfer
DSACategoryId/2147483637/235604/22154
BAŞA DÖN