Taç markası, Zorlu Tekstil Grubu’nun en büyük markası olarak ev tekstili ürünlerinin hepsini kapsıyor. Marka, perdeden nevresime, yatak örtüsünden havluya, nevresim takımlarından pikeye, battaniyeden lisanslı ürünlere kadar uzanan geniş bir ürün yelpazesinde üretim yapıyor. Taç markası, Türkiye’de 500 konsept mağazası ve 1500 farklı satış noktası, dünyada ise 30 ayrı ülkedeki konsept mağazaları ile kullanıcılarına ulaşıyor. Marka 40 yıllık deneyimi sayesinde Türkiye’nin ev tekstilindeki öncü markalarından biri olarak kabul ediliyor. Dünyada da tanınan bir marka haline gelen Taç, kaliteden ödün vermeyen, seçkin tasarımlı, ileri teknoloji ile hazırlanan ürün seçenekleri sunuyor. Marka yılda iki defa olmak üzere yeni koleksiyon hazırlıyor. Çok sayıda ürün grubuna sahip olan Taç markası farklı beğenilere hitap etmek için desen çalışmalarına da büyük yatırımlar yapıyor. Taç kullanıcılarına, bir yandan dünyadaki yeni eğilimleri yansıtan günlük kullanım ürünleri diğer yandan da klasik tarzdaki çeyizlik ürünleri kapsayan özel koleksiyonlar sunuyor. Taç battaniye seçenekleri ise her beğeniye ve kullanım şekline uygun ürünlerden oluşuyor.

Taç Battaniye Modelleri

Markanın ev tekstili ürünlerinden olan Taç battaniye modelleri özel desenler içeriyor. Pastel renklerin yanında canlı renkler de battaniye renk seçenekleri arasında sunuluyor. Taç, ürünlerinin desen yaratıcılığına büyük önem veriyor ve bunu Taç battaniye modelleri aracılığıyla kullanıcılarına iletiyor. Taç tekstil ürünlerinin hazırlandığı tesislerin kalite standartları, uluslararası kurumlar tarafından verilen sertifikalarla onaylanmış bulunuyor. Marka, dünyanın ilk markalaşma programı olan Turquality kapsamındaki markalar arasında yer alıyor.

Taç battaniye modelleri ve battaniye setleri pamuk, pamuk – akrilik, pamuk – polyester ve akrilik ürünler olmak üzere üretiliyor. Nevresim takımları ile birlikte tasarlanan battaniye setleri, pek çok renk ve desen seçeneğini kullanıcının beğenisine sunuyor. Yorgan yerine ya da yorgan üstüne kullanılmak üzere hazırlanan battaniyeler, yumuşak dokularıyla kullananlarda ferahlık duygusu yaratıyor. Taç’ın lisanslı ürünleri içinde yer alan battaniye modelleri, müdavimleri tarafından yoğun ilgi görüyor. Spor kulüplerinin lisanslı battaniyeleri de özel tasarım ürünler içinde kendine yer buluyor.

Taç battaniye modelleri terletmeyen ve hava geçirgenliği sağlayan malzemeler ile hazırlanıyor. Boya kalitesi, ipliğin boyanma tekniği ve rengin desenle bütünlüğü markanın çok önem verdiği ayrıntılar arasında yer alıyor. Taç battaniyeleri çok amaçlı kullanımlara da uyum sağlayan modellere sahip bulunuyor. Markanın çift ve tek kişilik battaniye modelleri yatak örtüsü gibi kullanımlara imkân tanıyor. Markanın tek kişilik battaniyeleri kış günlerinde televizyon izlerken, koltuk üzerinde kullanıcısına sıcak bir koruma sunuyor.

Taç Battaniye Fiyatları

Bir tekstil moda markası olan Taç, tüm ürün grupları gibi battaniyeleri için de uluslararası tasarımcılar ile işbirliği yaparak, özel desenler yaratıp onları ürünlerine yansıtıyor. Marka bilinirliği üst düzeyde olan Taç, bu konumunu kaliteden ödün vermeyen çalışmaları sayesinde edinmiş bulunuyor. Taç ürünlerinin bilinirliğini artıran bir diğer ayrıntı ise kaliteli ürünlerini makul fiyat politikasıyla kullanıcılarına ulaştırıyor olması olarak göze çarpıyor. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firma, tüm ürünleri gibi Taç battaniye fiyatları için de ulaşılabilir bir fiyat politikası güdüyor.

Türkiye’nin lider ev tekstili markalarından olması ve aynı zamanda dünya genelinde de marka bilinirliğinin gittikçe artması Taç ürünlerinin kullanıcı kitlesini genişletiyor. Başkalarına hediye etmek için de alınabilecek ürünler arasında yer alan Taç battaniye modelleri kaliteleri, farklı desen, doku ve renk özellikleri ile tercih ediliyor. Makul Taç battaniye fiyatları da seçenekler arasında kendine üst sıralarda yer bulmasına olanak tanıyor. Taç markası kullanıcılarına her yıl yeni tasarım, modern ve kaliteli battaniye modelleri sunuyor.

Taç Battaniye Fiyatları

97 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Taç
  2. Merinos
  3. Dinarsu
  4. Pierre Cardin
  5. Özdilek
  6. Karaca Home
  7. LC Waikiki
  8. Alla Turca
  9. Aksu
  10. Betireshome
  11. nefnefhome
  12. Nefnef Home
  13. Mollia
  14. Melsan
  15. Home de Bleu
  16. Mink
  17. Mella Home
  18. Evlen Home Collection
  19. Marie Claire
  20. Luoca Patisca
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Ebatlar
 7. Tipi
 8. Satıcı A-Z
 • Marka Taç
DSACategoryId/60002028/2147483618/9010109/512329
BAŞA DÖN