Çağdaş insanın sağlık ve temizlik standartları evdeki yaşam biçiminden ve kullandığı ürünlerden başlıyor. Olabildiğince doğal, çevreci ve kaliteli ürünlerden seçilmiş ev yaşamı malzemeleri, temizlik ürünleri ve eşyalar, sağlıklı bir yaşamın da en güvenilir zeminini oluşturuyor. Özellikle evlerin mutfak, banyo ve tuvalet gibi kısımları, insan sağlığının, aile sağlığının ve evdeki konforun önemli bir parçasını oluşturuyor. Bu gibi alanlarda hijyenin sağlanabilmesi, insan sağlığına uygun koşulların yakalanması, daha sağlıklı bir yaşamı hazırlıyor. Banyo ve tuvaletlerde kullanılan ürünlerin özellikle doğal malzemelerden üretilmesi büyük önem taşıyor. Doğrudan insan cildine temas eden, kişisel temizlik pratikleri içerisinde yeri bulunan ürünler, yaşam kalitesinde sağlık boyutunu ilgilendiriyor. Banyo ve tuvaletlerde kullanılan temizlik malzemeleri içerisinde ise tuvalet kağıtlarının özel bir yeri bulunuyor. Kişisel temizlik ve hijyenin olmazsa olmaz parçası tuvalet kağıdı, beklenen özellikleri gösterdiği ve istenen faydayı sağladığı takdirde sağlığın korunması da kolaylaşıyor. Teno tuvalet kağıdı, beğenilen özellikleri ile iyi ve kaliteli tuvalet kağıtları arasında yerini alıyor ve severek kullanılıyor.

Teno tuvalet kağıdı, iyi bir tuvalet kağıdından beklenen tüm nitelikleri ve ürün performansını tüketiciye sunarak, kalitesi ile dikkat çekiyor. Ürün tamamen doğal ve çevre ile barışık malzemelerden imal ediliyor. Yüzde yüz oranında selülozdan üretilen Teno tuvalet kağıdı, doğal içeriği sayesinde cilde dost bir özellik gösteriyor. Tene temas ettiğinde herhangi bir tahriş ya da reaksiyona sebep olmuyor. İçerisinde herhangi bir yapay madde, beyazlatıcı suni kimyasallar barındırmıyor. Doğallığı sayesinde temizliğe sağlık katıyor. Teno tuvalet kağıdı çevreci yapısına eşlik eden yumuşaklığı ile de kolay kullanım sunuyor. Yumuşak, saf ve kadifemsi dokusu, her parçasının keyifle kullanılmasını sağlıyor. Ayrıca yüksek su emici özelliği sayesinde sıvıyı kolaylıkla alarak istenen işlevi rahatlıkla yerine getiriyor. Ciltte sağlıklı hijyen ve kuruluk sağlamaya yardımcı oluyor. Ürün sağlam ve dayanıklı bir tuvalet kağıdı olarak sıvı ile buluştuğunda kolayca çözülüp dağılmıyor. Kullanımı esnasında ciltte artık bırakmıyor. Yüksek sıvı emici özelliği bir ya da iki parçasının temizliğe yeterli olmasını sağlıyor. Esnek ve dayanıklı Teno tuvalet kağıdı, suya atıldığında ise rahatça eriyip kayboluyor. Böylece çevreci bir ürün olduğunu bir kez daha kanıtlıyor. Ürün, bir ambalaj içerisinde çok sayıda rulonun yer aldığı paketler halinde tüketiciye sunuluyor. Özellikle 32 rulo tuvalet kağıdı içeren Teno paketi tüketiciler tarafından çok beğeniliyor. İçerisinden bir rulo tuvalet kağıdı alındığında kalan rulolar ambalajında rahatlıkla saklanabiliyor. Çoklu paketler tüketiciye avantajlı alışveriş imkanı sunuyor.

Teno Tuvalet Kağıdı Fiyatları

Evlerdeki temiz ve sağlıklı ortamın, yaşam kalitesinin ayrılmaz unsurlarından biri olan Teno tuvalet kağıdı fiyatları, evin ve ailenin bütçesine yük getirmeden en iyi temizliği sağlayabilecek düzeyde bulunuyor. Kolay erişilebilir, tüketici dostu rakamlarla sunuluyor. Çok ekonomik çoklu paketler, aynı zamanda uzun bir kullanım ömrüne de sahip olduğu için, tüketiciye bir kat daha avantaj getiriyor. İyi ve akıllı bir alışverişin doğru tercihleri arasında yer alıyor. Çoklu paketler halinde Teno tuvalet kağıdı alındığında haftalar süren süreçlerde rahatlıkla kullanılabiliyor. Ürün tüm kaliteli özellikleri ile fiyat fayda dengesini sağlıyor ve tüketicinin yanında yer alıyor. Tüm aile üyelerinin sağlıklarına, kişisel bakımlarına ve temizlik alışkanlıklarına katkıda bulunuyor. Özellikle çocukların doğru temizlik alışkanlıkları ve davranış biçimleri kazanmalarına yardımcı oluyor. Hoş kokusu temizlik duygusunu artırıyor. Siz de banyo ve tuvaletlerinizde bakımlı, sağlıklı, temiz bir ortam yaratmak, ailenizin sağlığını korumak istiyorsanız, alışveriş listenize Teno tuvalet kağıdını kolayca ilave edebilirsiniz.

Teno Tuvalet Kağıdı Fiyatları

2 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Selpak
  2. Senso
  3. Familia
  4. Marathon
  5. Anı-lüx
  6. Solo
  7. Papia
  8. Rulopak
  9. Sofıa
  10. Focus
  11. Komili
  12. Palex
  13. Bahattedarik
  14. Berrak
  15. Elimoni
  16. Optima
  17. Teno
  18. Venta
  19. Bundera
  20. Dolce
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı
 • Marka Teno
DSACategoryId/2147483619/28001547/28001552
BAŞA DÖN