Teknolojinin gelişmesiyle beraber birçok imkan ve kolaylık telefonlara taşınıyor, böylece gündelik işleriniz ve iş hayatınız kolaylaşıyor. Özellikle akıllı telefonlar, modern insanın her türlü iletişim ihtiyacına karşılık veriyor. Günümüz insanının sağ kolu olan akıllı telefonlar, cep telefonları, masaüstü / kablosuz telefonlar ve tüm bu cihazlara ait aksesuar ve yedek parçaları telefon kategorisinde bulabilirsiniz.

Cep telefonu kategorisinde, her çeşit cep telefonu modelini bulabilir, modellerin özelliklerini ve telefon fiyatları hakkında bilgi sahibi olarak kendinize uygun olan telefonu seçebilirsiniz. Telefon satın alırken, ilgilendiğiniz ürünün özelliklerini incelemeniz büyük önem taşıyor. Bazı telefonlar daha çok iş amaçlı kullanımlar için geliştirildiğinden eğlence odaklı özellikleri daha geri planda tutuluyor. Gençler için tasarlanan modellerde ise tam tersi bir durum söz konusu oluyor. Bu sebeple, ilk olarak telefonunuzu ağırlıklı olarak hangi işlemler için kullanacağınızı belirlemelisiniz. Örneğin, telefonunuz ile fotoğraf çekmeyi çok seviyorsanız, sosyal medyada fotoğraf paylaşmaktan hoşlanıyorsanız, satın alacağınız telefonun kamera çözünürlüğünün yüksek olmasını isteyebilirsiniz. Satın almayı düşündüğünüz ürünün kamera özelliklerini incelerken, selfie yani özçekim yapılan ön kameranın çözünürlüğü de önemli bir nokta oluyor. Aynı şekilde bol bol fotoğraf çeken, telefonundan müzik dinleyenlerin, bellek kapasitesi yüksek veya belleği arttırılabilir telefon modellerini seçmeleri öneriliyor. Aynı şekilde İnternet bağlantınızın hızı sizin için önem taşıyorsa, yüksek bağlantı hızı sunan telefon modelleri tercih etmek isteyebilirsiniz

Telefon kategorisinde beğeninize sunulan bir başka ürün grubu ise aksesuarlar oluyor. Telefonunuzu en verimli şekilde kullanmanız için lider markalar tarafından tasarlanan bu ürünler büyük bir çeşitlilik gösteriyor. Bu ürünler arasında ekran koruyucuları ve telefon kılıfları, telefonunuzu uzun ömürlü kılmanız için büyük önem taşıyor. Ayrıca tasarım telefon kılıfları, stilinizi telefonunuza da yansıtmanızı mümkün kılıyor. Bunun yanında, data kabloları ve kulaklıklar da en çok tercih edilen cep telefonu aksesuarları arasında yer alıyor. Bluetooth ürünleri telefonunuzu kablosuz kullanmanıza olanak sağlayarak gündelik hayatınızı pratikleştiriyor. Özellikle araç kullananlar bu aksesuarları tercih ediyorlar. Araç içi telefon tutacakları da otomobil kullanırken telefonla konuşmanızı sağlıyor. Telefonu ile oyun oynamayı sevenler kablosuz kumandalara büyük ilgi gösterirken, telefon aksesuarlarından vazgeçemeyen başka bir grup ise fotoğraf sevdalıları oluyor. Telefonu ile fotoğraf çekmeyi sevenler için birçok aksesuar üretiliyor. Bunlar arasında özel amaçlı lensler sık tercih edilen bir yenilik oluyor. Telefonun üzerine takılarak, telefonun dahili objektifini modifiye etmenizi sağlayan lensler arasından balık gözü modeller ile geniş açılı manzara fotoğrafları çekebilirsiniz. Teleskop lensler ile uzaktaki objeleri fotoğraflayabilir, macro lensler ile çiçek fotoğrafları gibi detayları mükemmel şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Cep telefonları iletişim dünyasının değişmez cihazları haline gelmiş olsa da, masaüstü ve telsiz telefonlar da önemini korumaya devam ediyor. Bu kategoride her çeşit masaüstü veya telsiz telefonu bulabilir, fiyatlarını ve özelliklerini inceleyebilirsiniz. Telsiz telefonlar evinizdeyken de akıllı telefon konforunu yaşamanızı sağlıyorlar. İnternete bağlanabilen, kısa mesaj alıp yollayabilen, aynı zamanda da bir telesekreter görevi gören bu telefonlar büyük ilgi görüyor. Gelişen teknolojinin telsiz ve masaüstü telefonlara sağladığı bir yenilik ise artan kapsama alanları oluyor.

Özellikle iş yerlerinde tercih edilen bir başka telefonlar ürün grubu ise telefon santralleri ve konferans telefonları oluyor. Konferans telefonları birbirinden uzak olan meslektaşların aynı anda görüşme yapmasını mümkün kılarak uzaktan toplantılar gerçekleştirmenizi sağlıyor. Bu şekilde iş hayatınız kolaylaşıyor. Telefon santralleri ise iş yerinizin telefon trafiğini yöneterek iş akışınız için oldukça önemli cihazlar oluyor. Telefon santrallerini seçerken kaç hatlı bir santrale ihtiyacınız olduğunu belirlemeniz gerekiyor. Çalışan sayısına göre dahili hat sayısını belirleyebilir, dış hat sayısı için ise ne kadar yoğun dış görüşme yapıldığını göz önünde bulundurmak isteyebilirsiniz.

Telefon Fiyatları

887.938 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Apple
  2. Samsung
  3. Xiaomi
  4. LG
  5. Lenovo
  6. Huawei
  7. Spigen
  8. Case 4U
  9. Anker
  10. Vestel
  11. EXCLUSIVE
  12. Dynamics
  13. Teknomeg
  14. Kılıf Merkezi
  15. Remeto
  16. Kapakolur
  17. Gpack
  18. Teleplus
  19. Case Man
  20. CoverZone
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Uyumlu Marka A-Z
 6. Telefon Modeli A-Z
 7. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483642
BAŞA DÖN