Ev ve ofis temizliğinde en çok kullanılan elektrikli ürünlerden biri olan elektrikli süpürgeler hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Her geçen gün yeni modellerle zenginleşen ürün yelpazesi, tasarıma eklenen yeni özelliklerle ev ve iş yerlerinizde daha temiz bir ortam sağlamanıza yardımcı oluyor. Farklı başlıklara, emiş gücü ve filtreleme özelliklerine sahip modellerden ihtiyacınıza uygun olanı seçerek süpürme işinde en iyi sonucu elde edebilirsiniz.

Elektrik Süpürgesi Modelleri

Elektrik süpürgesi modelleri kullanım fonksiyonlarına göre dikey ve yatay olmak üzere ikiye ayrılıyor. Dikey ve yatay süpürgelerin bazılarında HEPA filtre sistemi yer alıyor. HEPA filtre, astım ve alerjiyi tetikleyen, bu rahatsızlıklara sahip olanlarda ataklara sebep olabilen partiküllerin süpürgeden dışarı çıkarak havaya karışmasını engelleyen bir filtre olduğu için özellikle rahatsızlığı bulunan ve küçük çocukları olan kullanıcılar tarafından tercih ediyor. Toz torbalı, torbasız ve su filtreli modellerin pek çoğunda HEPA filtre bulunuyor. Bunun yanı sıra modele göre değişen pek çok farklı filtre sistemi de kullanılıyor. Filtre çeşitleri arasında yıkanabilir ve yıkanamayan modeller yer alıyor. Süpürgeyi en üst erimde kullanabilmek için filtrelerin ve başlıkların temizliğine dikkat edilmesi gerekiyor. Cihazın daha uzun süre kullanılabilmesi için yıkanamayan filtrelerin talimatlarda belirtilen aralıklarda değiştirilmesi gerekiyor.

Elektrik süpürgelerinin pek çok farklı yüzey için yüzey koşullarına uygun başlıkları bulunuyor. Fayans, parke ve beton gibi sert zeminlerde ince ve yumuşak kıllı süpürge başlıklarını tercih edebilirsiniz. Başlıktaki kıllar zemin üzerindeki saç, toz ve döküntüleri kolaylıkla toparlamanızı sağlarken, sert zeminin başlık sebebiyle çizilmesini de önlüyor. Köşeli zeminler için daha çok üçgen başlıklar tercih ediliyor. Evinizde veya ofisinizde fazladan kirişler ve köşeler bulunuyorsa üçgen başlıkları kullanabilir, köşelerdeki tozları en iyi şekilde süpürebilirsiniz. Evcil hayvanı olanlar için en kullanışlı modeller arasında tüy toplayıcı başlığa sahip modeller yer alıyor. Bu başlıklarda kadife gibi tüy toplama özelliği bulunan kumaşla kaplanmış bir bölüm bulunuyor. Süpürgelerin, koltuk ve perdeleri temizlemenizi sağlayabilecek başlıkları da bulunuyor. Hassas kumaşlara zarar vermeyen özelliğe sahip başlıklarla koltuk ve perdelerinizde de tozu ortadan kaldırabilmeniz sağlanıyor. Pek çok modelde geniş başlıkların sığamayacağı alanları temizlemek için ince uzun başlıklar bulunuyor. Koltuk aralarını, mobilya aralarında kalan dar girintileri, ızgaralı ve açılamayan yüzeylerin iç kısımlarını ve daha pek çok dar, küçük, toz toplayan alanı temizlemenizi sağlayan bu başlıklar evinizde derinlemesine temizlik sağlıyor.

Elektrik Süpürgesi Fiyatları

Ev ve iş yerlerinizde hijyen sağlayan en önemli yardımcı cihazlardan biri olan süpürgelerin maliyeti pek çok sebepten farklılık gösteriyor. Elektrik süpürgesi fiyatları emiş gücü, filtre sistemi, aksesuar çeşitliliği, markanın satış politikası gibi etkenler sebebiyle değişkenlik gösterebiliyor. İhtiyaçlarınızı karşılayabilecek, bütçenize uygun pek çok ürünü inceleyerek bulabilir, size özel indirim avantajlarından yararlanarak satın alabilirsiniz. İlk bakışta beğendiğiniz bir ürünün ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılamayacağını öğrenmek için ürün özelliklerini inceleyebilir, beğendiğiniz diğer ürünlerle karşılaştırabilirsiniz.

Süpürgenizi satın almadan önce ihtiyaçlarınızı belirlemeniz, sizin için en doğru ürünü seçmenizi kolaylaştırabilir. Çok geniş bir alanı temizlemek için bir süpürgeye ihtiyaç duyuyorsanız, süpürgenin kablo uzunluğuna dikkat etmelisiniz. Süpürgenin ulaşabileceği maksimum uzunluk, kablo uzunluğu ve boru uzunluğunun toplamı kadar olduğu için süpürgenin ulaşabileceği uzaklığı bununla hesaplayabilirsiniz. Astımınız veya toza karşı alerjiniz varsa filtre sistemlerine çok dikkat etmelisiniz. Yüksek filtreleme sistemi olan ürünleri tercih ederseniz sağlığınızı tehdit etmeden temizlik yapabilirsiniz. Evinizde kalın ve kabarık tüylü halılarınız varsa bunları temizlemek için uygun başlıkları bulunan modelleri tercih edebilirsiniz.

Süpürge Fiyatları

1.727 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Arçelik
  2. Thomas
  3. Beko
  4. Rowenta
  5. Fakir
  6. Karcher
  7. Bosch
  8. Electrolux
  9. Nilfisk
  10. Miele
  11. Arnica
  12. Arzum
  13. Philips
  14. Black&Decker
  15. Netavantaj
  16. Fantom
  17. Goldmaster
  18. Hoover
  19. Dyson
  20. Polti
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483638/17071/155123
BAŞA DÖN