Doğayla baş başa kalmaktan hoşlananların aklına ilk gelecek ekipman olan çadır birbirinden farklı seçeneklerle hepsiburada.com’da sizlere ulaşıyor. Tek başınıza geziler yapmaktan hoşlanan biriyseniz ve bunu doğada gerçekleştirmekten hoşlanıyorsanız öncelikle bir tek kişilik çadıra sahip olmak sizin için iyi bir fikir olabilir.
Tek kişilik çadır alternatiflerinin boyları ve genişlikleri değiştiği için kendinize uygun olan ürünü kısa sürede bulabilirsiniz. Çadırın genişliğine dikkat ederken götüreceğiniz malzemeleri ve ekipmanı hesaba katmayı unutmayın. Çadırın ağırlığı, katlanma ve taşınma biçimi de çadır seçimizinde önemli bir kıstas olabilir. Hepsiburada.com'da çeşitli ağırlıklarda, portatif olduğu kadar kurumu kolay olan çadırlar da bulmanız mümkün. Ayrıca kampa gideceğiniz mevsime göre çadırınızın özelliklerine dikkat edebilir ona göre hepsiburada.com’da çadır çeşitlerini inceleyebilirsiniz.
Su geçirmez özellikte olanlar, su geçirmez katmanı bulunanlar, alt yalıtım olanakları, ekipmanlarınızı yerleştirmekte kullanabileceğiniz iç cepler, bir sıkıntıyla karşılaştığınızda çözebilmeniz için tamir kitleri hatta cibinlik gibi özelliklerle seyahatinizi kolaylaştıracak çadır çeşitlerini de bulabilirsiniz. Çadır kumaşları yırtılmaya dayanıklı olabileceği gibi yırtılmadan sonra deliklerin büyümesini engelleyen teknolojilere sahip olabilirler. Nefes alabilen iç yüzeyleri ve yırtılmaya dayanıklı dış kumaşlarla kaplı kullanımlarını rahat hale getirir.
Ferrino, Vaude, Husky, Evolite, Bestwayi, And, Okan gibi markaların tek kişilik çadır çeşitlerini  bulabileceğiniz hepsiburada.com ürün yelpazesinin genişliğiyle de dikkat çekiyor.

Tek Kişilik Çadır

19 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Ferrino
  2. GadaHome
  3. Remixon
  4. Evolite
  5. Husky
  6. Igloo
  7. Makalu
  8. Marmot
  9. Pirana
  10. Quechua
  11. Sturm
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001546/2147483604/1302431/19102/353100
BAŞA DÖN