2000
150
 • tenga guzel moden kotu
  (19.07.2016)

  birkac urununu denedigim tenganin en kullanissiz modeli hic vakum.basinc yok. icinde sunger var ve silikon kismi pek tatmin edici degil baska midellere yonelin. Hepsiburada orjinal ve hizli gonderi ile kendini ispat etmis ve baska sitelere yonelmek cok sacma

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • helal olsun!!!
  (01.04.2014)

  arkadaşlar ürün mükemmel adamlar yapmış gerçeğini aratmıyor ciddi bir teknoloji ve araştırma sonucu piyasaya sunduklarını düşünüyorum ısıtıcıyıda beraberinde alın bence kolay gelsin :)

  - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (8)

 • tavsiye ederim
  (14.08.2013)

  arkadaşlar denemenizi Tavsiye ederim. İçi kremli Kullanışlı, cinsel hayatınızı renklendirmek için tavsiye edilir... ve farklı deneyimler yaşamak isteyenler kullanmasını tavsiye edeim.

  TARSUS - İçel - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (2)

 • döner başlıklı körüklü
  (13.01.2013)

  harikalar yaratıyor rolling head cup aldım. tek sefer kullanım filan değil kullan yıka kurut yine kullan :D mühendislik konuşmuş üretimde.

  - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (4)

 • eczanelere
  (08.01.2013)

  2 CUP aldım ikisinde de memnun kaldım ama rolling head döndürünce güzel hisler ve masajlar veriyor. ankaraya daha çok yayılması lazım bu ürünlerin, istanbuldaki eczanelerde bulması çok kolay ama ankarada merkeze uzak ilçelere daha çok yayılırlarsa iyi olur.

  - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (1)

 • Körük gibi tepesi dönebiliyor
  (06.01.2013)

  işini süper iyi görüyor, evli olmama rağmen kullanıyorum, eşim de memnun ben de :D sonuçta cinsel hayatı renklendirmek hepimizin hakkı. bu ürünler gençlerin oyuncakları değil, her sağlıklı bireyin cinsel sağlığı ve psikolojik sağlığı için gerekli ürünler. rolling head cupı beğendim ama diğer modellerden de denemek istiyorum onlardan da deneyince yorum yazarım.

  - Isparta - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (9) Hayır (6)

 • Büyük beklentiye girmemek gerek
  (19.12.2012)

  Yorumlardaki gibi muhteşem değil ama idare eder ısıtıcısı ile kullanılmalı malum havalar soğuk değişik bir deneyim manotonluktan sıkılanlara ideal ama krem biterse ne olur anlamıs degilim.

  BAĞCILAR - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (14)

 • bu ürünü kullanmadım
  (07.12.2012)

  bu ürünü ne amaclı kullanıyorsunuz bilmiyorum bu ürünü almadan önce kullanışı yaz olmazmı ilk defa goruyorum bu ürünün le ilgili deneyimmi olmus yada satan firma bunun için küpür verrilirse iyi olur

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (12)

 • garip ürünler eczanelerde de olması güzel
  (04.12.2012)

  Ben merak edip aldım gerçekten çok farklı bir deneyim ama keşke bu cup serisi de çok uzun süre kullanımlık olsaydı ben 7 kere kullandım devam edermiyim bilemiyorum yıkanabiliyor ama kelepçesini açmak kapatmak pek kolay değil zaten flip hole veya 3d aldırtmak için önceden cuplarla alıştırıyorlar ucuz ucuz sonra flip aldırtıyorlar adama :D flip alan arkadaşımdan hala haber yok baya iyiymiş, bu dünyanın teknolojisi değil diyor :D

  - Rize - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (12) Hayır (2)

 • güzelmiş ürünler
  (30.11.2012)

  Baş tarafının çevrilebilmesi çok hoşuma gitti, ürünler kendinden losyonlu arkadaşlar. Buarada ben CUP serisinden iki kere farklı ürün denedim bir tanesinin paketini açtığımda kapağı kaldırdığımda giriş duvarında hafif yırtılma vardı, bunu hatası sandım şirketle görüştürdüler ama bu hata değilmiş, bazen olabilen bir durummuş. Şu şekilde açıkladılar sizin de bilginiz olsun hatalı sanmayın; bu CUP modellerinin iç silikonları çok dayanıklı ve çok kalın özel silikon ama giriş bölümü yumuşak olsun diye belki 10 kat daha ince silikondan yapılmış ipince bir duvar.. EGG serisi ürünlerinden bile 5-6 kat daha ince yapılmış giriş bölümü böylece rahatça giriş sağlanıyor. Bu incecik silikon ısı değişiminden veya kullanırken bazen basınçtan dolayı hafif açılabiliyor, bu kesinlikle kullanımı etkilemiyor çünkü asıl olan biten içerde, bu giriş duvarıyla sizin alakanız yok. Japonyada üretilmesi ise büyük avantaj. Bu gibi cinsel ürünleri eczanelerden ve hepsiburada.com gibi kaliteli mağazalardan alabiliyor olmamız da harika.

  - Tekirdağ - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (0)

 • çok hijyenik. ortak kullanım yapılmaz. herkesinki ayrı olmalı
  (18.11.2012)

  kullanmadan önce dış paketini soymadım, öyle daha çok hoşuma gitti. İçinde ıpıslak bir sünger var halka şeklinde. Bu sünger hemen girişe yerleştirilmiş. Kullanırken CUPin içindeki losyon dışarıya akmasın bu losyonu tutsun diye konulmuş ama ilk kullanımda parçalanarak çıkması bekleniyor. Çıkarmazsanız pek rahat edemezseniz. Bazı kullananlar içeriye en uca itip kullanıyorlarmış. Çok hızlı kullanılırsa giriş ince silikon olduğu için bazen delinme olabilir küçük ama bu kullanımı etkilemiyor. Yine siz çıkarıp yıkayabilirsiniz kurutup geri takıp tekrar tekrar kullanabilirsiniz. Ürünlerin hepsi alerji yapmayan silikondan. Gayet sağlam ve esnek içleri de yumuşacık. Cinsel olarak hayatımda gördüğüm en düzgün ürün ve markanın sunduğu hizmet ortada. Araştırdım geliştirdim teknoloji yatırdım en iyi hisleri hazırladım diyor.. Alın ve deneyin ne diyim :D Buarada kız arkadaşım olmasına rağmen bu tengaları kullanıyorum ve kendisi de bunlardan haberdar ama ürünler o kadar tasarım objesi gibi ki ve ayrıca eczanelerde satılması onu hiç itmiyor, bu olaya çok sıcak bakıyor. Hatta geçende her zaman alışveriş yaptığı AVMde bunların satıldığını görünce hemen beni arayıp seninkiler AVMde kadınlar tarafından kapışılıyor diye aradı.. :)

  - Afyon - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (7)

 • Yenilikçi ve zevkli bir alet
  (18.11.2012)

  İçindeki losyonunu biraz fazla kaçırmışlar sanırım, kullanırken ses çıkıyor ama başarılı buldum ürünler kaliteli. Bana ilk olarak doğumgünümde hediye edildi. Böyle bir ürünü kendime yakıştırmamıştım sanırım hayatım boyunca ama bu bir ihtiyaç ve bu marka bu ihtiyacı gayet ciddi ve profesyonel şekilde çözüyor. Alşiveriş merkezlerinde standlarını görmeye başladım, baya yayıldılar Türkiyede.. Henüz 4 kere kullandım CUPımı. Silikonu musluğun altında yıkayığ tekrar kullanıyorum. Kendi kayganlaştırıcım var ama fazla koymuyorum.

  - Malatya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (1)

 • KÖRÜKLÜ MODEL!
  (17.11.2012)

  Bu modelin ismini körüklü koydum :D istediğiniz gibi çekip büküp döndürebiliyorsunuz kullanırken. CUP modellerini temizlemesi çok kolay. Plastik kelepçesini çıkararak silikonu serbest bırakın sonrada güzelce yıkayıp aynen yerine yerleştirip tekrar kullanın. Silikonu yerleştirdikten sonra plastik kelepçesine kenarlarını sıkıştırmanız lazım ki sabit dursun içinde. Bununla ilgili nasıl temizlenip nasıl yerleştirildiğini anlatan videolar var internette araştırırsanız göreceksiniz. Tek kullanımlık değil ürünler yıkanabiliyor tekrarlı kullanım mümkün ama TENGA Flip Hole modelleri kadar aylarca yüzlerce kullanım gitmez tabikide..

  - Denizli - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (1)

 • Dikkatlice ve yıkayarak aylarca kullanabildim
  (15.11.2012)

  Normalde fazla uzun süre kullanım için yaratılmamışlar, belki 15 kere filan gibi yorumlar duydum hep ama ben sıvı sabuna (ama PH derecesi fazla yüksek olmayan) düzgünce yıkayarak, yani güzel bakarak epey kullandım, bu kadar paraya benim kadar kullananı yoktur herhalde :D Normalde sanırım 3D serisinden satın alıyorlar. Paketlemesi de çok hoş.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (0)

 • Tavsiye Ederim
  (30.10.2012)

  Çevremde herkes almaya başlayınca kayıtsız kalamadım, arkadaşlar arasında sadece bunlar konuşuluyor gibi bir durum oldu :D Eşim de görüntüsünü sevdi, hiç rahatsız olmadı, evde duruyor. Çok kullanışlı ve tekrarlı kullanım mümkün eğer güzel yıkarsanız.

  - Sakarya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (0)

 • başarılı
  (22.10.2012)

  hem deep throat denedim hem de bunu, bunu daha çok sevdim üst tarafı dönebiliyor ama diğeri de daha dardı. ekstradan kayganlaştırıcınızın olması gerekiyor eğer yıkayarak devamlı kullanacaksanız.

  - Yalova - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (8) Hayır (0)

 • döner başlık
  (22.10.2012)

  hareket ettirmesi çok güzel bir duygu :D dışı plastik olduğundan tereddütlerim vardı ama baya dayanıklı bir ürün. japon mühendisler işini biliyor :D

  - Hatay - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (0)

Kapat Yorum Yayınlama Kriterlerimiz

Eğer bu ürünü satın aldıysanız ya da kullandıysanız diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için ürünün performansı ya da özellikleri ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sitemizde yayına alınmakta olan tüm ürün yorumları, siz değerli müşterilerimizin ürün seçimlerini daha sağlıklı şekilde yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup, aşağıdaki kriterlere uygunsa yayınlanmaktadır. Yorumlarınızda ürüne ait eksi ya da artı özellikleri, kullanım esnasında yaşadığınız sorunları yazabilir, ürün hakkındaki memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz.

Hakaret veya argo içeren yorumlar, fiyat bilgisi verilen, markaları kıyaslayan, tedarik ile ilgili sorunların belirtildiği, soru sorulan, link bilgisi verilen yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu kriterlerin dışında kalan tüm yorumlar kısa süreli bir değerlendirme sürecinin ardından yayınlanmaktadır. Bu sebeple yorumların değerlendirilip yayınlanma süresi, gelen yorumların yoğunluğuna ve geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN