2000
150
 • mükemmel
  (05.07.2013)

  Kitaba sabah başlayıp akşam bitirmiştim.O kadar sürükleyici bir kitap ki insan bırakamıyor elinden.Fantastik aşk hikayelerini seviyorsanız ve mitolojiye de meraklıysanız kesinlikle okumalısınız.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Kitabı alırken başta ön yargılı davrandım
  (13.06.2013)

  Muhteşem bir kitap. Kitabı alırken başta ön yargılı davrandım, ilk 100 sayfasında falan çok sıkıldım. Ama sonradan o kadar bağlandım ki. Geri kalan sayfaları sadece bir gecede bitirdim. Bazı bölümlere hayran kaldım. O bölümleri tekrar ve tekrar okumaya devam ediyorum. Beni en çok etkileyen kısım ise, şehvet sınavında başarısız olunca yaptığı savunmaydı.. Muhteşem bir kitap herkese tavsiye ederim.

  - Manisa - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Okuması eğlenceli bir kitap.
  (18.02.2013)

  Kitap elime kısa sürede ulaştı. Okurken çok keyif aldım. Yazarın nedense Henrynin duygularını çok iyi anlatamadığını düşünüyorum. Sonuçta Hades birine aşık oluyor. Bu şekilde oldu bittiye getirilmemeliydi. Aynı şey bazı karakterler içinde geçerli ama yazarın ilk kitabı olduğunu da göz önünde bulundurmak gerek.Genel olarak güzel bir kitaptı. Keyifle okudum, tavsiye ederim.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (2)

 • inanılmazzz
  (30.10.2012)

  kitap çok akıcıydı. hangi ara bitti anlamadım. benim gibi mitoloji sevenler için iyi bir seçim. yazarın üslubunu ve yayınevinin çevirisini beğendim. olaylar ilk etapta yavaş gelişsede sonra beklenene değdi. kurgu çok güzeldi. serinin devamını sabırsızlıkla bekliyorum. kısacası kaçırmayın.:)

  - Konya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • Çok çok beğendim
  (17.08.2012)

  Şu sıra okuduğum en güzel kitaplardandı. biteli bir kaç gün oldu ama hala etkisi sürüyor.İnanılmaz derecede sürükleyici , merak uyandırıcı ve heyecanlıydı. Sayfalar su gibi akıp geçti.Keşke bitmeseydi dediğim kitaplardan oldu ve yunan mitlerine bakış açım değişti.Farklı bir konu farklı bir anlatımdı.Ha? dediğim yerler oldu , kitap şaşırttıkça daha bir bağladı beni.Yazarın ilk kitabıydı ve çok çok başarılıydı. Teste tabi tutulan her kız öldü sıra da Kate var. Başarılı olursa tanrıça olacak yani henrynin eşi , başarısız olursa Hades yok olacak ve Kate de eski yaşamına dönecektir. Ama onu Eden de tutan bir şeyler vardır.Gerek gece annesiyle gördüğü rüyalar gerekse Henry e ilgisi. 7 testten geçecek olan Kate bu süre zarfınca Yavaş yavaş Henry e aşık olmaya başlar. Ve Kate,Henrynin son şansıdır. Kate karakteri çok iyiydi , güçlü ve hırslı! Henry biraz daha baskın olabilirdi ama onu daha ilk dakikasından sevdim.Kate yaşadıkları karşısında şaşırırken ben de çok şaşırdım.olaylar çok iyi yazılmıştı birbiriyle bağlantılıydı.Bitmek bilmeyen heyecanla sonlarda süprizler sizi bekliyor olacak. Muhteşem karakterleriyle ve heyecanlı anlatımıyla fantastik sevenlerin çok beğeneceği bir kitap.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (0)

 • harikaa
  (31.07.2012)

  bu kıtabı aldım ve iyiki almışım asla pişman olmadım..herseye değer..su an bıkaç sayfam var bitmek üzre kitap ve beni adeta büyüledi.eminim her kıtap sever özellikle fantastik sever bu kitaba bayılacaktır..yayınevinin kalitesi asla tartısılmaz zaten..tavsiye ediyorum kesinlikle..

  - Şanlıurfa - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (0)

 • çok beğendim..
  (12.07.2012)

  Çok severek okuduğum bir kitap oldu. konu hemen sardı ve nasıl olduğunu anlamadan da bitti. Bence kaçırmamalısınız bu kitabı. okumayı düşünen varsa tereddüt etmesin.

