Alanında uzman markalar tarafından ihtiyacınıza sunulan telli dosyalar hepsiburada.com kalitesi ve güvencesi ile ayağınıza geliyor.

Ofis hayatının, öğretmenlerin ve öğrencilerin vazgeçilmezi haline gelen telli dosyalar düzenli ve şık bir çalışma ortamı yaratmanıza yardımcı oluyor. İhtiyaç tipine uygun çeşitleri ve farklı miktar içeren paket seçenekleri ile çalışırken veya ofiste işinizi kolaylaştırıyor.

Benzer içerikteki belgelerinizi, evraklarınızı veya dokümanlarınızı bir arada tutmanızı sağlayan, yanlarında bulunan delikler sayesinde her çeşit klasör tipine kolaylıkla uyum sağlayabilen plastik telli dosya çeşitleri ofis malzeme maliyetlerinizin düşürülmesine de imkan tanıyor. Evraklarınızın, belgelerinizin, ders notlarınızın yırtılmalara, ıslanmalara ve silinmelere karşı etkin muhafazasını sağlayan plastik telli dosya çeşitleri aradığınıza daha kolay ulaşmanıza yardımcı oluyor.

Uygun fiyat – yüksek kalite dengesi ile öne çıkan ve seçkin markalar tarafından ihtiyacınıza sunulan telli dosyalar bu kategori altında sizleri bekliyor. Bu dosyalar; sağlam ve dayanıklı tasarımları, kristal şeffaf kapakları, A4 formatına uygun dizaynları ile dokümanlarınızın sunumu ve tasnifi için ideal bir işleve sahip. Ayrıca paslanmaz tele sahip olmaları belgelerinizin zarar görmemesini sağlıyor.

Türkiye’nin en seçkin internet mağazası hepsiburada.com, ofis malzemeleri denilince akla gelen seçkin markaları tüketicilerle buluşturuyor. Siz de ihtiyacınıza en uygun olan ürünlerin özelliklerini ve detaylarını inceleyebilir; telli dosya fiyatı hakkında bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz gereksinim duyduğunuz ürünü veya ürünleri kolaylıkla sepetinize ekleyebilirsiniz.

Telli Dosyalar

112 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Leitz
  2. Noki
  3. Bafix
  4. Cassa
  5. Esselte
  6. Kraf
  7. Brons
  8. Busquets
  9. Globox
  10. Ark
  11. Salvo
  12. Vegus
  13. Bigpoint
  14. Comix
  15. Exxo
  16. Ticon
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483643/15344/15010/15056
BAŞA DÖN