T1001 Wilson 3 Lü Championship Tenis Topu Yorumları

(18 Yorum)
Ürün detayına git
2000
150
  • gayet güzel
    (04.04.2016)

Toplar gayet güzel çok iyi sekiyor ve zemine çok iyi uyum sağlıyor tavsiye ederim ve elime ertesi gün ulaştı

Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Evet (1) Hayır (0)

• Mükemmel
    (08.03.2016)

Top çok güzel sekiyo hak ediyo bence bu fiata alınabilir kargo çok güzel sipariş verdiğim günün ertesi günü elime ulaştı

Evet (2) Hayır (0)

• Kalite
    (27.07.2013)

Toplar gerçekten çok iyi zıplıyor ben beton zemin için aldım gayet güzel zaten marka wilson o bile yeter. diğer markalarla kıyaslarsak diğerlerinin zıplama kalitesi ve deforme olması çok kolay ama wilson toplarının zıplaması çok iyi..

- Balıkesir - Türkiye

Evet (3) Hayır (0)

• Profosyoneller için
    (20.09.2012)

Topların markası wilson olduğu için kalitesinden pek bahsetmeyeceğim. Fiyatıda piyasa fiyatını pek bilmiyorum ama iyi yani fena değil. Ürünü genel olarak tavsiye ederim yalnız yeni başlayan oyuncular için biraz sert gelebilir. Daha deneyimli oyuncular için tavsiye ederim.

- Kırıkkale - Türkiye

Evet (6) Hayır (1)

• müthişş
    (01.09.2012)

bu topu ilk isteyeceğim zaman karasızdım fakat elime ulaştığında 5 kutu daha istedim gerçekten müthiş bir ürün herkese tavsiye ederim tenisten zevk alıcaksınız :D

- Batman - Türkiye

Evet (5) Hayır (4)

• Güzel ürün
    (22.08.2012)

KIZLARIMA ALMIŞ OLDUĞUM RAKETLER İLE BİRLİKTE SİPARİŞ ETTİM. HOŞLARINA GİTTİ. HER ZEMİNE UYGUN. FİAT VE PERFORMANS OLARAK GÜZEL BİR ÜRÜN. HB.COM A TEŞEKKÜRLER.

- Antalya - Türkiye

Evet (5) Hayır (2)

• Yağmurda dağılmadı
    (13.08.2012)

Önceki toplarım yağmurda dağılıyordu ve kabarmalar oluyordu. bunda hiç bir sorun yaşamadım fiyat makule yakın ve o özlenen vuruş sesini hissettiriyor

- İstanbul - Türkiye

Evet (6) Hayır (1)

• Wilson kalitesi
    (05.08.2012)

Piyasaya göre hepsiburada.com da fiyatı oldukça uygun.Kullanışlı ve çok iyi zıplıyor.Diğer markalarda performans düşük.Tenis için kesinlikle Wilson ürünlerini tavsiye ederim..

- Zonguldak - Türkiye

Evet (3) Hayır (1)

• çok iyi
    (18.07.2012)

tenise yeni başladım, başlangıç için bu top biraz ağırmış sanırım ama bana gayet kullanışlı geldi, 1 tanesinin kaybolması dışında hiçbir sorun yaşamadım.

- Ankara - Türkiye

Evet (2) Hayır (0)

• Harika bir top, vuruş ve zıplama çok iyi
    (02.07.2012)

Her zeminde gerçekten oynana bilen, güzel vuruş imkanı olan iyi bir top, rengi yumuşaklığı ve kullanılan malzemenin kalitesinin yüksekliği sebebiyle alınmasını tavsiye ederim.

MERKEZ - Sinop - Türkiye

Evet (3) Hayır (0)

• Gerçekten Güzel
    (09.04.2012)

tenise yeni başladım. yaklaşık 3 ay oldu. top elime 6 gün sonra geldi. wilson kalitesiyle gerçekten güzel. bu fiyata da gayet uygun..

- Samsun - Türkiye

Evet (1) Hayır (2)

• adı yeter
    (30.10.2011)

arkadaşlar ürün elime geçti ve 2 adet daha sipariş verdim. gerçekten kalite kendini belli ediyor. tavsiye ediyorum alın ve tenis oynamanın keyfini çıkarın. fiyatı da gayet uygun. sıradan toplara verdiğiniz paralara yazık. wilson adı yeter

- İstanbul - Türkiye

Evet (7) Hayır (2)

• güzel
    (06.08.2011)

profesyoneller için harika toplar .. her zemine uyumlu.. tenis oynarken kolayca kontrol edilebilir. işinizi zorlaştırmaz. tenis oynarken birçok kasınızı çalıştırıyor ama yormuyor spor yapmanın mutluluğunu yaşayacaksınız

OSMANCIK - Çorum - Türkiye

Evet (10) Hayır (7)

• kaliteli
    (30.07.2011)

çok iyi zıplayan bir top, wilsonun kalitesi tartışılmaz:)tenis oynayan tanıdıklarım da bu topu kullanıyor. uzun süre kullanılmasına rağmen hemen bozulmuyor.fiyatı da uygun, tavsiye edilir

MERKEZ - Giresun - Türkiye

Evet (8) Hayır (3)

• şahane
    (29.05.2010)

wilson sa koyun sepete. çk pratik ve sağlam. zıplamasında problem yok. alın derim ben. wilson topları şahanedir her zaman. yaz boyu kullanırısnz.

KÜÇÜKÇEKMECE - İstanbul - Türkiye

Evet (9) Hayır (5)

• Top deyip geçmeyin
    (19.07.2007)

Çok kaliteli bir ürün. Zaten Wilsonun pek kalitesiz bir ürünü yok. Top çok iyi zıplıyor ve kolay kolay aşınmıyor. Herkese tavsiye ederim.

MERKEZ - Eskişehir - Türkiye

Evet (21) Hayır (4)

Kapat Yorum Yayınlama Kriterlerimiz

Eğer bu ürünü satın aldıysanız ya da kullandıysanız diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için ürünün performansı ya da özellikleri ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sitemizde yayına alınmakta olan tüm ürün yorumları, siz değerli müşterilerimizin ürün seçimlerini daha sağlıklı şekilde yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup, aşağıdaki kriterlere uygunsa yayınlanmaktadır. Yorumlarınızda ürüne ait eksi ya da artı özellikleri, kullanım esnasında yaşadığınız sorunları yazabilir, ürün hakkındaki memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz.

Hakaret veya argo içeren yorumlar, fiyat bilgisi verilen, markaları kıyaslayan, tedarik ile ilgili sorunların belirtildiği, soru sorulan, link bilgisi verilen yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu kriterlerin dışında kalan tüm yorumlar kısa süreli bir değerlendirme sürecinin ardından yayınlanmaktadır. Bu sebeple yorumların değerlendirilip yayınlanma süresi, gelen yorumların yoğunluğuna ve geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN