W16W
T10 Led Beyaz Park Lambası
Bu ürünün size özel fiyatıdır,
Sepete ekleyin fırsatı kaçırmayın!

T10 Led Beyaz Park Lambası

W16W
Bu ürünün size özel fiyatıdır,
Sepete ekleyin fırsatı kaçırmayın!
%
(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
Beş Yıldız (30.03.2017)
Chevrolet yeni aveo aracıma taktım 10 numara oldu. . Arıza ışığı yaktirmiyor . Beklentinin üstünde devamını göster devamını gizle
mehmet KAKÇA (40) DİDİM (YENİHİSAR) - Aydın - Türkiye Tüm Yorumlar (7)
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20024610/20024641/20024643
T10 DUY 10 ADET SAMSUNG ÇİP LEDLİ AMPUL - DİPSİZ LED PARK AMPULÜ BEYAZ ( 2 adet) W5W ve W16W ampul kodlu T10 ve T15 soketler ile uyumludur. 10 adet ultra parlak SAMSUNG çipli bu özel led ampul ön tarafındaki mercek sayesinde mükemmel ışık verir. Metal soğutuculu gövde uzun ömür sağlar. Tavan, iç aydınlatma, kapı altı aydınlatma, paspas aydınlatma, plaka, torpido vs. yerlerde kullanılabilir. LED Boyutları 3,5cm x 1,2cm dir. Sipariş verirken takacağınız yere sığıp sığmadığını kontrol ediniz. ARAÇLARIN PARK, TAVAN VEYA PLAKA AYDINLATMASINDA KULLANILABİLİR. BAZI YENİ NESİL ARAÇLARIN GERİ VİTES LAMBASINDA DA KULLANILABİLİR. (Jetta, Golf, Astra, Fiesta vs.) Resimler ürünün gerçek resmidir. Xenonampul kullanan araçlarda uyumlu görüntü oluşturur. 5000-6000 Kelvin Gerçek Beyaz renk. BAZI YENİ MODEL ARAÇLARA DIŞ YADINLATMAYA (Park, plaka vs) LED AMPUL KULLANILDIĞINDA DÜŞÜK AKIMDAN DOLAYI AMPUL PATLAK ARIZAUYARISI VEREBİLMEKTEDİR, ARIZA LAMBASI YAKABİLMEKTEDİR.BUNU TEST ETMEK İÇİN MEVCUT AMPULÜNÜZÜ YERİNDEN SÖKÜP ARACINIZI ÇALIŞTIRINIZ, ARIZA IŞIĞI YANIYORSA LED AMPUL TAKINCA DA ARIZA IŞIĞI YANABİLİR.İlan larım arasında LED ampul arıza lambası söndüren dekoderli setler de mevcuttur. İKİ ADET AMPUL FİYATIDIR. SİPARİŞİNİZ HALİNDE 2 ADET BEYAZ 10 SMD LEDLİ DİPSİZ LED AMPUL GÖNDERİLECEKTİR.
Garanti Süresi (Ay) 12
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu OTW16W75154
  • Beş Yıldız

görüntüsü ışığı güzel umarım uzun ömürlü olur

- Aydın - Türkiye

Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Evet (0) Hayır (0)

• mükemmel

ürün çok güzel aydınlatması megan 2 aracıma taktım on numara oldu teşekkürler hepsi burada

Evet (0) Hayır (0)

• Muhteşem

Ürün gerçekten fiyatına göre çok kaliteli. Paketleme çok iyi. Tavsiye ederim.

-

Evet (0) Hayır (1)

• Beklenene cevap verir

Işık şiddeti fazla değil 10 üzerinden 8 alir

NİLÜFER - Bursa - Türkiye

Evet (0) Hayır (1)

• Beş Yıldız

Chevrolet yeni aveo aracıma taktım 10 numara oldu. . Arıza ışığı yaktirmiyor . Beklentinin üstünde

DİDİM (YENİHİSAR) - Aydın - Türkiye

Evet (1) Hayır (1)

• Verilen hizmetler için

Teşekkürler.Çok memnun kaldım.

Evet (0) Hayır (1)

• super

dehset yaniyo cok led denedim bu sogutuculu tavsiye ederim can bus ozelligide var ariza yaktirmiyo diger sogutucusuz ledler gazel bu super

KINIK - İzmir - Türkiye

Evet (0) Hayır (2)

• Tüm yorumları gör (7)
Kapat Yorum Yayınlama Kriterlerimiz

Eğer bu ürünü satın aldıysanız ya da kullandıysanız diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için ürünün performansı ya da özellikleri ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sitemizde yayına alınmakta olan tüm ürün yorumları, siz değerli müşterilerimizin ürün seçimlerini daha sağlıklı şekilde yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup, aşağıdaki kriterlere uygunsa yayınlanmaktadır. Yorumlarınızda ürüne ait eksi ya da artı özellikleri, kullanım esnasında yaşadığınız sorunları yazabilir, ürün hakkındaki memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz.

Hakaret veya argo içeren yorumlar, fiyat bilgisi verilen, markaları kıyaslayan, tedarik ile ilgili sorunların belirtildiği, soru sorulan, link bilgisi verilen yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu kriterlerin dışında kalan tüm yorumlar kısa süreli bir değerlendirme sürecinin ardından yayınlanmaktadır. Bu sebeple yorumların değerlendirilip yayınlanma süresi, gelen yorumların yoğunluğuna ve geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN