Simfer midi fırınlar alanındaki farklı ürünleriyle her müşterinin farklı isteklerine yanıt verebiliyor. Gelişmiş özellikleriyle modern çağın gereklerini yerine getirebilen fırınlar mutfakta geçirilen zamanı daha keyifli hale getiriyor. Programlanabilir dijital saat, yoğurt yapabilme, geniş iç hacim, buharlı temizleme özelliği gibi farklı nitelikler ile üretilen fırınlar yemek yapmayı sevenlere birçok seçenek sunuyor. 

Modern zamanın en büyük sorunu olan zamansızlık problemini çözmek için hareket eden Simfer, fırınlarının birçoğuna eklediği dijital saat ile yemeğinizi evinize gitmeden pişirmenizi sağlıyor. Önceden ayarlanabilen bu saat ile müşteri önceden hazırladıkları yemekleri belirledikleri saatte belirledikleri ısıda kolaylıkla pişirebiliyor. Programlanabilir dijital saat ile kullanıcılar evlerinde olmasa bile fırınlarını önceden ayarlayarak istedikleri zaman çalıştırma lüksüne sahip oluyor. 

Simfer kullanıcılarına bir fırından daha fazlasını sunarak, fırınlarının büyük çoğunluğuna yoğurt mayalama özelliği de bulunduruyor. Özellikle evinde doğal ve lezzetli yoğurt yapmayı seven müşterileri hedefleyen bu fırınlar ile mayalanma için gereken 40-45 derecelik sıcaklık kolaylıkla sağlanıyor ve böylelikle 4-5 saat gibi kısa bir sürede lezzetli yoğurtlar yapılabiliyor. Mayalanma süreci için hem steril hem de belli bir sıcaklığa sabitlenmiş bir ortam yaratan fırınlar, yoğurt severler tarafından oldukça beğeniliyor.

Fırınların temizliğinin uğraştırıcı ve çok zaman kaybettiren bir etkinlik olması nedeniyle Simfer tüm fırınlarındaki kazan ve tepsileri metal iyonlarının besinlere nüfuz etmesini engelleyici özellikle ve aside dayanıklı ETC, kolay temizlenebilir emaye malzemeden üreterek farkını ortaya koyuyor. Kolaylıkla temizlenen parçalar ve ana kazan, hem hijyen açısından hem de enerji ve zaman tasarrufu açısından kullanıcıları mutlu ediyor. 

Simfer Midi Fırınlar Genel Özellikleri 

Simfer Midi Fırınlar özellikle geniş iç hacimleri ile kullanıcılarından artı puan alıyor. Geniş hacimleri çoklu raf üniteleri ile kalabalık aileler tarafından tercih edilen fırınlar, tek seferde birden fazla yemeğin pişirilmesine yardımcı oluyor.  Raflarının konumlandırılması ve geniş iç hacmi ile çoklu yemek pişirilebilmesi  ise zamandan tasarruf ettirdiği kadar gereksiz enerji harcanmasının önüne geçerek aile ekonomisine destek oluyor. Bunun yanı sıra enerji kullanımını azaltmak için fırınlar genellikle A+ ya da A++ enerji sınıfına uygun olarak üretiliyor.  Yine fırınlarda kullanılan çift kapaklı cam ile enerji tasarrufu sağlanıyor. Böylelikle daha az enerji ile daha yüksek sıcaklıklar elde edilebildiği gibi, kapağın dış camının el yakmayacak sıcaklıkta kalması sağlanarak ev kazalarının önüne geçiliyor. 

Fırınların beğenilen özellikleri arasında şık duruşları ve farklı tarzlardaki tasarımları da yer alıyor. Farklı ürünlerde farklı tasarımsal yenilikler sunan Simfer fırınlarının özelliklere saklanabilen Pop-up düğmeleri yer alıyor. Çünkü bu düğmeler hem fırının daha şık ve ileri seviye görünmesini sağlarken hem de temizlik sırasında işlemlerin kolaylaşmasına yardımcı oluyor. Düğmelerin gizlenebilmesi temizliğin kısa sürede ve kolaylıkla yapılmasına olanak sunuyor. Böylelikle ulaşması ve temizlenmesi en zor olan düğme kenarları da hijyenik hale geliyor. 

Sağlıklı yemekler güvenle pişirilsin diye ızgaralarını krom kaplamalı ve sık aralıklı olarak üreten Simfer fırınlarda kullanıcılar ağır tepsi ve yemek kaplarını gönül rahatlığı ile kullanabiliyor. Fırınlarda kullanılan gerçek krom kaplama teknolojisi ile pişirme sürecinde yemeklere zararlı kimyasalların bulaşması riskini ortadan kaldırırken yapısının sık olması nedeniyle de daha güvenli ve kullanışlı bir çizgide duruyor. Üstelik fırınlarda kullanılan tüm tepsilerin kenarları içe büküm katlamalı olarak dizayn edilerek oluşabilecek ev kazalarının da önüne geçiliyor. Keskin kenarların oluşmasını engelleyen bu tasarım ile el kesme riskinin önüne geçildiği gibi temizliğin de daha kolay yapılması sağlanıyor. 

Simfer Mini Midi Fırınlar

9 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Simfer
  2. Luxell
  3. Efba
  4. İtimat
  5. Şamdan
  6. Cvs
  7. Akel
  8. Arçelik
  9. Beko
  10. Korkmaz
  11. Kumtel
  12. Schafer
  13. Çetintaş
  14. Altus
  15. Ferre
  16. Arzum
  17. GadaHome
  18. King
  19. Siemens
  20. Uğur
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
 • Marka Simfer
DSACategoryId/2147483637/22001/233088
BAŞA DÖN