Teknopest TP-100 Fare ve Haşere Kovucu Yorumları

(27 Yorum)
Ürün detayına git
2000
150
 • Karınca ve fare savar
  (23.06.2017)

  ben daha çok sinek sivrisinek için almıştım, ama karıncalarda ve farelerde çok etkili

  TUZLA - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Üç Yıldız
  (30.05.2017)

  merhaba ürünü 4 gün önce aldım benim evim müstakil çatı arasında çok lağım faresi var gece sesten uyuyamıyordum 4 gündür sesler kesildi izlemeye devam.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • başarılı
  (16.11.2016)

  Fareden her türlü kurtulma çabalarımız sonuçsuz kalıyordu. son çare bu cihazı aldım. arada bir fare buluyoruz ama onu da ölü buluyoruz. yaklaşık iki sene oldu hala çalışıyor. memnunum. bu arada okulda kullandığımı da belirteyim. 300 metrekarelik alanın ortaya yakın bir noktasına yerleştirdim.

  KANDIRA - Kocaeli - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (1)

 • eknopest TP-100 Fare ve Haşere Kovucu
  (21.10.2016)

  Hızlı teslimat. Ürünün başarısına gelince henüz çok erken

  - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (4)

 • Beklenti
  (24.08.2016)

  Ürünü 2 yıl kullandım fare için kullanacaksanız sadece sersemletip ortalıkta dolaşmalarını sağlıyor. Bana da zaten bu lazım ortaya çıkartıp öldürürüm diyorsanız fareleri işe yarar onun haricin de kaçırmıyor. Ayrıca çıkan sesi sizde duyabiliyorsunuz zaman zaman insanı çileden çıkarıyor. Benim işimi görmedi bu alet.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (5)

 • İşe yaramıyor maalesef
  (16.06.2016)

  Evdeki böcekler için almıştım, 3 ay kullanmama rağmen böcekler üzerinde hiçbir etkisini göremedim maalesef, ayrıca da sesi rahatsız ediyor.

  -

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (11) Hayır (6)

 • fareler için
  (12.11.2015)

  evim zemin kat . üç ayda iki kez evimin lavabo borularını kemirmek suretiyle lağım fareleri evime girdi ve bütün düzenim alt üst oldu.o büyük kocaman farelerden korkar oldum. ne ilaç ne kapan hiçbirşey kâr etmedi. en sonunda internetten gördüğüm bu cihaz sayesinde çok rahatım.

  -

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (11) Hayır (7)

 • Fareler için Başarısız bir ürün
  (05.10.2015)

  Cihazı kullanım talimatlarına uygun şekilde 2 ay kullandım.İşyerimizde yerleşik şekilde yaşayan kolonileşmiş fareler 2 ay boyunca cirit atmaya devam etti.Aksine daha da hırçınlaşıp her deliğe girip çıkmaya başladılar.Gözümün önünde geziyolardı.Fareler gitmedi. En sonunda 4-5 tane kapan alıp fareleri avladım.10-15 tane yakalandı çöpe attım.Bazıları o kadar büyüktü ki kapana yakalanıp kaçmayı başarıyordu.Tabi yara alıyolardı.Kan izlerinden takip edip saklandıkları yerde işlerini bitiriyodum.Maalesef istemediğim yollara başvurmak zorunda kaldım ama başka çarem kalmamıştı. Haşereler için ne etki eder bilmem.Benim sorunum farelerleydi.İşe yaramadı.Anadolu usulünü kullanmak zorunda kaldım.Kapan en garanti.Kapana yakalanmış fareyle göz göze gelince psikolojik olarak biraz etkilenıyosunuz ama alışınca sorun olmuyor.Laftan anlamıyolar.Hayvanseverim köpek besliyorum.Kedi köpek biraz laftan anlıyor ama fareler anlamıyor.Anlasalardı giderlerdi.Yapcak birşey yok.Herkese bol şans...

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (21) Hayır (8)

 • karınca
  (17.09.2015)

  gerçekten memnun kaldım evde bir tane karınca yok artık

  - Bursa - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (5)

 • Malesef ürün başarılı değil
  (23.07.2015)

  Yorumlara bakarak aldım ve alalı bir ayı geçmesine rağmen hiç bir işe yaradığı yok. tavsiye etmiyorum

  TEPEBAŞI - Eskişehir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (21) Hayır (6)

 • İşe yarıyor
  (15.07.2015)

  Ürünü 1 yıldan fazladır eşimin öğretmen olduğu köy lojmanında kullanıyoruz. önceden fareler cirit atardı bu üründen sonra bir tane bile görmedik. Gerçekten işe yarıyor. Diğer öğretmen arkadaşlara da aldırdık onlarda aynı şekilde çok memnunlar. Biz şahsen çok memnun kaldık fare sıkıntısı olanlar için kesinlikle bulunmaz nimet. Şiddetle tavsiye ederim.

