Bir derin dondurucuda aranılan bir çok özelliği içerisinde barındıran Simfer derin dondurucu modelleri dikkatleri üzerine topluyor. Bozulmasını istemediğiniz ürünlerinizi sağlık açısından uygun koşullarda muhafaza ederek sağlıklı beslenmenize olanak sağlıyor. Kendine özgü tasarımları ve kalitesi ile ihtiyacınızı karşılarken bulunduğu ortama da estetik katıyor. 

Simfer Derin Dondurucu Modelleri

Derin dondurucu ararken pek çok isteğinizi karşılayacak Simfer derin dondurucu modelleri kalitesinden söz ettirdiği gibi tasarımı ile de göz kamaştırıyor. Marka sağlamlığı, kalitesi ve görünümü ile arzuladığınız derin dondurucuları size sunuyor. Çeşitli hacimlerde bulunan derin dondurucular ihtiyacınıza yönelik boyutlarda olup evinizde fazla yer kaplamadığı gibi ihtiyaç dışı ürün almanızı önlüyor.

Markanın sandık tipi ve çekmeceli olmak üzere iki farklı derin dondurucu seçeneği bulunuyor. Böylelikle seçim yapma şansınız bulunurken amacınıza yönelik alışveriş yapmanıza olanak sağlıyor. Çok sık kullanacağınız bir derin dondurucu satın almak istiyorsanız çekmeceli modelleri tercih edip, ürünü kullanım kolaylığından faydalanabiliyor. Bazı çekmeceli dondurucularda hızlı dondurucu bölümleri yer alıyor. Böylelikle ihtiyacınıza yönelik çözümler üretiliyor. Genellikle evlerde tercih edilen bu dondurucularda karlanma, buzlanma gibi sorunlar ile de daha az karşılaşılıyor. Gıdaları uzun süre saklamak isteyen bireyler ise sandık tipi modeli tercih ediyor. Özellikle iş yerlerinde kullanılan bu tip modeller, çocuklu ailelerin de tercihleri arasına giriyor. 

Çeşitli yıldızlara sahip derin dondurucu bölmeleri ile işlevini en iyi şekilde gerçekleştiriyor. Markanın A + ve A ++ seçenekleri de diğer dolaplara göre enerji tüketiminizi azaltıyor. İhtiyacınızı karşılayarak cebinizi de sevindiriyor. Ayrıca ürün çalışırken ses çıkarmayarak rutin hayatınızı olumsuz etkilemiyor. Üründe yer alan kaliteli malzemeler ile dış tabakada paslanma gerçekleşmeyip uzun yıllar kullanım vaat ediyor. Ayarlanabilir ayakları ile de dondurucuyu arzuladığınız şekilde yerleştirerek altı temiz tutulabiliyor.  

Ürünlerinizin uzun süre taze kalmasını sağlayan derin dondurucular, mevsiminde olmayan gıdaları ilk günkü gibi yemenizi sağlıyor. Yaz günlerinde alacağınız besinleri dondurucularda muhafaza ederek kış aylarında da rahatlıkla tüketmenize olanak tanıyor. Çeşitli yiyecekleri dondurucularda muhafaza etmek özellikle çalışan bireylerin hayatını kolaylaştırıyor. Hazırladığınız yiyeceklere kolayca erişerek zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor. Ayrıca yapacağınız toplu alışverişler ile hem zamandan kazanmanızı sağlarken hem de maliyeti düşürüyor. Tüketemediğiniz besinleri muhafaza etmenizi sağlayarak israfı önlüyor. Daha sonrasında aynı tazeliğinde tüketebileceğiniz bu besinleri çöpe atmamanızı sağlıyor.

Simfer Derin Dondurucu Fiyatları

Markanın ürettiği derin dondurucular monotonluğu sevmeyen bireylerin beğenisine sunuluyor. Kullanımındaki işlevi kadar her ortama uyacak dizaynları ile de göze çarpıyor. Sade ve şık bir tasarıma sahip derin dondurucular estetik bir görünüm sunuyor. Şeffaf çekmece kapakları ile de zarif bir görüntü yakalanıyor. Günümüzde bir derin dondurucunun sağlayabileceği bütün özelliklere sahip olan ürünler ince, zarif, elegan dizaynı ile tüm iç mekanlara uyum sağlıyor. Özellikle çekmeceli modellerin ortamda az yer kaplaması ile dar alanda hareket kolaylığı sunuluyor. Ayrıca değiştirilebilir kapak yönü ile de alanınızı daraltmıyor. Simfer kalitesi ile sizlere sunulan derin dondurucular çok yönlü olarak isteklerinizi karşılıyor. 

Derin dondurucu satın almak isteyen bireylerin beğenisine sunulan Simfer derin dondurucu modelleri, fiyatları ile dikkat çekiyor. Farklı oranlardaki indirimler ile bireylerin ceplerini de sevindiriyor. Geniş kitlelere ulaşabilmek adına Simfer derin dondurucu fiyatları uygun bir aralıkta tutuluyor. Kampanya ve indirim seçenekleri ile her bütçeye hitap ettiği gibi uzun yıllar kullanım da sağlıyor. Aradığınız özellikleri içeren Simfer markalı derin dondurucu modellerinden birini seçerek dilediğiniz besini istediğiniz zaman tüketebilme şansı doğuyor. 

Simfer Derin Dondurucu Fiyatları

6 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Simfer
  2. Uğur
  3. Altus
  4. Electrolux
  5. Liebherr
  6. Sunny
  7. Vestel
  8. Şenocak
  9. Arçelik
  10. AEG
  11. Hoover
  12. Regal
  13. Indesit
  14. Beko
  15. Delta
  16. Siemens
  17. Grundig
  18. Hotpoint Ariston
  19. Profilo
  20. Ariston
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Dondurucu Özelliği
 6. Üretici
 7. Yükseklik
 8. Dondurucu Tipi
 9. Genişlik
 10. Renk
 11. Enerji Sınıfı
 12. Derinlik
 13. Satıcı
 • Marka Simfer

Derin Dondurucular Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483637/235604/22266
BAŞA DÖN