Soğutma sektöründe hizmet gösteren Skytech markasının vantilatör ürünleri, bulunduğunuz kapalı ortamın durgun ve sıcak olan havasını dalgalandırıyor ve size esintili bir ortam sağlayarak temiz hava üflüyor. 

Skytech Vantilatör Modelleri

Masaüstü modelden sanayi tipi modele, kutu fan vantilatör modelinden kanatlı modele ve duvar tipi vantilatör modeline kadar çeşitlilikle uzanan vantilatör modelleri size geniş bir seçim fırsatı sunuyor. Ürünü yerleştirdiğiniz masa ya da benzeri bir düz cisim üzerinde masaüstü modelindeki vantilatörler, yer sorununu ortadan kaldırarak bilgisayar başında ya da masanızda kitap okurken kolaylıkla bulundukları alanı serinleterek size ferah bir ortam sağlıyor.

İsteğinize göre seçtiğiniz sanayi tipi model vantilatörler, ev tipi modelindeki vantilatörlere oranla daha güçlü motorları sayesinde üstün bir esinti gücü ile çalışıyor. Ayrıca sessiz çalışma özelliği ile bulunduğu ortamda gereksiz bir gürültü yaratmıyor. Daha geniş kapalı ortamları serinletmek isteyen kullanıcılar için de kutu fan vantilatör modelleri bulunuyor.

Kanatlı vantilatör modelleri ile istediğiniz gibi serinlerken, duvar tipi vantilatör modellerini istediğiniz bir duvar yüzeyine monte etmek size rahatlık ve yer tasarrufu sağlıyor. Isıtma ve soğutma kategorisinde yer alan Skytech vantilatör modelleri, farklı çalışma özellikleri ile de kolay bir kullanım imkanı sunuyor.

Ergonomik ve rahat işlev sağlayan bu modeller, ayarlanabilir özellikleri sayesinde istenilen yükseklikte ve eğimde ayarlanarak konforlu bir kullanış sağlıyor. Her çeşit modelde yer alan kademeli hız ayarları ile cihazın güç ve hız ayarını isteğinize göre şekillendirme fırsatı bulunuyor. Kuvvetli motor gücüne sahip olmalarına rağmen sessiz çalışma özellikleri ile de kullanıcıları rahatsız edici ve gürültülü bir ortamdan uzak tutuyor.

Geliştirilmiş taban desteğine sahip olan Skytech markalı vantilatör ürünleri, aynı zamanda sistemlerinde yer alan özel mekanizmaları ile dengede durarak, cihazdan güvenli bir şekilde yararlanma şansı sunuyor. Belirli bir sınıra kadar ayarlanarak salınım fonksiyonu sağlayan bu modeller, hızlı ve güçlü sistemleri ile size sıcak havanın etkisini hissettirmiyor. Farklı pervane sayılarına sahip birden fazla çeşitli modelleri ile Skytech vantilatör modelleri, kullanıcılara farklı vantilatör seçimi olanağı tanıyor. 

Skytech Vantilatör Fiyatları

Farklı modelleri ile geniş bir yararlanma seçeneği sunan markanın vantilatör modelleri, elverişli kullanım imkanları sunuyor. Sunduğu bu imkanların yanı sıra Skytech vantilatör fiyatları avantajlı etiketlere sahip olması ile daha çok göze çarpıyor. İş yerinden eve, okuldan kütüphaneye kadar birçok alanda kullanım fırsatı sunarak kullanıcıları kapalı ortamlarda en iyi şekilde serinletiyor.

Güçlü ve mekanik sistemlerinin yanı sıra aerodinamik tasarımları ile de ön plana çıkan Skytech vantilatör modelleri, çalışma anındaki titreşim sesini en aza indiriyor ve serinletme performansından ödün vermeden size gürültüsüz bir ortam sunuyor. Izgaralı yapıları ile beraber gelen bu modeller, sağlam ve kilitli sistemleri ile güvenli bir kullanım imkanı sağlıyor ve olası bir kaza yaratabilecek durumlara karşı bu kilitli ve ızgaralı yapıları sayesinde potansiyel tehlikeleri ortadan kaldırıyor.

Farklı alan seçenekleri sunan Skytech vantilatör modelleri, isteğinize göre masaüstü modelleri ile masanızda kullanım imkanı sağlıyor. Bu özelliklerinin yanı sıra yer tasarrufu sağlayarak duvar tipi modelleri de kullanıcının beğenisine sunuyor. Bu vantilatör modellerinin dışında daha güçlü bir sisteme sahip olan sanayi tipi modeller ve kutu fan modelleri ile de ihtiyaç alanınıza göre çeşitli kullanım fırsatları sağlıyor. Farklı çeşitleri, üretiminde kullanılan kaliteli malzemeleri ve uygun fiyat aralığı ile Skytech vantilatör modelleri sizi yaz sıcağından uzak tutarak serinletme görevini başarıyla yerine getiriyor.

Skytech Vantilatör Fiyatları

9 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Skytech
  2. Rubenis
  3. Raks
  4. Airking
  5. Goldmaster
  6. Vals
  7. Trotec
  8. Dündar
  9. Fakir
  10. King
  11. Premier
  12. Rowenta
  13. Güçtay
  14. Bahçıvan
  15. Buses
  16. Master
  17. Alf
  18. Dijitsu
  19. Dyson
  20. Simfer
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
 • Marka Skytech
DSACategoryId/2147483638/161876/17412
BAŞA DÖN