Hepsiburada.com, sevimli dostlarımızın bakımı için tüm ihtiyaçlarınızı bir araya getiriyor. Kedi ve köpeklere özel tarak fırçalar makaslar, hepsiburada.com kalitesi ve peşin fiyatına 9 taksit avantajıyla satışa sunuluyor.

Hepsiburada.com'un pet shop kategorisinde evcil hayvanların bakımı için farklı ihtiyaçlara yönelik birçok ürün bulunuyor. Kategorideki kedi ve köpeklere özel tarak fırçalar makaslar sevimli dostunuzun rutin bakımı için en pratik çözümleri sunuyor.

Kedilerin cildinin sağlığını korumak, pire gibi sorunlardan kaçınmak, tüylerinin dolaşmasını önlemek için kedileri taramak ve fırçalamak gerekiyor. Kediniz kısa veya orta boy tüylüyse, tarak fırçalar makaslar kategorisindeki kısa dişli tarak ve fırçayı kullanabilirsiniz. Uzun tüylüyse uzun dişli olanı tercih etmelisiniz. Kedinizi tüylerinin yönüne doğru tarayıp, tüylerinin çıkışının ters yönüne doğru fırçalayabilirsiniz.

Köpeğinizin tüylerini taramak, onun sağlıklı tüylere kavuşmasını sağlayacağı gibi sizinle olan dostluk ilişkisini de pekiştiriyor. Köpeğiniz kıvırcık veya dalgalı tüylüyse kategorideki iğneli fırçaları, kısa tüylüyse kıllı fırçaları kullanabilirsiniz. Köpeğinizi yıkarken de kategoride yer alan plastik tarağı kullanarak ona masaj yapabilirsiniz.

Hem kediler hem de köpeklerde kullanılabilen çift taraflı fırçalar ile sevimli dostunuzun ölü tüylerini toplayabilir ve tüylerinin düzenlenmesini sağlayabilirsiniz.

Kediniz veya köpeğiniz düzenli sokağa çıkmıyorsa tırnaklarını kesmeniz gerekiyor. Hepsiburada.com'un tarak fırçalar makaslar kategorisinde, kediniz ve köpeğiniz için özel geliştirilmiş pratik tırnak makaslarını tercih edebilirsiniz.

Kedi Tarağı Fiyatları

188 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Trixie
  2. PetZoom
  3. Eastland
  4. Luxury Paws
  5. Catidea
  6. Pratik
  7. Furminator
  8. Kudi
  9. Ferplast
  10. Amerikan Kennel Clup
  11. Wahl
  12. Gimcat
  13. Benc Mate
  14. Nobby
  15. Record
  16. Anka
  17. Four Paws
  18. Karlie Flamingo
  19. Percell
  20. Asia
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483616/560074/24001689/24001694
BAŞA DÖN