İnsan vücudu için hayatı bir öneme sahip olan güneş ışınları, faydalı olduğu kadar zararlı ışınları da içeriyor. Gözler için zararlı olan UV ışınlarından korunmak için ise güneş gözlükleri kullanılıyor. Güneş gözlüğü modellerinde ise aranan en önemli kıstas güneşe karşı koruma sunması ve tasarımı oluyor. Hem model hem de güneşe karşı koruma sunması ile birbirinden farklı modeller olarak piyasada bulunan güneş gözlüğü markaları arasında Swing markası da yerini alıyor. Modaya uygun üretim yapan markalardan biri olan Swing, geniş koleksiyonlarını kullanıcı ile buluşturuyor.

Swing Güneş Gözlüğü Modelleri

Dünya genelinde geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan prestijli Türk markalarından biri olan Swing, her geçen gün genişlettiği üretim konseptinde kadın, erkek ve çocuklara yönelik birçok ürünü bulunduruyor. Markanın üretim çemberinde geniş yer tutan erkek gözlük modellerinde klasik siyah çerçeveli ürünler öne çıkıyor. Siyah çerçeveleri ve ağırbaşlı tasarımları ile her yaş kesiminden erkeğin uzun yıllar modası geçmeden kullanabileceği gözlük çeşitlerine erişebilirsiniz. Biçim olarak yuvarlak, hafif kare ve oval şekillere sahip olan gözlüklerde renk olarak ise ağırlıklı bir şekilde siyah camlı ve siyah çerçeveli ürünler bulunuyor. Markanın diğer erkek gözlüğü çeşitlerinde ise renkli saplara ve desenli çerçevelere sahip gözlüklere de ulaşabilirsiniz.

Kadın Swing güneş gözlüğü modelleri arasında geniş ve renkli çerçeveli gözlük modellerinin yer aldığı görülüyor. Göz çevresini tamamen kapatan geniş çerçeveli gözlükler arasında kırmızı, pembe gibi renklerin kullanıldığı ürünleri ve yine büyük ebatlı ince çerçeveli ürünleri bulabilirsiniz. Kadın gözlüklerinde cam, çerçeve ve sap kısımlarının değişik renklerde olduğu çok renkli parçalara da erişebilirsiniz. Markanın unisex kullanıma hitap eden ürünlerinde ise kare tasarımlı ürünler, standart cam çerçeve modelleri ile her dönem kullanılabilen gözlüklere yer veriyor. Uzun yıllar modası geçmeden farklı kıyafetler ile kolayca kombinlenebilen modeller dışında renkli gözlükleri de unisex ürünler arasında temin edebilirsiniz. Renkli gözlüklerde kış aylarında da tercih edilebilecek ürünlerin bulunduğunu görebilir, yaz aylarında çok renkli gözlükleri tercih ederek renkli bir stil oluşturabilirsiniz. Çocuk gözlüklerinde ise renkli çerçeveye sahip modellerden birini tercih edebilirsiniz.

Swing Güneş Gözlüğü Fiyatları

Yerli bir marka olarak geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olan Swing güneş gözlüğü fiyatları, ürüne bağlı olarak değişiyor. Fiyat açısından hem kadınlar hem de erkekler tarafından kullanılabilecek unisex modeller arasında hitap ettiği bütçeler ile farklılık gösteren ürünler ilk sırada yer alıyor. Değişen renkli camları, damla biçimli tasarımları sayesinde her sezon revaçta olacak olan modelleri inceleyebilirsiniz. Unisex modellerde daha belirgin çerçeveye sahip olan aynı tasarımda ürünler de yer alıyor. Kalın çerçeveli unisex modellerde ise ürünlerin küçük fiyat farkları ile birbirinden ayrıldığı görülüyor.

Swing markasına ait erkek gözlük fiyatları ise çok fazla değişmiyor. Gözlükler arasında sezona hitap eden ürünler ve stilize tasarımları ile markanın tarzını vurgulayan modeller ilk sırada geliyor. Özellikle model olarak birbirine oldukça benzer nitelikler taşıyan gözlükleri aynı fiyat aralığında bulabilirsiniz. Benzer ürünler dışında çerçeve modelleri, kalınlıkları ve daha birçok ayrıntısı değişen ürünlerden yüz tipinize uygun olanı seçebilirsiniz. Erkek gözlük çeşitlerinde fiyat açısından daha uygun modeller de bulunuyor. Kadın Swing güneş gözlüğü çeşitleri ise değişen fiyat aralıkları ile satılıyor. Özellikle tasarımları sayesinde farklı sezonlar kullanılacak ürünleri bulmanız mümkün oluyor. Geniş ürün konsepti ile kadın, erkek ve çocuk olmak üzere her yaş kesiminde kullanıcıya hitap eden Swing markasının gözlüklerine erişebilir, yüz tipinize en uygun ürünü seçebilirsiniz.

Swing 2017 Güneş Gözlüğü Modelleri

672 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Swing
  2. Osse
  3. Eagle Eyes
  4. Ray-Ban
  5. Exess
  6. Rainwalker
  7. Angel Eyes
  8. De Valentini
  9. Silvio Monetti
  10. Juliano
  11. Aston Martin
  12. Mustang
  13. Dicaprio
  14. Hawk
  15. Calvin Klein
  16. Infiniti Design
  17. Xloop
  18. Aqua Di Polo 1987
  19. Emilio Pucci
  20. Rachel
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
 6. Cam Rengi
 • Marka Swing
DSACategoryId/2147483632/1120745
BAŞA DÖN