Türkiye’de online alışverişin lideri olan hepsiburada.com ailemiz, tüm kullanıcılarının ihtiyaç listelerini, fırsattan yararlanarak satın almak istedikleri ürünleri ve önerilerini keyifle yerine getirmek için hizmet etmeye devam ediyor! Bugün 7 milyon üyemize, aradaki mesafelerin önemi olmadan, nerede yaşıyor olurlarsa olsunlar, en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla ulaştırmak için gece gündüz çalışıyoruz. Türkiye’nin ve Avrupa’nın en seçkin kargo şirketleriyle çalışan, e-ticaret sektöründe güvenilir ve ürünlerinin kalitesinin arkasında duran, istediğiniz ürünleri kolaylıkla alabilmeniz için indirimlerin ayarlanmasını sağlayan ve kargo hizmetini en iyi şekilde sunan bir alışveriş sitesi arayanlar, fırsat şimdi ayağınıza kadar geliyor, üstelik süper hızlı geliyor!

Hepsiburada.com’da satış için sunulan tüm ürünlerin ortalama tedarik süreleri, satın almak istediğiniz ürünün sayfasındaki açıklamalarda belirtilir. Bu zaman zarfında, sipariş verdiğiniz ürün tedarikçi firmadan temin edilir edilmez, siparişi gerçekleştirdiğiniz adresinize gönderilmek üzere kargoya verilir.

"Ben istediğim ürünü buldum, seçtim, alışveriş sepetime ekledim, üstelik süper bir indirimi de kaçırmamış oldum. Peki ama siparişim nasıl süper hızlı gelecek?" diye soran herkese cevap niteliğinde birkaç bilgi vermek gerekirse… Öncelikle ürün bilgileri üzerinde süper hızlı gönderi logosunu görmeniz gerekiyor, eğer logoyu gördüyseniz; siparişiniz 24 saatte kargoda demektir!

Altın, takı, mücevherden; bebeğinizin ve yeni annelerin ihtiyacına; eskiyen, modası geçen beyaz eşyalarını değiştirmek isteyenden tüm mutfak ihtiyaçlarını tek bir platformda arayana; teknolojiyi yakından takip edip, gelişen teknolojinin arkasında kalmak istemeyenden; ev dekorunu kendi yapmak isteyene; evinin tamirini, bahçe düzenlenmesini ya da otomobilinin bakımını da kendi yapmak isteyenlerden fotoğraf tutkusunu en yeni teknolojisiyle resmetmek isteyene; aksiyon kameramanlığı yapana, giyim alışverişini fırsatlardan faydalanarak yapmak isteyenlere… Arkadaşlarıyla en büyük eğlencesi saatlerce oyun oynamak, puzzle yapmak olanlardan, evinin / ofisinin tüm kırtasiye ihtiyaçlarını karşılamak isteyenlere kadar herkes burada buluşuyor, süper hızlı buluşuyor!

Bunların yanı sıra kozmetik ürünlerinde çeşit çeşit fırsatlar, kitapta, filmde ve müzikte en avantajlı fiyatlar, güneşte en önemli aksesuarlardan biri olan güneş gözlükleri, en şık takılar ve saatler… Her şey, süper hızlı logosunun arkasında!

Evinde, bahçesinde, sokağında… Her yerde kediler, köpekler, kuşlar ve daha niceleri… Tüm dostlarımız için rahat bir yaşam alanı ve sağlıklı mamalar arayan herkes, tüm pet shop fırsatlarına sayfamızdaki kategoriler kısmından kolaylıkla ulaşabilir!

Süpermarket için evinden çıkmak istemeyenler, anlık kampanyalardan hemen haberdar olmak isteyenler, market alışverişini taşımakta zorlanıp, ayağına kadar gelmesini isteyenler de burada buluşuyor!

Teslimatın beklediğiniz gibi süper hızlı gerçeklemesini istiyorsanız, siparişlerinizin tümünün "süper hızlı gönderi" logolarına sahip olup olmadığını kontrol etmeniz gereklidir. Eğer satın aldığınız ürünler içinde bunun aksine süper hızlı gönderi logosunu taşımayan ürünler varsa, siparişinizin kargoya verilme süresi değişebilir.

Süper hızlı gönderim, Vodafone kampanyalarında yapılamamaktadır.

Cumartesi - pazar günlerinde, resmî tatil günlerinde ve / veya saat 17.00’dan sonra sipariş vermeniz durumunda, verdiğiniz siparişler bir sonraki işgününde kargoya teslim edilecektir. Süper hızlı gönderi logosuna sahip ürünlerin gönderim süreleri diğer ürünlerin gönderim sürelerine göre farklıdır. Bu logoya sahip ürünler hepsiburada.com bünyesinde belli sayıda stok halindedir. Bunun yanı sıra, ürünlerin gönderim aşamasında geçen süre, siparişinizi verdikten sonraki işleyişle de doğrudan bağlantılıdır. Kredi kartıyla gerçekleştirilen ödemeler, kredi kartınızın güvenlik kontrol süresine bağlı olarak gönderim süresi belirlenir. Havale ödemeli siparişlerde de böyle aşamalı bir sistem söz konusudur. Havale ödemelerinizin hesaplarımıza ulaşması ve siparişin onaylanması beklenmektedir.

Süper hızlı gönderiler

198.288 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Case 4U
  2. Modacar
  3. İş Bankası Kültür Yayınları
  4. Kırmızı Yayınları
  5. Yapı Kredi Yayınları
  6. İletişim Yayınevi
  7. Cinius Yayınları
  8. Pegasus Yayınları
  9. Doğan Egmont Yayıncılık
  10. Can Yayınları
  11. Türk Tarih Kurumu Yayınları
  12. Microsonic
  13. Bilgi Yayınevi
  14. S-Link
  15. Alfa Yayınları
  16. İnkılap Kitabevi
  17. Timaş Yayınları
  18. Doğan Kitap
  19. Adalet Yayınevi
  20. Bosch
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Satıcı A-Z
 5. Boyut
BAŞA DÖN