2000
150
 • Aklınızda bulunsun
  (18.07.2017)

  Tamam ürün güzel, paketleme güzel ama ; faturada tenga yazmıyor diye bir ifade var ürün bilgilerinde, ancak gelen faturanın üzerinde bariz bir şekilde SGTENGA sağlık ürünü yazıyor.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • saglam
  (14.08.2013)

  Biraz soguk isiticisinida almak lazim ama epey gercekci kayganlastiricida sparis etmeyi.unutmayin yaninda gelmiyo ben bikez kullandim elizabetden iyi cokmu super yooo gercegi varken gerek yok ama bekar olsam hepsinden alirdim lakin is yapar

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (5)

 • Beklentinin ötesinde muhteşem
  (07.03.2013)

  Ürün elime bu gün geçti ve hemen merak edip denedim :) Dürüst olmam gerekirse bu ürün inanılmaz keyifli. Gerçekten tam bir Japon dehası.Adamlar yapmış fiziksellikte gerçek,bedensellik dışı bir his ancak bu kadar saağlanabilir. Kesinlikle bekar erkeklerin sahip olması gereken bir ürün.

  - Nevşehir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (2)

 • Mükemmel
  (03.03.2013)

  Bence bekar olan herkesin alması gereken bir ürün, masturbasyon bunun yanında anca öpüşme gibi kalır, bekar tüm erkeklere tavsiye ederim

  BAŞMAKÇI - Afyon - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (2)

 • ürün ne işe yarıyor
  (28.02.2013)

  merhabalar,bütün yorumları okudum herkes çok iyi den başka yorum yok,bu ürünün ne işe yaradığını çok merak ettim ne işe yarar ?

  BODRUM - Muğla - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (33) Hayır (128)

 • bekliyorum
  (19.02.2013)

  ürünü yeni aldım daha denemedim. deneme yapınca mutlaka detaylı bir şekilde açıklama yapacağım. bende burdaki tavsiyelere uyarak satın aldım. sitesini ve kullananlara sordum his gerçekten harika dediler...

  KOCASİNAN - Kayseri - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (5)

 • yıkanabilmesi biraz daha pratik olsaymış iyi olurmuş
  (07.01.2013)

  2 yıldır tanıyordum zaten markayı en son sitelerinde değişik insanlarla röportajlar yapmışlar onları okuduktan sonra adamlar beni ikna etmeyi başardılar. yalnız dikkat edin kullanırken ambalajını tam yolmayı yırtmayı sevmezseniz yırtmayın sonra bir daha bir araya gelmiyor kırmızı ambalajı, kırmızı ambalajının altı bembeyaz plastik, içi kaygan yumuşak silikon. ürün kaliteli, 5-6 kere kullandım henüz, daha epey gider, suyun altında yıkıyorum kurutuyorum. yıkarken silikonu içinden çıkarmanız gerekiyor plastik kelepçesini açıp sonra kuruduktan sonra yine kelepçeye sıkıştırın ve tamamdır kullanmına hazır muhteşem yahu kışı evde geçirebilirim tamamen o derece :D

  - Rize - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (14) Hayır (3)

 • şaşırtıcı güzel
  (04.12.2012)

  Çok çok garip bir dneneyim, içinde hava basınç vakum dönüp duruyor, hayatımda ilk defa böyle bir ürün kullandım daha önce 3-5 senedir intrnetten hep önüme çıkardı ama millet nelerle uğraşıyor diyip geçerdim. sonuçta hepimizin yaptığı bir şey kimi kandırıyoruz dedim ve aldım. kimseye zararı yok üstelik çok güzel. arkadaşlarımı ikna çabalarım başladı şimdi :D

  - Yalova - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (18) Hayır (1)

 • teşekkürler
  (03.12.2012)

  Yorumlardan sonra merak edip aldım millet bu kadar ne diyor diye ama hakikaten heyecan verici bir ürün ama asıl 3D serileri var onları almak lazım :D Gerçekten kaliteli yapılmış, görüntüleri rahatsız etmiyor, ayrıca hepsiburadada da satılması gayet güzel bir olay.

