Sunny Derin Dondurucular

Özellikle et, balık ve çeşitli sebzeleri belirli sürelerde saklamak için üretilen derin dondurucular evlerde ve çeşitli iş yerlerinde kullanılan temel beyaz eşyalardan biridir. Mevsiminde sebzeleri stoklamak için gerekli olan dondurucular, çeşitli özellikleri ile farklı kullanıcılara hitap eder. Enerji sınıfları, karlanma özellikleri ve ebatları gibi fonksiyonel özellikleri dikkate alınarak seçilen derin dondurucu modelleri farklılık gösterir. Genellikle sandık tipi ve dolap tipi olarak iki farklı tipte piyasada bulunan derin dondurucu çeşitlerini, beyaz eşya üreten markalardan inceleyebilirsiniz.

Sunny Derin Dondurucu

1979 yılında kurulan ve Türkiye’nin en büyük üçüncü elektronik üreticisi konumunda olan Sunny; ürettiği uydu alıcısı, televizyon, ısıtıcı gibi elektronik cihazlar ile tanınır. Marka, elektronik cihazlar ile birlikte bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve derin dondurucu gibi beyaz eşyalar da üretir. Derin dondurucu modelleri arasında özellikle A+ enerji sınıfına dahil ürünler öne çıkar. Uzun dönemde enerji tasarrufu yapmanıza imkan veren Sunny derin dondurucular, sessiz çalışma özelliği ve çevre dostu teknolojileri ile dikkat çeker.

Sunny derin dondurucuların öne çıkan diğer bir özelliği ise yüksek verimlilik sunmalarıdır. Soğutma sistemi ile mevsiminde alınmış sebze, meyve ve balık gibi ürünleri sağlıklı bir şekilde muhafaza etme özelliğine sahiptir. Ayrı soğutucusu olan derin dondurucu modelleri ise hem işlevsel tasarımları hem de kolay kullanım özelliği ile farklı kullanıcı ihtiyaçlarına cevap verir.

Sunny Derin Dondurucu Fiyatları

Sunny derin dondurucuların fiyatları, modellerine ve iç hacimlerine bağlı olarak değişir. Dolap tipi kapaklı derin dondurucular, çekmeceli tasarımları ile kolay bir kullanım sunar. Farklı gıdaları ayrı ayrı çekmecelerde düzenli istiflemeye imkan veren dolap tipi derin dondurucu modellerinin fiyatları ise farklı bütçelere hitap eder.

Dik modeli ve çekmeceli tasarımı sayesinde, stoklanan yiyeceklere daha kolay ulaşmaya imkan veren dondurucular, evlerde oldukça uygun bir kullanım sunar. İç hacimleri ise yatay donduruculara göre daha az olan dik dondurucuların ebatlarını inceleyerek ürünler arasında kıyaslama yapabilirsiniz.

Sandık tipi derin dondurucu modelleri ise geniş iç hacimleri ile tanınır. Daha fazla yiyeceği stoklamaya imkan veren sandık tipi ürünler, değişen fiyatlara sahiptir.

Sunny Derin Dondurucu Yorumları

Farklı modellere sahip olan Sunny derin dondurucular, özelliklerine bağlı olarak farklı kullanıcılara hitap eder. Sandık tipi ürünler, özellikle geniş iç hacimleri ile müşteri memnuniyeti yaratırken dolap tipi kapaklı dondurucular kolay kullanım özellikleri ile öne çıkar. Sandık tipi derin dondurucular, büyük parçalı gıdaları saklamak için ideal olduğu için tercih edilir.

Çekmeceli derin dondurucuların öne çıkan özelliği ise dolap altına sığan ebatları ve kullanım şekilleridir. Değiştirebilir kapı yönü ve düzenli stoklama imkanı olan modeller, kişisel ihtiyaçlar doğrultusunda esnek bir kullanım sunar.

Sunny Derin Dondurucu Modelleri

Sunny derin dondurucular arasında sandık tipi ve dolap tipi ürünler bulunur. Sandık tipi ürünlerde ayarlanabilir termostat özelliği olan modellere ulaşabilir, gıdaları istediğiniz derecede saklayabilirsiniz. Kolay temizlenir iç yüzeyi, çıkarılabilen depolama alanı ve iç sepetleri gibi özelliklere sahip olan ürünler hem depolama hem de kullanım sonrası temizleme işini kolaylaştırır. Tekerlekli tasarımları ile yeri kolayca değiştirilen sandık tipi derin dondurucular, mutfakta ve kilerde rahatlıkla kullanılabilir.

Sandık tipi Sunny dondurucular ise üç çekmeceli yapısı ile besinleri depolama işini kolaylaştırır. Mekanik ısı kontrolü, ayarlanabilir bacakları ve ayrı soğutucu bölmesi bulunan dolap tipi ürünler, mutfakta tezgah altına kolayca yerleştirilebilir. Kullanım alanına ve ihtiyaca bağlı olarak seçilmesi gereken derin dondurucuların ebatlarını detaylıca inceleyebilir, mutfağınıza uygun ürünü seçebilirsiniz.

Sunny Derin Dondurucu Fiyatları

11 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Sunny
  2. Uğur
  3. Altus
  4. Liebherr
  5. Electrolux
  6. Şenocak
  7. AEG
  8. Hoover
  9. Simfer
  10. Vestel
  11. Arçelik
  12. Beko
  13. Regal
  14. Bosch
  15. Delta
  16. Indesit
  17. Siemens
  18. Hotpoint Ariston
  19. Profilo
  20. Grundig
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Dondurucu Özelliği
 5. Enerji Sınıfı
 6. Üretici
 7. Yükseklik
 8. Dondurucu Tipi
 9. Genişlik
 10. Renk
 11. Derinlik
 12. Satıcı
 • Marka Sunny

Derin Dondurucular Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483637/235604/22266
BAŞA DÖN