Son derece iddialı modelleriyle beğeniye sunulan Terry Pau bikini modelleri, plajlarda oldukça iddialı görüntülerin oluşacağını gösteriyor. Farklı tasarımları ve renkleriyle rengarenk Terry Pau bikinileri, plaj ürünleri arasında kendini belli edenlerden oluyor. Kadınların vazgeçemeyeceği stilleri ortaya çıkartan farklı bakış açısı ve özgün dizaynla Terry Pau, erkeklerin kadınlardan gözlerini ayıramama nedeni oluyor.

Terry Pau Bikini Modelleri

Plaj ürünleri tasarlamakta mükemmel model seçimi yapan ve atılımcı olabilen Terry Pau markası, kadınların vücutlarına en uygun olan bikini modelleri için tasarımlarını sunuyor. Birçok kadının dişiliğini ortaya çıkartmasında ideal aksesuar olan bu bikini modelleri, aynı zamanda fantezi giyimi tercih edenlerin de seçimi oluyor. Farklı zevklere hitap edecek şekilde dizayn edilen fantezi bikiniler mutlaka bir sahip bulabiliyor. Havuz partilerinde ya da özel plajlarda verilen partiler esnasında giyilmek için ideal olan bikini tasarımlarına da yer veren bu marka, kadınların kesinlikle kullanmaktan vazgeçemeyeceği plaj ve havuz kıyafetleri sayesinde gözde olmaya devam ediyor. Mikro kumaştan, transparan kumaşa kadar astarsız şekilde dizayn edilen bikinilerle her bedene uyum sağlanabiliyor. Mayo kumaşından üretilmiş olan Terry Pau markasının bikini stilleri pek çok plaj aksesuarıyla kombin yapılabilecek nitelikte oluyor. Bu sayede farklılığı öne çıkartan bu bikiniler daha can alıcı bir görüntüyle plajlardaki ve sahillerdeki yerini alıyor. Karşısındakini baştan çıkartmak isteyen kadınlar için hazırlanan tarz sahibi bu bikinilerle, kimi zaman plajlarda kimi zaman ise özel havuzlarda stilini sergilemek isteyen kadınlar mükemmel bir havaya sahip oluyor. 

Terry Pau Bikini Fiyatları 

Birbirinden yaratıcı modacı ve tasarımcıların çizimlerini yansıtan Terry Pau bikini fiyatları, herkese hitap edecek şekilde hazırlanıyor. Böylelikle çevresindekileri etkilemek isteyen kadınların bu bikinilere ulaşması çok daha kolay oluyor. Sıradan bikini tasarımları yanında kusursuz bir şekilde dikkatleri çekmeyi başaran Terry Pau özel tasarım bikini modelleri, herkesin ilgi odağı olmaktan kaçamıyor. Bu sebeple kadınların kendilerini şımartmak için almaktan çekinmediği, erkeklerinse hediye olarak seçmekten endişe etmediği seçenekler arasında yer alıyor. Şaşırtan modellerinin dahi farklı bikini model seçeneklerine ve beden alternatiflerine sahip olmasından dolayı, her kadın için kullanılabilir bir plaj kıyafeti olmasını sağlıyor. Bu durum kadınlar tarafından da keyif verici bir avantaj olarak değerlendiriliyor. Çevresinde bulunanların bakışlarının üzerinde olmasını isteyen ve bundan hoşlanan kadınlar, Terry Pau bikinileri sayesinde istediklerini başarıyor. Her modelde farklı bir estetik görüntünün ortaya çıkması sayesinde şaşıran bakışlarla ilgi odağı olunabiliyor. Bazı modellerde dişiliğin daha fazla ön plana çıkartılması için kullanılan elastik malzemeler, daha şeffaf görüntülerin ortaya çıkmasına zemin oluşturuyor. Hemen her modelde büstiyer kısmının ayarlanabilir olması sayesinde de üst bedenin istenildiği gibi ayarlanması mümkün hale geliyor. Böylece istenirse çok küçük üçgen büstiyerle, daha fazla bölgenin bronzlaşması sağlanabiliyor. Balık etli kadınların daha çok koyu renkleri tercih ediyor olması düşünülerek üretilen siyah, koyu kırmızı ve çiçekli bikini modelleri ise ihtiyaca cevap niteliğinde oluyor. Ayrıca lame renk alternatifi sunulan modeller de iddiasını ortaya koyan bir başka alternatif oluyor. Bütün mayo ve bikinilerin soğuk suyla yıkanması kuralı lame kumaş kaplamasına sahip olan bu bikiniler için de geçerli bulunuyor. Tüm bu detaylara rağmen fiyatlarıyla da şaşırtmaya devam eden Terry Pau bikini tasarımları, vazgeçilmez plaj aksesuarları sıralamasında üst sıralardaki yerini almayı başarıyor. Tarzını oluşturmak isteyen ve dişiliğini öne çıkartmak isteyen kadınlar için dolaplarında mutlaka olması gereken bu bikiniler, kusursuz bir estetiğin oluşturulmasında yardımcı olarak kadınların en iyi plaj arkadaşı oluyor.

Terry Pau Bikini Modelleri

3 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Terry Pau
  2. Ayyıldız
  3. bonprix
  4. No Gossip
  5. Pierre Cardin
  6. Angelsin
  7. Dagi
  8. Kom
  9. Less Is More
  10. Koton
  11. Mila
  12. Bellisa
  13. Leydika
  14. DeFacto
  15. Miorre
  16. Atilla
  17. Collezione
  18. LC Waikiki
  19. Sevim
  20. U.S. Polo Assn.
  21. Mavi
 2. Ürün Puanı
 3. Fiyat Aralığı
  -
 • Marka Terry Pau
DSACategoryId/2147483636/12087178/60005259/1121818
BAŞA DÖN