Temel eğitimden ortaöğretime geçiş sınavı olarak uygulanan TEOG, 8.sınıf öğrencileri için büyük bir önem taşıyor. Öğrencilerin, hedefledikleri liselere yerleşmek ve geleceğe daha emin adımlar atarak yürümek için TEOG sınavına çok kapsamlı bir şekilde hazırlanması gerekiyor. Senede iki kez uygulanan merkezi sınavın ilk dönemindeki kısmını TEOG 1 sınavları oluşturuyor. Bu nedenle sınavda başarıyı yakalamak isteyen öğrenciler, ders kitapları dışında yardımcı ek kaynaklara da ihtiyaç duyuyor. TEOG 1 sınavı için özel olarak hazırlanan TEOG kitapları ile sınava çalışan öğrenciler, hayal ettikleri lisede okumaya daha çabuk yaklaşabiliyor. Zengin bir içeriğe sahip olan TEOG 1 kitapları, ders müfredatına uygun olarak hazırlanıyor ve öğrencilerin ders tekrar etmelerini kolaylaştırıyor. Böylece TEOG sınav sistemine daha hızlı bir şekilde entegre olan öğrenciler istedikleri başarıyı daha çabuk elde edebiliyor.

TEOG 1 Kitaplarının Faydaları Nelerdir?

TEOG 1 kitapları, sınavla ilgili birçok materyali içeriğinde barındırıyor ve öğrencilerin sınavda başarılı olabilmeleri için yol gösterici oluyor. Soru bankası ve konu anlatımlı test kitapları ile sınava hazırlanan öğrenciler, mevcut bilgilerini ölçebiliyor ve böylece sınav streslerini bir nebzede olsa yenebiliyor. Öğrencilerin en temel kaynağını oluşturan TEOG kitaplarının zengin içeriği sayesinde öğrencilerin kendilerine olan güvenleri artıyor ve motivasyonları daha da yükseliyor. Böylece ek kaynaklarla sınava giren öğrencilerin başarı sıralamaları yükseliyor ve dolayısıyla istedikleri lisede okuma şansına sahip olabiliyor.

Farklı yayınevleri tarafından öğrencilerin ihtiyaçlarına uygun olarak hazırlanan TEOG 1 kitapları, 8. sınıf öğrencilerinin tüm beklentilerini karşılıyor ve sınava hazırlık tempolarının hızlanmasına yardımcı oluyor. TEOG sisteminde sorulacak soruların ders dağılımına uygun olarak hazırlanan kitaplar Türkçe, Matematik, Fen ve Teknoloji, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük ile Yabancı Dil alanlarında öğrencilere sunuluyor. MEB müfredatına uygun olarak hazırlanan TEOG kitapları sınavda çıkabilecek soru kalıplarına uygun olarak hazırlanan soru örnekleri ve testlerle öğrencilerin bilgilerini ölçerek eksik oldukları konuları belirlemelerini sağlıyor. Böylece zayıf olduğu konuları belirleyen öğrenciler o alandaki çalışmalarını artırarak sınava daha iyi hazırlanma şansını yakalıyor.

TEOG 1 Kitaplarının Özellikleri Nelerdir?

TEOG 1 kitapları, alanında uzman eğitimciler tarafından öğrencilerin çalışma stillerine ve ihtiyaçlarına göre düzenleniyor. Geçmiş ders konularında eksiği olan öğrenciler veya okulda derse konsantre olamayan öğrenciler için konu anlatımlı yardımcı ek kaynaklar bulunuyor. Her dersten konuları içeren TEOG kitapları, öğrencilerin bilgi eksikliklerini tamamlayarak seviyelerini yükseltmelerine yardımcı oluyor. Her ders konusunun sonunda yer alan testleri çözen öğrenciler seviyelerini kolaylıkla ölçebiliyor ve konu anlatımlı kitapların son bölümünde yer alan deneme sınavları ile eksik oldukları bölümleri kolayca belirleyerek ders tekrarı yapabiliyor. Böylece hiçbir konuyu atlamadan kapsamlı bir şekilde sınava hazırlanan öğrenciler için başarı artık bir hayal olarak kalmıyor.

Sınav atmosferini yaşayarak TEOG’a hazırlanmayı tercih eden öğrenciler için ise düzenlenen soru bankaları, öğrencilerin hızlı soru çözme becerilerini geliştirerek gerçek sınavda zamanla nasıl yarışmaları gerektiğinin pratiğini yaptırıyor. Millî Eğitim Bakanlığı’nın müfredatı ve soru tarzına uyumlu olarak hazırlanan TEOG soru bankası setleri, tek bir dersi içerebildiği gibi tüm dersleri kapsayan soru çözümlerinden de oluşabiliyor. Öğrencilerin kendi ihtiyaçlarına göre tercih edeceği TEOG 1 sınava hazırlık kitapları, öğrencilerin kapasitelerine göre zorluk seviyeleri aşama aşama artıyor ve öğrencinin kalıcı bir şekilde bilgiyi kavramasına destek oluyor. Gerek konu anlatımlı gerekse soru bankası ve deneme sınavları ile TEOG’a hazırlanan öğrenciler, planlı ve programlı bir ders çalışma sistemi ediniyor ve böylece gerçek sınavda daha çabuk başarıyı yakalayabiliyor.

TEOG 1

52 ürün var
 1. Ürün Puanı
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Yazar A-Z
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Markalar A-Z
  1. Renkli Yayınları
  2. Evrensel İletişim Yayınları
  3. Özet Yayınları
  4. Hız Yayınları
  5. Karekök Yayıncılık
  6. Arı Yayıncılık
  7. Delta Kültür Yayınevi
  8. Ekip Yayınevi
  9. Not Yayınları
  10. Puan Yayınları
  11. Sözün Özü Yayınları
  12. Tonguç Akademi Yayınları
  13. Üniset Yayıncılık
  14. Akday Yayınları
  15. Artıbir Yayınları
  16. BRANŞ AKADEMİ
  17. Barış Kitap Yayıncılık
  18. FDD Yayınları
  19. Işıklı Yayıncılık
  20. Merkez Yayınları
 6. Basım Dili
 7. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001501/2147483645/15033037/213021/80168002/80167005
BAŞA DÖN