  - Çanakkale - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (10) Hayır (10)

 • %100 ALIN !!! AKLINIZDA ŞÜPHE OLMASIN.
  (11.07.2015)

  BU YORUMU YAZMAK İÇİN 2 AY BEKLEDİM. ÇÜNKÜ ALMAYI DÜŞÜNENLER İÇİN GERÇEK YORUMLARIMLA CEVAP VEREBİLMEK İÇİN. ÜRÜNÜ FİŞE TAKTIM VE GERÇEKTEN KULAKLA DUYULABİLİR SES ÇIKARIYOR AMA BU SES BÖCEKLERİN VERDİĞİ RAHATSIZLIĞIN YANINDA HİÇBİŞEY. 4 YILDIR MUTFAĞIMDA KARINCALARLA RESMEN SAVAŞTIM VE KAYBETTİM. İLAÇLAR, YÖNTEMLER, TUZAKLAR HİÇBİR İŞE YARAMADI. EVDE ÇOCUKTA VAR ZARARLI KİMYASALLARIDA ABARTMAK İSTEMEDİM. EN SON ÇARE BU ÜRÜN KALMIŞTI. TAMAMEN İNANÇSIZ BİR ŞEKİLDE KULLANMAYA BAŞLADIM. 1 AY KADAR CİHAZIN YANINDAN YÜRÜYÜP GEÇTİLER, SİNİRLERİM BOZULDU. AMA 1 AYIN SONUNDA AZALMAYA BAŞLADILAR. ŞUAN 1 TANE BİLE YOK! HATTA BU ARADA KARINCA DIŞINDA EVDEN DEĞİŞİK TİPTE BÖCEKLER YAKALADIM. BU KADAR KARINCA NEREYE KAÇTI MERAK EDİYORUM. KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM ÖZELLİKLE BU ÜRÜNÜ BENİM GİBİ ŞÜPHEDE KALMAYIN. UMARIM YORUMUM YARDIMCI OLUR.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (15) Hayır (9)

 • ÇOK İYİ
  (10.07.2015)

  Ürünü alırken önyargılıydım.Kullandıktan sonra evimde görmediğim böcekleri görünce urunun gerçekten hakkını verdiğini gördum.Yazlığım içinde bir tane alacağım.Herkese tavsiye ederim

  BÜYÜKÇEKMECE - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (9)

 • ise yaramaz makina
  (06.07.2015)

  hiç ise yaramıyor farelerin bile hiç kalmıyor uzun sure önce aldım güvercin olunca fare var çatıda ama makinanın hiç faydası yok yanında geziyorlar

  - Bilecik - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (20) Hayır (5)

 • Sesi duyuluyor
  (06.07.2015)

  Cihazın çıkardığı ses insan kulağı ile duyuluyor. Dolayısı ile haşereler üzerinde etkili olacağını sanmıyorum. Bu hali ile kullanılması mümkün değil.

  Erenköy - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (15) Hayır (7)

 • hamam böcekleri cirit atıyor
  (06.07.2015)

  cihazı aldıktan sonra odamda 6 evde 4 tane hamam böceği gördüm hiç bu kadar çok hamam böceği görmemiştim inşallah tez zamanda yok olurlar kullanım klavuzunda artış gösterilceğ yazmıştı hakikatten oldu

  - Kırklareli - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (8) Hayır (3)

 • 5 yıldız
  (25.02.2015)

  böyle bir ürün almayı uzun zamandır düşünüyor güvenemiyordum. fakat gerçekten mükemmel çalışıyor arabamın kablolarını yiyen yaratıklar ortada yoklar bu ürün sayesinde .teşekkürlerr

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (9) Hayır (28)

 • harika
  (12.01.2015)

  ürünü sorunsuz aldım ve kullanmaya başladım.2 hafta sonunda tıkırtılar,sesler yok oldu.Umarım böyle devam eder.Teşekkürler hepsiburada.com

  - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (10) Hayır (17)

 • Mükemmel bir ürün kesinlikle piyasadaki tüm ürünlerden çok daha etkili,
  (09.07.2014)

  Ürünü ikinci kez sipariş ediyorum. Ve tüm yakınlarıma da önermeye devam edeceğim. Evde karıncaların artmasıyla ürün arayıuşına girdim. Defalarca ilaç, spreyler vs herşeyi denedim diyebilirim. Ancak hiçbiri de kesin çözüm olmadı. Sonunda uzun süren araştırmalarım neticesinde nihayet ürünle tanıştım ve çok memnunum . Kullanmaya başladığınızda evinizdeki haşerelerin veya karıncaların birden çok daha fazla artmaya başladığını göreceksiniz. Ben de şok olmuştum. Cihaz hiçbir işe yaramıyor diye düşünmeye başlamıştım . Ancak nerdeyse evdeki gizli saklı her köşedeki tüm haşere ve karıncaları dışarı çıkarttı ve hepsi sonrasında yok oldu. Dışardan bir tek haşere bile gelmiyor :) Çok memnunum. Teşekkür ederim.

  AVCILAR - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (26) Hayır (14)

 • Sorunsuz çalışıyor
  (04.06.2014)

  4-5 yıldır kullanıyoruz. 2-3 yılda bir yenilemek gerekiyor. Ama çalıştığı süre içerisinde performansı iyi. Buradaki fiyatı üreticisinin fiyatından daha düşük.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (23) Hayır (14)

Kapat Yorum Yayınlama Kriterlerimiz

Eğer bu ürünü satın aldıysanız ya da kullandıysanız diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için ürünün performansı ya da özellikleri ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sitemizde yayına alınmakta olan tüm ürün yorumları, siz değerli müşterilerimizin ürün seçimlerini daha sağlıklı şekilde yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup, aşağıdaki kriterlere uygunsa yayınlanmaktadır. Yorumlarınızda ürüne ait eksi ya da artı özellikleri, kullanım esnasında yaşadığınız sorunları yazabilir, ürün hakkındaki memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz.

Hakaret veya argo içeren yorumlar, fiyat bilgisi verilen, markaları kıyaslayan, tedarik ile ilgili sorunların belirtildiği, soru sorulan, link bilgisi verilen yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu kriterlerin dışında kalan tüm yorumlar kısa süreli bir değerlendirme sürecinin ardından yayınlanmaktadır. Bu sebeple yorumların değerlendirilip yayınlanma süresi, gelen yorumların yoğunluğuna ve geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN