Tarihten günümüze teknolojik olarak çok büyük değişim ve gelişim göstermiş olsalar da kol saatleri, gerek işlevsellikleri ile gerek insanların estetik anlayışlarını sergileyebilmelerine imkan vermeleriyle gerekse tutkunlarına sağladıkları prestij sebebiyle daima önemini korumuştur.

İnsanoğlu için en önemli kavramlardan biri olagelen zaman kavramını estetik bir çerçeve içerisinde anlamlandırmalarıyla da kol saatleri en çok tercih edilen hediyeler arasında daima ilk akla gelenlerden biri olmuştur. Bezen zamanın hızla akıp gitmesini arzu eden sevgililerin, bazen de çok değerli anları ölümsüzleştirmek isteyen dostların birbirlerine olan duygularını en estetik biçimde iletebilmelerine vesile olan harikulade bir ifade biçimi işlevi görmüştür.

Tiger Kol Saati

Tiger, ürettiği kol saatleri ile teknolojiyi estetik duyarlılıkla birleştirirken, hem zamanın anlamını ve değerini bilen profesyonellerin, hem de enerjisini ve tutkularını taşıdıkları aksesuarlara yansıtmak isteyen genç kuşağın beklentilerini karşılayabilecek kalitede üretilmiş ve cazip bir fiyatlandırma politikası ile saat tutkunlarına sunulmuştur.

Tüm kol saatlerinin sahip olduğu 24 ay garanti süresi, üreticinin saatlerin kalitesine olan güvenini yansıtmaktadır. Size düşen saatinizi çok sıcak ve çok soğuk ortamlardan korumak, mıknatıslardan uzak tutmak, yağ, kir, ter gibi olası kirleticilerin saatinize zarar vermemesi için düzenli aralıklarla temizlemekten ibarettir. Temizleme esnasında saatinizin camını ağır kimyasallar içeren temizleyiciler kullanmadan ve yumuşak bir bezle silmelisiniz.

Tiger Kol Saati Fiyatları

Bir kol saati alırken elbette teknik özelliklerini de detaylı olarak incelemek gerekir. Bu sayede hem satın alacağınız saatin ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılamayacağını hem de ödeyeceğiniz bedelin karşılığını alıp alamayacağınızı anlamış olursunuz.

Satın alacağınız saatin kasasının, kordonunun, camının ve su geçirmez özellikte olup olmadığının kaliteyi tespitte dikkat edilecek en önemli hususlar arasında olduğunu belirtmek gerekir. Saatlerde kullanılan mineral camlar kırılmaya ve çizilmeye dayanıklıdır. Zaman geçtikçe şeffaflığını kaybetmediği gibi kolay toz tutmaz ve kolay temizlenir. Ayrıca Quartz fonksiyonlu kol saatleri kurma gerektirmemesi ve dayanıklılığı sebebiyle en çok tercih edilen kol saatleridir.

Kol saatinizi dış etkilerden koruyan ve sızdırmazlığı temin eden gövdenin çelik olması dayanıklılık ve uzun ömürlülük açısından fevkalade önemlidir. Ayrıca gün boyu teninize temas eden gövde kısmı olduğundan kasanın kaliteli malzemeden üretilmiş olması sağlığınız açısından da göz ardı edilemez bir konudur. Bu kalitenin bir neticesi olarak saatlerin su geçirmezlik seviyesi 5 bar (5Atm) olup, bu dayanıklılıktaki bir saat ile bozulacak diye hiç endişe etmeden duşunuzu alabilir, hatta yoğun yağış altında stresinizi atmak için dilediğiniz kadar ya da sevdiklerinizle beraber duygularınızın götürdüğü yere dek gidebilirsiniz.

Tiger Kol Saati Modelleri

Tercih edilen kıyafetler ile şıklıklarını tamamlayan doğru saati seçmek kol saati tutkunları için çok önemli bir nüanstır. Şimdilerde örneğin deri kordonlularda özellikle siyah ve kahve tonlarında olanlar, çeliğin verdiği vazgeçilmez güç ve güven duygusu, gençlerin, sporcuların daha da çok tercih ettikleri mavi, yeşil, kırmızı ve diğer birçok rengin birleşimi ile tasarlanmış rengarenk modeller kol saatlerindeki güncel moda trendleri durumundadır.

Saatlere adeta bir kişilik ve ruh kazandıran kadran tasarımları da kullanılan renkleri, kolay okunabilirliği, rakamlarda kullanılan farklı sitilleri, takvim göstergesinin tasarımı, marka logosunun estetik duruşu ile her bir modeli özel kılmaktadır.

İster klasik, ister spor bir tarzınız olsun, farklı ortamlarda ve farklı kıyafetlerinizle kullanabileceğiniz çelik, deri veya plastik kordon; siyah, beyaz ya da rengarenk modeller gibi model ve renk çeşitliliği ile Tiger kol saatleri mutlaka size, sevdiklerinize ya da ödüllendirmek istediğiniz çalışanlarınıza mutlu, önemli ve özel anlarınızda eşlik edecektir.

Tiger Kol Saati Modelleri

1 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Casio
  2. Guess
  3. Diesel
  4. Michael Kors
  5. Tommy Hilfiger
  6. Swatch
  7. Seiko
  8. Puma
  9. Pierre Cardin
  10. Ferrucci
  11. Q&Q
  12. Daniel Klein
  13. Momentus
  14. Dexter
  15. Bigotti Milano
  16. Slazenger
  17. Fossil
  18. Vegans
  19. Escape
  20. Emporio Armani
 3. Fiyat Aralığı
  -
 • Marka Tiger

Kol Saatleri Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483632/318242/25008402
BAŞA DÖN