Sony Akıllı Bileklikler

Sony akıllı bileklikler, Sony markası tarafından tasarlanan, “hayatınızın kaydını tutun” sloganı ile giyilebilir cihaz teknolojileri alanında sunulan bir yeniliktir. Gelen çağrıları ve mesajları bileğinizden kolayca yanıtlayabilmenizi, ekrana gelen bildirimler yoluyla güncel bilgilerden haberdar olmanızı, yaşamınızı ve hareket düzeninizi kayıt altına almanızı sağlamak üzere dizayn edilmiştir.

Sony Akıllı Bileklik

Sony akıllı bileklik; sezgisel kontrollere sahip, tasarımı sayesinde 7/24 bilekte takmaya imkan sunan, entegre bir mikrofon ve hoparlör içeren kol bandıdır. Arama geldiğinde titreşimle bileğinizden haberdar olmanızı ve çağrıyı yanıtlayabilmenizi sağlar. Aynı şekilde, gelen bildirimleri kolunuzdan kolayca alabilmenizi mümkün kılar. Spor aktivitenizi ve uyku düzeninizi de akıllı bilekliğiniz yardımıyla kontrol edebilirsiniz. Günlük uyuduğunuz saatleri ve yaptığınız aktiviteleri kaydederek kaç saat uyumanız gerektiği hakkında bilgi alabilirsiniz.

Çağrı geldiğinde bilekliğe bir kez basarak çağrıyı yanıtlamak mümkündür. Telefonunuzu çantanızdan veya cebinizden çıkarma zahmetinden sizi kurtarır. Handsfree özelliği ile aramaları kaçırmamanızı sağlar. Ekranda mesajlarınızı ve bildirimlerinizi görebilmek, güncel bilgileri düzenli olarak alabilmek sporda, işte, evde veya tatilde hayatla bağlantıda kalmanıza olanak tanır.

Koşma, uyuma, yürüme gibi hareket düzeninizi otomatik olarak algılayarak, kayıt altına alır. Lifelog uygulaması sayesinde bütün günlük aktivitelerinizi ekranda görüntüleyebilir, aktivitelerinizin analizini yapabilirsiniz. Daha aktif ve düzenli bir yaşam sürmenizi kolaylaştıran uygulama, hedefler belirlemenizi ve önemli anlarınıza göz atmanızı sağlar. Günlük kalori harcamanızı, adım sayınızı takip edebilirsiniz.

Akıllı bileklik, sesli iletişime de olanak verir. Ses kaydı yapmak, sesli komutlar vermek kolaydır. Akıllı telefonunuz bu kayıtları Lifelog’da saklar. Sesli komutlar altı farklı dilde verilebilir.

Sony bileklik, 1.4 inç boyutunda E-ink ekrana sahiptir. E ink, ekrandaki bilgileri daha kolay okumanıza imkan tanıyan, düşük güç tüketimli bir ekrandır. Bu ekran siyah beyaz olup, gözü yormayan özellik taşır. Kolay görünüm sağlamak için kıvrımlı olarak tasarlanmış Sony Akıllı Bileklik, suya ve yağmura dayanıklıdır.

Sony Akıllı Bileklik Fiyatı

Hepsiburada.com’da inceleyebileceğiniz Sony SmartBand modelleri rahat tasarımı, kullanım kolaylığı ve işlevselliği ile ön plana çıkar. Telefon görüşmesi yapmanıza da imkan tanıyan özelliği ile diğer akıllı bilekliklere göre avantaj sağlar. Sony akıllı bileklikler uygun fiyatlara sahiptir. Özellikle, bileklik yardımıyla hızlı telefon görüşmeleri yapmak ve bilekliğin suya dayanıklılık özelliğinden yararlanmak isteyen kişiler tarafından sıklıkla tercih edilir.

Cihaz Android telefonunuzla uyumlu çalışır. Uygulamaların yönetimi telefonunuz üzerinden gerçekleştirilir. Bilekliğiniz ile fotoğraf çekimleri de yapabilirsiniz.

Ekran dokunmatik değildir. Menüde gezinmek için yan tuşunu kullanabilir veya ekrana parmağınızla vurabilirsiniz. Bluetooth özelliğine sahip olan bileklik, telefonunuza uzaktan bağlanabilmenize; müzik parçalarınıza erişebilmenize imkan tanır. Yükleyeceğiniz uygulamalar ile hava durumunu da anlık olarak akıllı bilekliğinizden takip edebilir; ekranınızda sıcaklık, basınç, rüzgar hızı gibi bilgileri detaylı olarak görebilirsiniz. Bilekliğinizin alarm özelliğinden yararlanarak, telefonunuzdan bağımsız şekilde alarmı kurabilir; yavaş uyandırma seçeneğini kullanarak, uykunuzu hafifleterek uyandırma özelliğinden faydalanabilirsiniz.

Şık, modern ve etkileyici bir tasarımın ön planda tutulduğu Sony akıllı bileklikler, hem teknolojinin hem kişisel tarzın birleştirilmesini sağlar. Small (S) ve Large (L) olmak üzere iki büyüklük seçeneği ile sunulan akıllı bileklik modelleri her bilek ile kolaylıkla uyum yakalar. Sony SmartBand’ın bileklik kayışları değiştirilebilme özelliği taşır. Bu sayede kıyafetinize ve tarzınıza uyum gösteren yenilikçi bir aksesuar olma özelliği taşır. Kauçuktan üretilmiş bant, bileği rahatsız etmez ve kolda ağırlık yapmaz.

Konforlu tasarımları, işlevsellikleri ile hayatınızı kolaylaştıracak olan Sony akıllı bileklik modellerini ve fiyatlarını kategori üzerinden inceleyebilirsiniz.

Sony Akıllı Bileklik Fiyatları

1 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Sony
  2. Samsung
  3. Xiaomi
  4. Lenovo
  5. Huawei
  6. Case 4U
  7. Vestel
  8. Elba
  9. Garmin
  10. Polar
  11. Fitbit
  12. Jawbone
  13. Voit
  14. Everest
  15. Misfit
  16. Sbs
  17. APPScomm
  18. Alcatel
  19. Aprolink
  20. Dark
  21. Isport
 2. Ürün Puanı
 3. Uyku Takibi
 4. Kalp Ritmi Ölçme
 5. Satıcı
 • Marka Sony
DSACategoryId/2147483642/371967/60004670
BAŞA DÖN