TAB S3 ve Galaxy Book Haziran Ayı Hediye Aksesuar Kampanya Esasları

 • Samsung Electronics Istanbul Pazarlama ve Ticaret Ltd. Şti. (‘Samsung’) tarafından düzenlenen “TAB S3 ve Galaxy Book Haziran ayı Hediye Aksesuar” (‘Kampanya’) kampanyası kapsamında geçerli olan katılım ve yararlanma şartları işbu kampanya koşullarında ve Samsung tarafından yapılabilecek diğer duyurularda/bilgilendirmelerde belirtilmekte olup, kampanyadan yararlanmak isteyenler, işbu kampanya koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • Kampanya , Türkiye sınırları dahilinde Galaxy Tab S3 modelleri ile birlikte Tab S3 klavye kılıf; Galaxy Book modelleri ile birlikte 1 yıllık Microsoft Office 365 üyeliği hediye edilmesini kapsamaktadır.
 • Kampanya, Samsung Electronics Istanbul Pazarlama ve Ticaret Ltd. Şti (Samsung) tarafından yapılan online satışlar ( shop.samsung.com.tr ) ve kampanyaya katılan zincir marketlerin online ve offline kanallarında, kampanyaya katılan Samsung bayilerinin mağaza kanallarından ve kampanyaya katılan operatorlerin online/offline kanallarından 01.06.2017 ve 30.06.2017 tarihleri arasında yapılan satışlarda geçerlidir.
 • Ürün ve aksesuar hediyeleri aşağıdaki gibidir.


 • TABLET

  HEDİYE EDİLECEK ÜRÜN

  Galaxy Tab S3 Wi-Fi (SM-T820)

  EJ-FT820- Klavyeli Kılıf

  Galaxy Tab S3 LTE (SM-T827)

  EJ-FT820- Klavyeli Kılıf

  Galaxy Book 10.6’’ Wi-Fi (SM-W620)

  1 yıllık Office 365 aboneliği

  Galaxy Book 10.6’’ LTE (SM-W627)

  1 yıllık Office 365 aboneliği

  Galaxy Book 12’’ Wi-Fi (SM-W720)

  1 yıllık Office 365 aboneliği • Tabletin iade edilmesi halinde hediyenin veya hakkın da iade edilmesi gerekmektedir. Tablet teslim alımını gerçekleştiren katılımcılar, ardından 15.07.2017 tarihine kadar https://www.samsungwa.com.tr/Galaxytablethediyeleri sitesi adresinde yer alan kampanya kayıt formunu eksiksiz olarak doldurmalı ve ürün faturasının renkli ve okunaklı fotoğrafını yine aynı format yüklemelilerdir. Kampanyaya katılan katılımcının, adına fatura düzenlenen kişi olması gerekmektedir.
 • Katılımcılar, girilen tüm bilgilerin eksiksiz ve kampanya koşullarına uygun olması durumunda, kampanyadan faydalanabilecektir.
 • Katılımcılar, sundukları bu bilgilerin kampanya kapsamındaki faydaların sağlanması amacıyla 3. kişiler ile paylaşacağını kabul etmektedirler.
 • Samsung, kurallara aykırı olduğunu tespit ettigi bir katılımı, geri çevirme yetkisine sahiptir.
 • Başvurunun hediye için uygun olup olmadığı en geç 3 işgünü içerisinde e-posta yolu ile tüketiciye bildirilecektir. Tüketicilere e-posta ile kampanyaya katılamadığı bilgisi iletilmesi durumunda,detaylar için 0850 432 77 11 üzerinden Samsungwa ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.
 • Katılımcının hediye ürünü hakkından yararlanması durumunda; tüm kampanya koşullarını yerine getirdiği tespit edilen katılımcıya, hediye cihazın katılımcı adresine teslim edilmek üzere 45 gün (onaylanan başvuru tarihinden itibaren) içerisinde 3. kişi kargo şirketine teslim edileceğini belirten bir SMS gönderilecektir.
 • Tavsiye edilen satış fiyatı değişiklik gösterebilir.
 • Her müşteri kampanyaya her bir ürün için 1 kez katılabilir . ( örneğin 1 adet TabS3 ve 1 adet galaxy book alan kullanıcılar 1 adet tab s3 hediyesi, 1 adet galaxy book hediyesine hak kazanabilir Samsung’un her zaman, tek taraflı olarak kampanyayı sürekli veya geçici olarak durdurma, uzatma, kampanya koşullarında herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkı vardır. Değişiklikler, yukarıda belirtilen web-sitesinde ilan edilir edilmez yürürlüğe girecektir.
 • Samsung, kampanya koşullarında istediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya kapsamı ürün model ve renkleri stoklarla sınırlıdır. Detaylı bilgiye kampanya çağrı merkezi 0850 432 77 11 veya 444 77 11 Samsung Çagri Merkezi ve https://www.samsungwa.com.tr/Galaxytablethediyeleri adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.
 • Katılımcı bilgileri kampanya amacına uygun olarak 3. kişilerle paylaşılacaktır. Samsung bilgilerinizi, kampanya kapsamında, Samsung Gizlilik Politikası’na (https://www.samsung.com/tr/info/privacy.html adresinde bulunan) uygun olarak toplamakta, kullanmakta ve 3. kişilerle paylaşmaktadır.
BAŞA DÖN