  MERKEZ - İçel - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (0)

 • Mitoloji sevenler okumalı derim :))
  (12.07.2012)

  Ayça Yılmaz Aimee Carter – Tanrıça kitabı bitti… Valla 2.kitapta nasıl bir olay var, neler olacak merak ediyorum…Tanrıça’nın kurgusu çok güzeldi ki özellikle son 40-50 sayfada buna iyice kanaat getirdim..İlk başlarda , yani ilk 100 sayfa kadar bilindik teenage romanlarından okuyacağımı sanmıştım ama yazar gerçekten başarılı… Bence kitabın içindeki mitoloji ve şu yedi ölümcül günah olayı kitaba ayrı bir hava katmış..hani bunlar olmasa zaten kitap olmazmış :D Öyle ama gerçekten…Özellikle mitolojiye tutkun olanlar için bu kitabı şiddetle öneriyorum…ilk 100 sayfadan sonra kitabı soluksuz okudum hele o sonlar yok mu?.. Yani insanı şaşırtıyor…Orta sayfalarda Henry’ye gıcık oldum çünkü Kate doğru dürüst hiçççç yanaşmadı!.Dedim olum bi git bi güzel laf söyle yok :D Kate ilk adımı attı hatta fazlasıyla attı dedim bi ağır ol =)) O kısım beni biraz rahatsız etti ama öyle çok büyütülecek bir şey değil..Yani hele son kısımlarda sevgili Henry’ciğimde aynı duyguları beslemesi şahaneydi..Ben kitabı mitoloji açısından tanrıça serisine özelliklede bahar tanrıçasına benzettin çünkü konu aynı neredeyse…yani o kitapta tabiki de Persephone kaçmıyordu :D Neyse velhasıl kitap hoştu!..Dediğim gibi ben devamını sabırsızlıkla bekliyorum…Kapak için Ephesus’a çok teşekkür ediyorum..Çeviri konusunda da hiçbir sıkıntı yok..Yani kitabın basımından yana bi şüpheniz olmasın..Haa bu tarz kitaplar bana göre değil derseniz bilemem ama ben ergen işi kitaplar sevmeme rağmen yazar hiçte ergen işi gibi göstermemiş seriyi aksine yetişkinler bile keyif alarak okuyabilir diyorum ben! Benim bu türler arasında en sevdiğim kitaplar arasına girdi..Hatta 10 üzerinden 8-9 verebilirim…

  MERKEZ - Sinop - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (0)

 • farklı bir kitap.
  (12.07.2012)

  yi çevirisi ve akıcı anlatımıyla kısa zaman da okudum... ancak ilk 85 sayfa biraz yavaş ilerledi... ancak serilerin ilk kitapların da bu çok olağan bir durum... bende sabırla açılmasını bekledim kitabın.. ve beklediğime değdi... kitap açıldı... konu hızlandı... karakterler güzel kurgulanmıştı... konu birinci ağızdan karakterimiz Katein gözünden anlatılıyordu... bu benim en sevdiğim anlatımlardan biri... Kate son derece kararlı ve güçlü bir karakterdi... ben sevdim... erkek karakter ise biraz daha pasif bir karakterdi... beni Kate kadar etkilemedi... özellikle gençlerin çok seveceğini düşündüğüm bir seri... bence takip edilmeye değer... farklı bir konu arayanları memnun edecek bir kitap....

  - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (0)

 • tanrıça yorumum
  (09.07.2012)

  TANRIÇA___Aimee Carter___ Tanrıçalara olan hayranlığımı arttırark bitti… Ve benim için tatilimde okunabilecek en güzel kitap oldu… Fantastikte Tanrıçalar ve Tanrılar okunurken keyif veren,mitolojinin her anını hissettiren kitaplar olduğunu bir kez daha ispatladı. Kate’in hayatı,hasta ve kısa bir ömrü kalan annesinin son günlerini çocukluğunu geçirdiği eve,kasabaya Edena götürmesi ile karmakarışık bir hal alır... Herşeye yeniden başlar,okulu,arkadaşları,yaşam alanı bir anda farklı bir boyuta geçmiştir… Ve en zor kısım okul arkadaşının gözleri önünde ölmesi ile hayatı tahmininden de zorlaşır.. Çünkü akılalmaz bir teklifle karşı karşıya kalır…. Kimden mi? Elbette Ölüler Diyarının tanrısı Henry,yani namı değer HADESimiz den ;) ¦ Henry,yıllr önce onu terkedip giden Persephone ‘nin yerine biri ile evlenmeli ve yalnızlığına son vermelidir… Henry’nin son şansı Kate’dir ve Kate’in cevabının iyi yada kötü bir karşılığı vardır..Nede olsa karşısındaki Ölüler Diyarının Tanrısıdır.. Okuduğum ikinci Hades kitabıydı ve TANRIÇA açık ara farkla önde ;) ve ben yine bizlere HADESi kötüleyen bütün kaynakları gerekli mercilere şikayet hissiyle doldum.. Okurken keyif aldığım mükmmel bir kitaptı... Her anından özellikle Henrynin acı ve mücadelesinden çok etkilendim.. Yüzyıllardır aradığını bulamayan yalnız TANRInın Son şansı TANRIÇA Katedir... Sadece bu kadarı ile sınırlı kalsa yine iyi,son sayfaların nasıl bittiğini kesinlikle anlayamayacaksınız... Zira ben son sayfaları soluksuz okudum…Ve hiç birşeyin göründüğü gibi olmadığını anladım… Fantastik sevenlerin,Ve bence Fantastik sevmeyeceğine inanların mutlaka okuması greken bir hikaye.. İnsana Ezberini şaşırtacak kaadar etkileyiciydi diyebilirim….