  - Kilis - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (1)

 • Tavsiye ediyorum alınmalı
  (03.12.2012)

  Böyle ciddi iş yapan bir cinsel sağlık markasını etrafta görmek güzel. Ben aldım memnun kaldım 10 kere kadar kullandım rahatlıkla yıkanabiliyor ne de olsa silikon ürünlerin içleri. Türkiyede çekilmiş bir kaç temizleme kullanım videosu var onları bulup seyretmekte fayda var.

  - Kayseri - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (8) Hayır (2)

 • supreme kalite
  (02.12.2012)

  İşim olmaz dedim dedim durdum ama her erkeğe tavsiye ederim çünkü böyle başka bir his yok dünya üzerinde. İçinde teknoloji ve mühendislik var. Japon yapınca böyle yapıyor demekki. Muhteşem bir cinsel ürün.

  - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (18) Hayır (3)

 • Ürün resmen mutluluk verdi
  (02.12.2012)

  Bu kadar güzel olacağını inanın tahmin etmiyordum, umarım her erkek deneyimler. Ben 8 kere kullandım sonra kenara kaldırdım, belki bir 5-6 kere daha kullanırım ama yıkaması en kolay model Flip Hole modeliymiş, 3D modelleri de yıkaması temizlemesi çok kolay. Bu Air Cushionın içinden silikonu çıkarırken sivri bir cisim kullanın plastik kelepçeyi açmak için daha kolay oluyor. Sağlıklı bir cinsel hayatım olmasına rağmen bu ürünleri çok beğendim bambaşka hisler veriyorlar..

  - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (10) Hayır (2)

 • böyle bir şey görmedim
  (02.12.2012)

  uu süpermiş :D bu kadarını beklemiyordum. geçen hafta katıldığım ve tenganın düzenlediği bir cinsel sağlıkla ilgili konferans sonrası hediye ettiler. gerçekten çok süper bir ürün, düzenlenen konferans da süperdi, sanırım çok yapıyorlar bunlardan. zaten dünyanın en büyük cinsel sağlık üreticisi.

  - Tunceli - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (2)

 • etkileyici ürün
  (02.12.2012)

  Ben şahsen TENGA markasını tanımıyordum, arkadaşlarım hep kullanıyorlardı ben de alıp bir deneyeyim dedim, air cushion alıp denedim çok memnun kaldım. Paketlemesinden tutun da içindeki losyonuna kadar baya kaliteli yapılmış. Standartları çok yüksek. Hiçbir şekilde müstehcenlik olmaması bu ürünün geleceğinin parlak olduğunu gösteriyor. Temizlemesi de çok kolay ama içindeki silikonu çıkarmak için plastik kelepçesini açmanız gerekiyor. Silikonun çevresinde bir sünger sarılı bu süngeri yıkamanıza gerek yok çünkü hiç pislenmiyor, bu silikon süngerin dışında kalıyor. Silikonu yıkadıktan ve kurumasını bekledikten sonra yine çevresindeki süngere rulo yapıp plastik CUPınızın içine tıkın, sonra da silikonun uçları biraz dışarı taşsın ki plastik kelepçe ile plastik gövdeye silikonu sıkıştırın ve kullanırken silikon çıkmasın. Bunları anlatan çok güzel bir youtube videosu vardı nette onu da bulabilirsiniz, sanırım adı TENGA ilk inceleme CUP gibi bir şeydi..

  - Burdur - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (8) Hayır (2)

 • süper
  (01.12.2012)

  süpermiş, anlatıldığı kadar var, videosunu seyredip almıştım çok memnun kaldım. evli olmama rağmen kullanıyorum ve herkesin kullanması gereken bir şey, cinselliğimizi sağlıklı yaşamak için böyle kaliteli teknolojik ürünler heyecan verici.

  - Ağrı - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (8) Hayır (2)

 • Keinlikle denenmeli
  (01.12.2012)

  Şimdiye kadar denediğim en iyi TENGA CUP bu, içinde hava çarpması yüksek bir basınç var. Kolayca yıkanıp temizlenebiliyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum, alırsanız pişman olmazsınız. Çok zevkli kullanması, yukarısında da hava deliği var, vakumlu bir model bu. TENGAnın zaten 50 tane ürünü var, çok büyük dünyaca ünlü bir marka.

  - Eskişehir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (1)

 • Hepsini Denemek Gerekli
  (30.11.2012)

  Bir çok ürünleri var hangisini deneyeceğimizi şaşırdık, etrafta o kadar duyar olduk ki bu tenga tenga nedir ne değildir alıp bakalım dedik baya garip bir deneyim. eşimden sakladım önce ama sonra paylaştığımda o da beğendi, görüntüsü rahatsız edici ürünlerden uzak dur ama bunlar sorun değil dedi :D flip hole almak lazım paraya kıyıp.. alanlar cuptan çok daha zevkli diyor, yıkaması da kolaymış onları. Neyse kadınların çantasıydı ayakkabısıydı aksesuarıydı derken binlerce seçeneği vardı biz erkeklerin de tengası oldu işte, dener dener dururuz.. :D

  - Tekirdağ - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (11) Hayır (2)

 • ...
  (24.11.2012)

  Aldım ve kullandım harika bir düşünce diyebilirim, kesinlikle bekarlara tavsiyemdir, neden derseniz yüzlerce insanla beraber olan bir kişiyle cinselliği tehlikeye atmak kadar kötü bir durum yok.

  - Osmaniye - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (9) Hayır (2)

 • Ürün başarılı, marka güzel ama biz..
  (21.11.2012)

  Vakumlama harika. Erotik shop tarzı mağazalardan utana sıkıla alırdık şimdi alışveriş merkezlerinde satılıyor tengalar. gerçi hakkını vermek lazım ne müstehcenlik içeriyor ne bir şey. Hala yok benim işim olmaz bu ürünlerle diyen eski kafalar kaldı mı acaba.. Sanki mükemmel bir cinsel hayatı var zenginleştirmek ve renklendirmek istemiyor, devam etsin ekstra efor sarf etmeye bu konuda.. Japon 42 ülkeye milyonlar satsın ABDde Almanyada marketlerden alsın insanlar bunları, biz hala yok benim işim olmaz diyelim, tabularımızla, cinselliği yanlış yaşayarak, sağlıksız şekilde devam edelim, kadınları birer meta gibi görelim, hep yanlış üzerine yanlışlıklar işte..

  - Malatya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (29) Hayır (4)

 • Tasarımdan ibaret değil arkadaşlar
  (31.10.2012)

  verdiği zevk de inanılmaz. ben geçen ay almıştım, iç kısmına baya kasmışlar, çok detay var, o kadar detay olunca her hissi vermesi doğal. önce yanlış yıkıyormuşum kullandıktan sonra, plastik kelepçesini açarak içinden silikonu dışarı çıkarmanız gerekiyor.

  - Yalova - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (13) Hayır (2)

Kapat Yorum Yayınlama Kriterlerimiz

Eğer bu ürünü satın aldıysanız ya da kullandıysanız diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için ürünün performansı ya da özellikleri ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sitemizde yayına alınmakta olan tüm ürün yorumları, siz değerli müşterilerimizin ürün seçimlerini daha sağlıklı şekilde yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup, aşağıdaki kriterlere uygunsa yayınlanmaktadır. Yorumlarınızda ürüne ait eksi ya da artı özellikleri, kullanım esnasında yaşadığınız sorunları yazabilir, ürün hakkındaki memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz.

Hakaret veya argo içeren yorumlar, fiyat bilgisi verilen, markaları kıyaslayan, tedarik ile ilgili sorunların belirtildiği, soru sorulan, link bilgisi verilen yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu kriterlerin dışında kalan tüm yorumlar kısa süreli bir değerlendirme sürecinin ardından yayınlanmaktadır. Bu sebeple yorumların değerlendirilip yayınlanma süresi, gelen yorumların yoğunluğuna ve geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN