Sprayway Araç Kliması Temizleme Dezenfekte İlacı 090296 Yorumları

(20 Yorum)
Ürün detayına git
2000
150
 • faydalı ürün
  (19.12.2016)

  portakal kokulu ,köpük halinde; hortumu olsa iyi olurdu.klimanızı kendiniz temizliyorsunuz daha ne olsun

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • koku için etkili
  (17.09.2016)

  Ürünü yorumları okuduktan sonra aracım için satın aldım. Köpük olduğu için iyi temizliyor fakat hortumu olmadığı için de hava kanallarının iç kısımlarında etkili olmuyor. Bir daha araç için satın almam. Fakat ev klimasında kesinlikle tercih ederim.

  BANDIRMA - Balıkesir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Kokuyu büyük ölçüde giderdi
  (25.08.2016)

  Klimanız çok kirli değilse uygulayabilirsiniz ,köpük halinde; hortumu olsa iyi olurdu.

  HONAZ - Denizli - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Uyarılar
  (18.06.2016)

  Ürünü elime geçtikten 1 gün sonra denemedim. Öncelikle ürünün basınçlı köpük şeklinde olduğunu hatırlatmak istiyorum.Uygulamadan önce klimanın altına ve klimanın monte edildiği arka duvara mutlaka gazete benzeri şeyler yerleştirin.Çünkü klima serpantinlerin sıkılan köpük bir süre sonra aşağı akıyor ve uygulama esnasında mutlaka duvara sıçrıyor.Duvarda leke bırakabiliyor. Ürünün Hepsi burada yer alan kullanım talimatını harfiyen uygulayın. Kokusu beni etkilemedi ama evde alerji hastalığı olan eşimi bir miktar etkiledi. Hem ardı ardına yapılan 3 işlem süresince ( soğut-ısıt-soğut) hemde bu işlemler bittikten sonraki süreçte 10-15 dakika süre müddetince soğutma fazında pencereleri açtım. Tabi ki serpantinler üzerindeki mikro biyolojik temizliğinin etkinliği tespit etmek mümkün değil. Genel olarak uygulaması kolay.Bazı yorumlarda 1 şişenin iki klimaya yeterli olabileceği söylense de, bence bir şişe bir klimaya anca yetebilr.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (0)

 • denedim
  (04.04.2015)

  ürün diğer sprey tarzındakilere kıyasla daha etkili bunu iki haftadır gözlemledim.ama hortumu yok araçta uygulama için biraz zorluk çıkartıyor,ben hava kanallarına ve polen filrtresinin bulunduğu kısma uyguladım 15 dk bekledim ve soğuk konumda klima çalıştırdım , kondens suyu çıkışnda da tahliyeyi gözlemledim zaten etkili olması için evapatöre ulaşması ve çıkış kanallarını bulması gerekli..

  - Isparta - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • İşe yaradı
  (28.06.2013)

  Yeni taşındığım evde klima vardı. Çalıştırınca garip kokular geliyordu. 1 kutu aldım kullandım şimdi miss gibi kullanıyorum. Gerçekten işe yaradı ve 1 kutu sadece 1 klimaya yeterlidir arkadaşlar bilginiz olsun... Eğer çok kirli değil benim klimam derseniz max 2 klima içindir... düşünmeden alabilirsiniz...

  KADIKÖY - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (1)

 • GÜZEL BİR ÜRÜN
  (01.12.2012)

  ürün dün elime geçti ve hemen evde ki klimaya uyguladım sonuc güzel temizliyor ben memnun kaldım.kokusu portakal güzel kokuyor.klimanız cok kirli ise uzun zamandır temizlik yapmadınız ise benim gibi iki tane bile az geliyor.

  BORNOVA - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (3)

 • Çok iyi ürün ama miktar az
  (26.11.2012)

  ürün gerçekten çok güzel, grileşmiş klima filtrelerini ilk günkü beyazlığına ulaştırıyor. İç ve dış ünite finlerini de pırıl pırıl yapıyor ancak tek kusuru kirli bir klimada tamamen tükeniyor. Ama düzenli temizlenmiş bir klimanız varsa yarısı da yeterli olacaktır, sonra birkaç gün süren ferah koku da artısı...

  KONAK - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (3)

 • ürün harika
  (25.11.2012)

  üründen iki tane spariş ettim bi tanesini bürodaki klımada diğerini ise aracımda kullandım.bürodaki klımanın içinden adeta çamur aktı. aracımda ise klıma koku yapıyordu kullandıktan sonra aniden koku kesildi 500ml olmasıda iyi hemen bitmiyor ve anca yetiyor

  - Eskişehir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (1)

 • kokuları büyük ölçüde yok ediyor
  (16.11.2012)

  Araba kliması için ilk kez köpük temizleyici kullandım. Daha önce sprey şeklinde olanları kullanmıştım ve kötü kokudan kurtulamamıştım ama köpük şeklinde olan bu ürün kokuyu büyük ölçüde yok etti.bence spreyden çok daha iyi temizliyor. tek eksiği yanında uzun hortumu olmayışı.

  ÇİĞLİ - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (1)

 • fiyatına göre çok iyi bi ürün
  (22.08.2012)

  Astra -g aracımda kullandım ve sonuçtan gayet memnunum keşke 2 kutu alsaymışım 2kutuyuda sıkardım güzel bi portakal kokusu var bu tip bi ürün alacak arkadaşlar hiç düşünmesin ve bu ürünü tereddüt etmeden alsınlar pişman olmazlar tek kötü tarafı ucunda sipsi yada hortum olmayışı bu problemi başka bi pas sökücüden çıkardığım sipsi vede serum hortumuyla çözdüm.