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (0)

 • soluksuz okudum
  (06.07.2012)

  AMİEE CARTER / TANRIÇA Tanrıça nefes nefese kalmış bir şekilde okundu, bitti. Olağanüstüydü! Duygusallık, melankoli, fantatik kahramanlar:) Kitap tam benim tarzımdı, o yüzden çok mutluyum şuan. :) Kitabı elime dün akşam almıştım, bitirdiğimde sabah 4.tü. Ama elimden bırakamadım ya... Bu yazarı tuttum. Hayalgücü, dili, yazdıkları beni büyüledi. Görseniz öyle bir okuyorum ki ! -Hadi kızı hadi tanrıça olacaksın, bastır ! -Of Henry! uyuz ettin beni, yanaş artık şu kıza ! ahahaahaa süperdi ya..! Tanrılar ve Tanrıçalar... Kate tanrıçalık testine tutulan bir ölümlüdür. Ondan önce ki tüm kızların öldüğü bit test... Testi geçerse Ölüler Diyarı Tanrısı Hadesin (yani Henry) kraliçesi olacak. Sonsuza kadar... Eğer testi geçemezse; herşeyi unutarak eski hayatına dönecek, tabi öldürülmezse. Annesinin hayatı için teste giröeyi kabul eder, Henry için devam eder. 7 test... 7 ölümcük günah... Ve benim için soluksuz geçen 7 saat. :):):) Harika harika harika bir kitaptı ! Yazarın dili çok düzgündü. Bol bol diyalog vardı... herkese okumasını tavsiye ederim ..!!!

  ÖDEMİŞ - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (0)

 • Fantastik serilere yeni bir soluk getirecek bir kitap...
  (05.07.2012)

  Kesinlikle harikaydı.P.C Castın tanrıçalarına benzediğini düşünüyorsanız kesinlikle kocaman bir yanılgı içindesiniz derim. Çok genç bir yazarla karşı karşıya olmamıza rağmen çok ustaca yazılmış bir kitaptı. Hey bir dakika şimdi neler oluyor sen kimdin ? Nasıl yani sen tüm bunların oyun mu olduğunu söylüyorsun ? Yok artık derken heyecanla ve mutlu sonla biten bir kitap oldu ama şunu demeliyim ki son cümlesinde bile içimde heyecan bıraktı. Acaba ikinci kitapta ne olacak diye düşünüyorum ama inanın bu sefer fikir yürütemiyorum çünkü yazar gerçekten farklı bir köşeden girip bambaşka bir yerden size merhaba diyor.Sizede sadece yazara saygı duyup bir solukta kitabı okumak düşüyor. Hadese karşı içimde hep bir merak vardı ve kararım hala aynı en sevdiğim tanrı hala Hades :) Onun siyah uzun ceketine kurban olurum :):):) Ve tabiki Ava (afrodit) o ne harika bir karakterdir öyle... Ben bir ara her şey nereye gidiyor derken en sonunda Ava da rengini belli etti :) İkinci kitap için yayınevine yalvarmaya başladım bile :) Okumadan geçmeyin :)

  - Zonguldak - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (0)

 • o kitabı okudum çok beğendim herkese tavsiye ederim .
  (01.07.2012)

  Harikaydı , hiç bitmemesini isterdim ,keşke seri olsaydı ; bütün serisini alırdım . Herry ve Kate tam birbirlerini bulmuşlar . Yazar hikayeyi öyle bir yazmış ki insanın gözünün önünde karakterler , olay çok net canlanıyor. Bence kitabın anlamıda budur , okuduğunda aklında canlanabilmesi ...

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (0)

 • Mitolojiden hoşalıyorsanız kesinlikle seveceksiniz.
  (20.06.2012)

  Benim gibi mitoloji olsun birde içinde aşk olsunda ne olursa olsun diyorsanız kesinlikle okumalısınız kitabı.Bayağı şaşırtıcı bir kitap.Özellikle tanrı ve tanrıçaların kimliği konusunda beni bayağı şaşırttı.Tavsiye ederim.

  - Kütahya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Dört gözle bekliyordum.
  (19.06.2012)

  Uzun zamandır okumak istediğim bir kitaptı. Fantastik olması zaten beni kendine çekiyor. Yabancı forumlarda yapılan yorumlar ve verilen puanları çok iyi. Pişman olacağımı düşünmüyorum:) En kısa zamanda okuyup bitireceğim kitabı ..

  AVCILAR - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN