Yeni nesil mutfakların dekoruna uyum sağlayan ankastre setler, gelişmiş teknolojileri ile işlevsel kulanım sunar. Mutfakların temel donanımlarından olan ocak, fırın ve davlumbazı bir araya getiren ankastre setler, tasarım ve teknoloji olarak uyumlu halde mutfağınıza gelir. Teka ankastre setler, mutfağınızda yeni bir donanım sağlayarak farklı estetiğe ve teknolojiye ulaşmanızı sağlar.

Teka Ankastre Set

1924’te Almanya’da kurulan Teka, dünya çapında tanınan bir markadır ve 110’dan fazla ülkede ürünlerini satar. Önemli bir lojistik platform dağılımına sahip olan firma, mutfakta gerekli olan ürünleri tedarik edebilme konusunda pazarda söz sahibidir. Estetik olarak güçlü bir tasarıma sahip olan setler, genellikle gri ve siyah renk olarak üretilir. Mutfağınızın var olan ya da olmasını istediğiniz dekoruna uygun olarak seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Üçlü setler halinde yer alan ankastre modelleri, ocaklarda dört ya da beş gözlü olarak farklılık gösterir. Genellikle LPG ya da doğal gaz ile çalışan ocaklar tasarlanır. Otomatik gaz kesme sistemi, bağımsız döküm ızgaralar, otomatik ateşleme gibi özellikler pratik kullanım sağlar. Fırınlarında; pişirme ızgarası, soğutucu fan, krom tepsi rayları, ısı geçirmeyen iki kat cam, parmak izi tutmayan özel yüzey özellikleri genellikle ortaktır. Ayrıca bazı modellerinde, enerji tasarrufu sağlayan sistemler, buz çözme özelliği, çocuk emniyet kilidi ve turbo sistem özellikleri de bulunabilir.

Davlumbaz tasarımında, yemek pişirilirken kullanılabilecek tüm ihtiyaçları gidermeye çalışılır. Programlanabilir çalışma süresi, hava emiş gücü, alüminyum ya da metalik filtre, dokunmatik kontrol paneli gibi özellikler yer alır. Bazı modellerde, aydınlatma seçenekleri ve enerji tasarrufu gibi detaylar bulunabilir. Teka ankastre set, işlevsellikleri bakımından farklılıklar gösterebilir. Tasarım, renk, ebatlar, enerji gücü gibi farkları inceleyebilir, evinizin ihtiyacına göre bir tercih yapabilirsiniz.

Teka Ankastre Set Fiyatları

Evlerinizdeki temel ihtiyaçlarınızdan olan set fiyatları ile ilgili bilgileri kolaylıkla bulabilirsiniz. Ankastre set fiyatları, ürünlerin özelliklerine ve kullanılan teknolojiye göre farklılık gösterebilir. Üçlü set modellerini detaylı olarak inceledikten sonra bütçenize uygun olarak tercih yapabilirsiniz. Fiyat ve performans dengesi arasında bir tercih yaparak mutfağınıza uygun model, ebatlarda ürün tercihlerinizi belirleyebilirsiniz.

Setlerin ocağında istediğiniz her türlü tencere yemeğini pişirebilir, çay demleyebilir, kahvelerinizi yapabilirsiniz. Fırınlarda ızgara türü et ve sebzelerin kızarmasını sağlayabilir, hamur işlerinizi pişirebilirsiniz. Kek, pasta, börek, kurabiye ve poğaçalarınızın istediğiniz kıvamda piştiğini görebilir, misafirlerinize ikramlarda bulunabilirsiniz. Daha önceden hazırlamış olduğunuz yemekleri veya dondurulmuş gıdaları hızlı bir şekilde ısıtarak sofralarınızı hazırlayabilirsiniz.

Davlumbazlar, emiş gücü sayesinde yemek kokularının ve buharının odalara yayılmadan yok olmasını sağlar. Bu sayede kokuların tüm eve hapsolmasını engeller, soğuk havalarda balkon kapısını ya da pencereleri açmak zorunda kalmazsınız. Mutfaklarda pratik çözümler sunan ankastre setler, avantajları sayesinde, mutfakta yemek hazırlama süresini de kısaltabilir. Her şeyi programlayarak pişme anında beklemek zorunda kalmazsınız. Markanın bazı modellerinin Apple ürünleri ile uyum sağlaması, mutfak işlerini uzaktan yönetebilmeyi sağlar. Dışarıdayken ya da diğer odalardan mutfaktaki setlerinize komut verebilirsiniz. Siz mutfaktayken onları programlayarak istediğiniz sürenin sonunda kapanmaları için ayarlayabilirsiniz. Böylece fazladan vakit harcamak zorunda kalmaz, bu sürede başka işler ile ilgilenebilirsiniz.

Mutfaklarınızın estetiğini sağlayan, mutfaklardaki en önemli yardımcılarınız ankastre setler, tümüyle ihtiyaçlarınızı karşılayarak sevdiklerinize ve kendinize daha fazla zaman ayırmanızı sağlar. Ürün bilgilerini inceleyerek ihtiyaçlarınıza yönelik pratik kullanım sağlayacak ürünleri tercih edebilirsiniz. Renk, tasarım ve ebatlar hakkında bilgi alabilir, alanınıza uygun seçimler yapabilirsiniz. Yeni mutfaklar için yeni çözümleri hayatınıza dahil etmenin yarattığını avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Teka Ankastre Set Fiyatları

12 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Teka
  2. Ferre
  3. Termikel
  4. Silverline
  5. Simfer
  6. Naturel
  7. Lanova
  8. Eminçelik
  9. Hoover
  10. Kumtel
  11. Ventino
  12. Esty
  13. Luxell
  14. Electrolux
  15. Fankey
  16. Çetintaş
  17. ICF
  18. Simfer oscar
  19. Mekappa
  20. Bosch
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Satıcı
 • Marka Teka
DSACategoryId/2147483637/235604/234329
BAŞA DÖN