  - Tekirdağ - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (0)

 • Klimadan ilk günkü gibi temizlik kokusu geliyor.
  (10.08.2012)

  Ürün elime geçtiği gün evdeki duvar tipi klimamda kullandım.Evvela şunu söylemeliyim ki kullanması çok kolay, profosyonellik gerektirmiyor.Ortalık batmıyor.Kullandıktan sonra klimam ilk takıldığı gün gibi temizlik koktu.Artık klimanın ilk çalıştığı anda gelen o kötü koku kalmadı.

  İSKENDERUN - Hatay - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • güzel bir ürün
  (27.06.2012)

  evdeki klimada 3 sene sonra kullandım güzel bir ürün yalnız size tavsiyem klimaları senede bir defa uygulamanızı tavsiye ederim yoksa çok kir birikmesi oluyor kirlerin çıkması için birden çok uygulamanız gerekiyor bende öyle yaptım dış kapak ve muhafazalşu an kullanıma geçtim çok faydalı odanın havası havası degişti alacaklara tavsiye ederim

  - Aydın - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (0)

 • güzel kokmuyor
  (18.06.2011)

  ürün az önce geldi ve evdeki klimaya ürünü sıktım, köpük şeklinde uygulanıyor, elinizde bir bez olsun çünkü sağa sola püskürtebilirsiniz, portakal kokusu yok gibi, keskin bir koku var, hoşuma gitmedi

  OSMANGAZİ - Bursa - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (6)

 • MÜKEMMEL TEMİZLİK
  (01.09.2010)

  ÜRÜN ELİME GEÇER GEÇMEZ HEMEN KULLANDIM. ARACIN POLEN FİLİTRESİNİ ÇIKARDIM İÇİNE BİR KUTU SIKTIM. TÜM PİSLİK ARACIN ALTINDAKİ SU TAHLİYE HORTUMUNDAN AKTI. ARACIN KLİMASI SIFIR ARABA KLİMASI GİBİ OLDU. YANINDA HORTUM GELMEDİ. HORTUM OLSA İDİ. ARAÇ İÇİNDEN HAVALANDIRMA DELİKLERİNEDE SIKACAKTIM. DIŞINDAN SIKTIM ANCAK SAGINDAN SOLUNDAN AKITTI.

  - Muğla - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (15) Hayır (0)

 • koku gitti süper
  (06.08.2010)

  ben evdeki klimamda kullandım herkese tavsiye ederim gayet kullanımı basit ve etkili bir ürün mis gibi portakal kokusu yayılıyor her yere ve petek bembeyaz oldu

  - Adana - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (3)

 • kesinlikle tavsiye ederim
  (26.04.2010)

  elime biraz önce geçti polen filitresini çıkardım sıktım önce sıcak sonra soğuk 10dak çalıştırıp poleni taktım sonuç etkileyiçi ve çok az sıkmak yeterli oluyor diğer araçlarımada yeter

  GÖLCÜK - Kocaeli - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (2)

 • pratik
  (09.11.2009)

  ürün güzel pratik klima serpantin kanatlarını temizlemede çok iyi.Alacak arkadaşlar paralarının karşılığını fazlasıyla geri kazanacaklardır.Elektrik parası az ve daha çabuk soğutma olarak geri dönecektir.

  MERKEZ - Aydın - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (8) Hayır (3)

 • PİSLİKLER AKTI GİTTİ
  (05.09.2009)

  EVİMDEKİ KLİMADA KULLANDIM.ÜRÜN KÖPÜK ŞEKLİNDE OLDUĞU İÇİN KULLANIMI DAHA KOLAY, SIKIYORSUNUZ VE KİRLER HEMEN AKMAYA BAŞLIYOR. ANCAK ÇOK KİRLİ BİR FANINIZ VARSA TAVSİYEM 2 KUTU ALMANIZ.KLİMANIN ALTINADA BİR ÖRTÜ SERMEYİ UNUTMAYIN,İNANILMAZ KİR AKIYOR.

  MURATPAŞA - Antalya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (15) Hayır (1)

 • İHTİYACI OLAN HERKESE TAVSİYE EDERİM.
  (12.08.2009)

  Evdeki klimamın temizliği için ararken bu ürünü hepsiburada da gördüm.Diğer ürünlerin gramajı daha az bu 500 gramın üzerinde ve fiyatıda uygun ayrıca zararlı maddeler içermemesi de çok güzel.Bugün geldi hemen kullandım gayet iyi 4 senedir aldığım gibi duruyor hiç bakım yapmamıştım.Hiç bir zorlugu yok sıkıyorsunuz 5 dakika bekliyorsunuz pislikleri çözüyor.Mis gibide portakal kokuyor tavsiye ederim.

  - Kocaeli - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (15) Hayır (3)

Kapat Yorum Yayınlama Kriterlerimiz

Eğer bu ürünü satın aldıysanız ya da kullandıysanız diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için ürünün performansı ya da özellikleri ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sitemizde yayına alınmakta olan tüm ürün yorumları, siz değerli müşterilerimizin ürün seçimlerini daha sağlıklı şekilde yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup, aşağıdaki kriterlere uygunsa yayınlanmaktadır. Yorumlarınızda ürüne ait eksi ya da artı özellikleri, kullanım esnasında yaşadığınız sorunları yazabilir, ürün hakkındaki memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz.

Hakaret veya argo içeren yorumlar, fiyat bilgisi verilen, markaları kıyaslayan, tedarik ile ilgili sorunların belirtildiği, soru sorulan, link bilgisi verilen yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu kriterlerin dışında kalan tüm yorumlar kısa süreli bir değerlendirme sürecinin ardından yayınlanmaktadır. Bu sebeple yorumların değerlendirilip yayınlanma süresi, gelen yorumların yoğunluğuna ve geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN