Termikel Bulaşık Makineleri

Evlerde bulaşıkları daha hızlı ve ekonomik yıkamak için üretilen bulaşık makineleri, temel beyaz eşyalardan biridir. Enerji tüketimi, su sarfiyatı, kurutma sınıfı gibi özellikleri göz önünde bulundurularak seçilen bulaşık makinelerini, güvendiğiniz beyaz eşya markalarından temin edebilirsiniz. Farklı özelliklere sahip olan bulaşık makinelerini Termikel markasından inceleyebilirsiniz.

Termikel Bulaşık Makinesi

Tecrübe ile en son teknolojileri birleştiren Termikel, ürettiği ankastre setler ile adını duyuran bir markadır. Termikel’in ürünleri arasında enerji verimliliği yüksek bulaşık makinelerine ulaşabilirsiniz. Özellikle kullanıcıların ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak ürettiği bulaşık makineleri, yüksek performansları ile öne çıkar. 6 programlı kapasitesi ile 14 kişilik bulaşığı yıkama hacmine sahip olan bulaşık makineleri, düşük su tüketimi ve ses seviyesine sahiptir. İç tasarım olarak ise yüksekliği ayarlanabilir üst sepet bölümü olan ürünler, tencere ve tavaları kolayca yerleştirmenize imkan verir. Ayarlanabilir programlayıcısı olan makineler ise 3 - 6 - 9 ve 24 saate kadar programlanabilir.

Termikel bulaşık makineleri arasında üstten püskürtme özelliği bulunan ürünler de yer alır. Aqua stop özelliği sunan ürünlerde ise bulaşık makinesinin musluğunu her zaman açık bırakabilirsiniz. Su hasarına karşı koruma sunan bulaşık makineleri arasında, çocuk kilidi bulunan ürünlere de ulaşabilirsiniz.

Termikel Bulaşık Makinesi Fiyatları

Termikel bulaşık makinelerinin fiyatları, bulaşık yıkama kapasitelerine ve program sayılarına bağlı olarak değişir. 7 programlı 14 kişilik bulaşık yıkama kapasitesine sahip ürünler, farklı bütçelere hitap eder. Kalabalık aileler için uygun olan yüksek kapasiteli bulaşık makineleri, 24 saate kadar ayarlanabilir programlayıcı özelliğine sahiptir.

6 programlı Termikel bulaşık makineleri ise daha uygun fiyatlar ile satılır. 14 kişilik bulaşığı yıkama kapasitesi olan ürünler LED'li dijital program takip göstergesi ile kolay bir kullanım sunar. Enerji sınıfları aynı olan ürünlerde su harcama kapasiteleri de fiyatları etkiler. Yıllık su tüketimi yüksek olan makineler, daha düşük fiyatlar ile satılır. Program türleri farklı olan ve yıkama teknolojileri çeşitlilik gösteren bulaşık makinelerinin özellikleri ve fiyatları arasında karşılaştırma yaparak mutfağınıza uygun ürünü kolayca seçebilirsiniz.

Termikel Bulaşık Makinesi Modelleri

Termikel bulaşık makinesi modelleri arasında, tam ankastre ve yarı ankastre ürünler bulunur. A++ enerji sınıfında tam ankastre ürünler ankastre setler ile uyumlu kullanılabilir. Dijital gösterge ekranı gibi fonksiyonları ile kullanışlı ve şık bulaşık makineleri, ahşap renginde dış kapakları ile lüks bir görünüm sunar. Mutfakla tam uyumlu olan ankastre bulaşık makineleri, aynı zamanda sepet tutacağı ve üç aşamalı sepet yükseklik ayarı ile bulaşıkları kolayca yerleştirmeye imkan verir.

Yarı ankastre bulaşık makinelerinin tam ankastre makinelerden farkı ise kullanım panelinin görünmesidir. İnox ön paneli olan bulaşık makineleri, hem aşınmalara karşı dayanıklı hem de şık bir görünüme sahiptir. Ölçüleri ve modelleri farklı olan ürünlerden mutfağınıza uygun olanı seçebilirsiniz.

Termikel Bulaşık Makinesi Kullanıcı Yorumları

Termikel bulaşık makineleri arasında, A++ enerji sınıfı tam ankastre ürünler tercih edilir. Özellikle diğer mutfak eşyaları ile tam bir uyum içinde kullanılan bulaşık makineleri, yıkama programları ve kapasiteleri ile farklı ihtiyaçlara hitap eder. Yüksek yıkama kapasiteli ürünler, kalabalık aileler için uygun bir seçim olur.

Yarı ankastre bulaşık makineleri ise dijital takip göstergesi ile bulaşıkları yıkama süresini takip etmeyi kolaylaştırır. Termikel bulaşık makinelerinin diğer bir tercih edilme nedeni ise ideal ses seviyesidir. Taşma emniyet sistemi ve çocuk kilidi bulunan ürünler ise güvenli kullanımı ile kullanıcı memnuniyeti yaratır. Aynı zamanda düşük su ve enerji harcama özelliği ile dikkat çeken ürünler, tasarruflu makineleri tercih etmek isteyenlere hitap eder.

Termikel Bulaşık Makinesi Fiyatları

1 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Termikel
  2. Siemens
  3. Arçelik
  4. Samsung
  5. Altus
  6. Electrolux
  7. Profilo
  8. Hotpoint Ariston
  9. Beko
  10. Bosch
  11. Hoover
  12. Vestel
  13. Regal
  14. Finlux
  15. Grundig
  16. LG
  17. Hotpoint
  18. Miele
  19. AEG
  20. Cucinox
  21. Indesit
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 • Marka Termikel
DSACategoryId/2147483637/235604/22156
BAŞA DÖN