T1062 Wilson 3 Lü Us Open

(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
kalitesi mükemmel (18.06.2013)
1 aydır tenis oynamaya çalışıyorum :) ders saatleri dışında yapacağımız çalışmalar en ideali bu toplar. Bazı arkadaşlar topların üzerindeki numaraları kalite olarak yorumlamış ama alakası yok. Ürünün üzerindeki numaralar kortta başka toplarla karışma ihtimalini düşürmek için. Ürün hava basınçlı kutusında geliyor. Renkleri parlak yeşil. Elinize aldığınızda kalitesini görüyorsunun zaten. Derste kullandığımız alıştırma toplarıyla alakası yok. Kısacası hiç tereddüt etmeden alabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar :) devamını göster devamını gizle
özlem özdemir - Adana - Türkiye Tüm Yorumlar (9)
DSACategoryId/60001546/2147483635/353044/19005/19019
  • US Open

- 1978 yılından bu yana dünyanın en zor turnuvasının resmi dopu

- Kaliteli Tex/Tech sanayi keçesi ile üretilmiştir

- Tüm kort zeminlerinde daha uzun süreli kullanım için ÖZEL DUTY keçe

Marka Wilson
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu SPORWILT1062
  • Teşekkürler

Ürün orjinal ve sürati bir şekilde gönderildi .Tavsiye ederim.

Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Evet (0) Hayır (0)

• oğlum çok beğendi.

Bu tenis toplarını aldıktan sonra u.s open maçlarının aldığım toplarla oynandığını gördükçe inanın çok mutlu olduk zaten ben malzemeden ziyade sitenin sürdürülülebilir müşteri memnuyetini çok beyeniyorum bence asıl olan da budur.tebrikler.

- Manisa - Türkiye

Evet (3) Hayır (1)

• kalitesi mükemmel

1 aydır tenis oynamaya çalışıyorum :) ders saatleri dışında yapacağımız çalışmalar en ideali bu toplar. Bazı arkadaşlar topların üzerindeki numaraları kalite olarak yorumlamış ama alakası yok. Ürünün üzerindeki numaralar kortta başka toplarla karışma ihtimalini düşürmek için. Ürün hava basınçlı kutusında geliyor. Renkleri parlak yeşil. Elinize aldığınızda kalitesini görüyorsunun zaten. Derste kullandığımız alıştırma toplarıyla alakası yok. Kısacası hiç tereddüt etmeden alabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar :)

- Adana - Türkiye

Evet (5) Hayır (0)

• digerlerinden farkı belli oluyor.

Ben 1 aydır tenis kursuna gidiyorum orda bizim oynamamız için verilen toplarla oynadıktan sonra bunlarla da oynamaya başladım o kadar farklı oluyor ki eger yavaştan ögrenip arkadaşınızla karşılıklı oynuyorsanz ihtiyacınız var demektir bunlara

- Eskişehir - Türkiye

Evet (4) Hayır (0)

• Maçlar için ideal..

Maçlarda kullanmak için çok iyi bir top. İstediğiniz yere gönderebiliyorsunuz. Rüzgar gibi etkilere rağmen kontrollü oynayabiliyorsunuz. Parlak rengi sayesinde topu daha rahat görebiliyorsunuz.

- İstanbul - Türkiye

Evet (3) Hayır (0)

• Tek kelime ile mükemmel

Öncelikle hasarsız , sorunsuz kargo teslimi harika. Toplar vereceğiniz parayı sonuna kadar hakediyor kaliteli ve sağlam ürünler. Almakta kararsız kalanlar bir an düşünmeden alabilirler en ideal ürün !

- Yalova - Türkiye

Evet (1) Hayır (1)

• rüzgarlı günler için

Rüzgarlı günler için ideal bir ürün. Çok fazla etkilenmeden istediğiniz yere gidiyor. BEn çok memnunum kesinlikle tavsiye ederim. Kalitesini çok uzun süre koruyor, verdiğiniz parayı sonuna kadar hak eder.

GAZİOSMANPAŞA - İstanbul - Türkiye

Evet (8) Hayır (3)

• Dayanıklı ve çok iyi

Uzun süredir, özellikle maçlarda kullanıyorum. Normal toplara göre ağırlığı biraz daha fazla ve bu da fazladan bir momentum katıyor. Ayrıca dış yüzeyi çok dayanıklı. Basıncını da uzun süre koruyor. Antreman için pek ideal bir top olmayabilir ama maçlar için kesinlikle tavsiye ederim. Özellikle rüzgarlı havalarda diğer toplara göre çok iyi.

URLA - İzmir - Türkiye

Evet (11) Hayır (3)

• Tüm yorumları gör (9)
Kapat Yorum Yayınlama Kriterlerimiz

Eğer bu ürünü satın aldıysanız ya da kullandıysanız diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için ürünün performansı ya da özellikleri ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sitemizde yayına alınmakta olan tüm ürün yorumları, siz değerli müşterilerimizin ürün seçimlerini daha sağlıklı şekilde yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup, aşağıdaki kriterlere uygunsa yayınlanmaktadır. Yorumlarınızda ürüne ait eksi ya da artı özellikleri, kullanım esnasında yaşadığınız sorunları yazabilir, ürün hakkındaki memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz.

Hakaret veya argo içeren yorumlar, fiyat bilgisi verilen, markaları kıyaslayan, tedarik ile ilgili sorunların belirtildiği, soru sorulan, link bilgisi verilen yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu kriterlerin dışında kalan tüm yorumlar kısa süreli bir değerlendirme sürecinin ardından yayınlanmaktadır. Bu sebeple yorumların değerlendirilip yayınlanma süresi, gelen yorumların yoğunluğuna ve geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
% indirim
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN