Tiny Love Gymini Tekmele ve Oyna Jimnastik Halısı

(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
Çok gerekli (12.01.2009)
Sevgili anne babalar eğer maddi imkanınız varsa mutlaka alın bu oyuncağı.Oyuncak 3 aydan itibaren çocuğunuzun ilgisini çekebilecek bir çok fonksiyonu içeriyor.Üzerine koyduğunuz çocuğunuz asla sıkılmadan vakit geçirecektir.(Ta ki karnı acıksın veya uykusu gelsin).Ayrıca çocuğunuz ürünü kullandıkça hiç aklınıza gelmeyecek fonksiyonları olduğunu görüyorsunuz ve her birinden ayrı zevk alıyor.Ve en önemlisi kullandıkça anlıyorsunuz ki bu ürün uzun araştırmalar sonucu geliştirilmiş çocuğun zihinsel ve bedeni gelişimine yardımcı birçok fonksiyonu var.Renkler, sesler dokunma,denge,sese tepki gibi bir çok yönden çocuğun gelişimine katkı sağlayan çok yararlı bir oyuncak.Mutlaka alınmalı. devamını göster devamını gizle
Ali Özgür Ertürk (43) CEYHAN - Adana - Türkiye Tüm Yorumlar (128)
DSACategoryId/2147483639/23031884/60002264/23032027
Tiny Love'in diğer ürünlerini incelediniz mi?
Gymini Tekmele ve Oyna Jimnastik Halısı Titreyen Zürafa Gymini 5 Hareket Merkezi Tavşancık 3'ü Birarada Uykucu 18 kg / Mavi
3'ü Birarada Uykucu 18 kg
/ Kırmızı
Sihirli Gece Dönencesi
ve Projektor
Müzik Kutulu Dönence Titreyen Jay Jumpy
Tiny Love Gymini Tekmele Ve Oyna Jimnastik Halısı
Özellikler
İki ayrı pozisyon, bebeğin çalıştıracağı Kick & Play™ (tekmele ve oyna) yastığı

Açma/Kapama kenarı opsiyonu

Kenarlar yukarıda olduğunda güvenlik sağlar

Kenarlar aşağıda olduğunda daha fazla oyun alanı sağlar
Görünüp kaybolan arı

Dokun ve hisset zürafa yelesi

Oyuncak bağlantıları için halka

Kaldır ve güneşi keşfet oyuncağı
3 boyutlu dokunulacak sincap kuyruğu

3 boyutlu uçurtma

Bağıran koyun

Aslan çıngırak
Ördek sesi zili

Boncuklu çıngırak

Kelebek çıngırak
3 AA (1.5v) alkalin pil ile çalışır

Ekstra geniş ayna
Katlaması kolay, her yere götürülebilir

Çocuk bezini kolayca değiştirmek için aşağı indirilen kemerler

Müzik

Mozart’ın G Majör 40 numaralı senfonisi, K550

0-10 ay


Ürünün Açık Ölçüleri:

Yükseklik: 45cm,

En:80cm,

Boy: 90 cm
Bebek tarafından kullanılacak en son gelişme, keşif ve zevk ortamı. Bebeğin fiziksel, duyusal ve duygusal gelişimi için tasarlanmış jimnastiği halısı.

GYMINI TEKMELE VE OYNA JİMNASTİK HALISI ™ bebeğin kaba hareket kaslarının kuvvetlendirilmesine yardımcı olur. Bebek yüzükoyun yattığında, kenarlardaki geniş ayna ve resimlerle battaniye, başını ve boynunu kaldırması için bebeği teşvik eder.

Birden fazla duyuya yönelik oyun deneyimi

GYMINI TEKMELE VE OYNA JİMNASTİK HALISI ™ değişik kumaş, doku ve şekillerin uyardığı duyuların yanı sıra, battaniye üzerindeki ses ve görüntü çeşitliliği ve asılı oyuncaklarla, gerçek bir birden fazla duyuya yönelik oyun deneyimi sunar. Bebek, duyuları arasındaki koordinasyonu geliştirerek, oyuncaklara odaklanır, onlara dokunur, elleri ve ağzıyla onları keşfeder.

AYLARA GÖRE KULLANIM ÖZELLİKLERİ

1-2 ay
”Kemer efekti”, nispeten kapalı bir alanın güvenliğini sağlayarak, bebeğin sakinleşmesine yardımcı olur.
Bu, klasik müzikle birlikte, müzik, ahenkle çalan zil ve başının üzerinde asılı duran daha geniş, renkli oyuncaklarla duyularını uyarırken, Gymini® TOTAL PLAYGROUND™ ‘u bebek için güven duygusu sağlayan, özel, rahatlatıcı bir alan olarak aktivite jimnastiği yapar.

3-4 ay
Gymini® TOTAL PLAYGROUND™ aktivite jimnastiği birden fazla duyu uyarısı sunar.
Görme duyusunu renkli oyuncaklar, net ilüstrasyonlar ve yanıp sönen ışıklarla uyarır.
İşitme duyusunu klasik müzik ve diğer çeşitli seslerle uyarır.
Dokunma duyusunu geniş doku ve malzeme gamıyla uyarır.
Gymini® TOTAL PLAYGROUND™ aktivite jimnastiği bebeğin kaba hareket kaslarının güçlenmesine yardımcı olur.
Bebek, yüzükoyun yatarken, kenarlardaki geniş ayna ve ilüstrasyonlarla battaniye, kafasını ve boynunu kaldırmasına teşvik eder.
Kick & Play™ (tekmele ve oyna) tepki yastığı tekmelemesine ve bacaklarını güçlendirmesine teşvik eder.
Sırtüstü yatarken, asılı duran oyuncaklar bebeği, uzanıp dokunmaya, onlara vurup hareket ettirmeye, aynı zamanda kavrama becerilerini kullanmaya teşvik eder.
Bu, ince hareket becerilerini geliştirmeye ve el-göz koordinasyonunu mükemmelleştirmeye yardımcı olur.
Gymini® TOTAL PLAYGROUND™ aktivite jimnastiği, asılı duran oyuncağa vurma ve onun sallanmasını sağlama, veya cevap paneline vurup ışıkların yanıp sönmesini veya müziğin çalmasını sağlama gibi etki-tepki deneyimleri için birçok fırsat sunar.
Aynı zamanda EQ’ya iki şekilde katkısı olur : bebeği rahatlatan kaliteli klasik müzik ve kenarlar, vücut şekliyle ilgili bilgisinin gelişiminin temeli olan yansımasını keşfetmesine ve yüz özelliklerini öğrenmesine fırsat tanıyan ayna.
Buna ilaveten, aynaya bakmak bebeği ses çıkarmaya teşvik eder, klasik müzik dinlemek ise dil ve iletişim becerilerini geliştirmesine katkıda bulunur.

5-6 ay
Gymini® TOTAL PLAYGROUND™ aktivite jimnastiği yedi gelişme unsurunun gelişimine katkıda bulunur.
Şimdi bebek, bütün müzikal özelliklerden keyif alabilir, yakın ve uzak, geniş ve küçük görsel uyarımları izleyebilir.
Bebek, elleri ve ağzıyla oyuncakları keşfederken veya battaniyedeki uyarıcı parçalarla oynarken dokunma duyusunu geliştirir.
Bebek, işitsel ve görsel tepki elde etmek için Kick & Play™ tepki yastığını tekmeleyerek veya ona vurarak bacak ve el kaslarını güçlendirir.
Aynı zamanda, bir eliyle bir şeye vururken diğer eline dayanarak ağırlığını bir yandan diğer yana değiştirir.
Bebek, asılı duran oyuncakları çekerek ve keşfetmek için ağzına koyarak, onları kavrar, böylece ince hareket becerileri ve el-göz koordinasyonu gelişir.
Gymini® TOTAL PLAYGROUND aktivite jimnastiği, ses, işitsel tepki veya görsel uyarıcı elde edilen, bebeğe etki-tepkiyi öğreten çeşitli aktiviteler sunar.
Yüksek kaliteli klasik müzik ve bebeği kendi yansımasıyla konuşmaya teşvik eden geniş aynayla, aynı zamanda bebeğin dil ve iletişim gelişimine katkıda bulunur.
Aynada kendi yansımasına bakması, bebeğin vücut görüntüsüyle ilgili bilgisinin gelişimine katkıda bulunur ve müzik duygusal zekasına katkıda bulunmak üzere onu rahatlatır.

6-10 ay
Kemerlerin kaldırılmasıyla, bebek, aktivite battaniyesinde yatmaktan veya oturmaktan keyif alır ve duyuları uyarılmaya devam ederken oyuncakları keşfeder. Bebek, görünüp kaybolma şeklindeki oyunlarla oynayarak hareket becerilerini mükemmelleştirir ve cisim kalıcılığını anlamaya başlarken, etki ilişkilerini öğrenir.
Marka Tiny Love
Yaş Aralığı 0-3 Yaş
Çocuk Cinsiyeti Unisex
Diğer
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu OYUNTIN1001280
Tiny Love Gymini Tekmele ve Oyna Jimnastik Halısı Yorumları
Tüm yorumları gör (128)
 • Efsane

  Bu ürün bir harika, yorumlardan okuyup karar vermiştim almak için fakat bu kadar iyi bir ürün beklemiyordum. Kızım daha 2.5 aylık olmasına rağmen çok sevdi :)

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Çok beğenmiştim ??

  Ürünü incelerken yine her zamanki gibi yorumlara baktım.Herkez çok memnundu.Bende memnun kalma adına istedim. Kızım 3 buçuk aylıktı aldığımda.Hiç ama hiç benimseyendi. 4 aylık olduğunda oynamaya başladı. Baya oyalandı içinde puan 5 aylık hiç sevmiyor.içinde durmak istemiyor.dönmeye başladı.tekmele kısmı herşeyiyle 1 ay oynayabildi sadece.Bu kadar para vermek gereksiz :(

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (2)

 • Harika :)

  Verdiğiniz parayı fazlasıyla hak eden bir ürün. 3,5 aylık bebeğimi yavaş yavaş alıştırmaya çalışıyorum, şimdiye kadar oyuncak kullanmıyorduk. Baya ilgisini çekiyor. Üzerinde bir sürü oyuncak var zaten onlar başlı başına bu kadar para tutardı. Arkadasım gelip gördü, resimde bu kadar güzel durmuyor ben bile oynarım bunun içinde dedi :) F/P harika. Motor becerileri için çok gerekli bu aktiviteler zaten. Tavsiye ederim..

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Kaliteli Ürün

  Ürünü almadan önce tereddütlerim vardı ve oğlumun(2 aylık) hiç oynayabileceğini düşünmüyordum. Fakat ürün gerçekten bir harika, her şey çok ayrıntılı düşünülmüş bebeğim şu anda kısmen oynayabiliyor ama yinede çok eğleniyor. Tabi oğlum eğlendiği zaman ben eğleniyorum.

  - Antalya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • En GüZEL hediye

  Torunum 2,5 aylıkken ona hediye aldım. Tekmele oyna aparatından oldukça müteşekkirim. Torunum tekmeliyince müzik çalıyor, müziğe gülüyor, tekmeleyince de kasları güçleniyor. Ben genç yaşta emekli oldum, spora başladım, torunum bu halıyla bebekken spor yapmış oluyor. Keşke bizim zamanımızda da bunlar olsaydı. Herkes torununa alsın.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (6)

 • Çocuk gelişimi için oldukça önemli

  ocuk gelişimi için oldukça önemli yavrumuzun el ve ayak hareketleri artttı. Teşekürler....

  - Aksaray - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Beklediğimden iyi çıktı

  Açıkçası bu kadar parayı verirken tereddütlerim vardı. Fakat ürün elimize ulaşınca neden bu kadar iyi yorum aldığını anladım. Tek kusuru tekmeleme aparatının sesi biraz daha yüksek olsa çocuğun daha çok dikkatini çekecek. Onun dışında görselleri ve oyuncakları çocukların ilgisini çekmek için yeterli...

  - Muğla - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • harika

  tek kelimeyle bayıldım kızım 4.5 aylık sevinçten kahkalara boğuldu herşey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş kızım halıda saatlerce oynayabilir kızımın mutluluğu herşeye değer teşekkürler hepsi burada fiyatına değer bir ürün tek eksiği içine pillerde konmalıydı onun dışında düşünenlere tavsiye ederim

  - Çanakkale - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • 2. kızımızda bunda büyüyor

  bence hiç düşünmeden alın derim.2010 yılında almıştık ilk kızımız için şimdi ikinci kızımızda 6 aylık ve ona bayılıyor hatta ora yorgun düşüp uyuyakalıyor.tavsiye ederim

  TEPEBAŞI - Eskişehir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • Cıngırak

  Urunun cıngıragı için kelebek dendi ama yaprak figürlü cıngırak var. Bunun dısında ayagı tam vuramıyor muzikli yere. Neyse urun fena degil..

  - Aydın - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Tüm yorumları gör (128)
Kapat Yorum Yayınlama Kriterlerimiz

Eğer bu ürünü satın aldıysanız ya da kullandıysanız diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için ürünün performansı ya da özellikleri ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sitemizde yayına alınmakta olan tüm ürün yorumları, siz değerli müşterilerimizin ürün seçimlerini daha sağlıklı şekilde yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup, aşağıdaki kriterlere uygunsa yayınlanmaktadır. Yorumlarınızda ürüne ait eksi ya da artı özellikleri, kullanım esnasında yaşadığınız sorunları yazabilir, ürün hakkındaki memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz.

5 kelimeden kısa yazılmış yorumlar, hakaret veya argo içeren yorumlar, fiyat bilgisi verilen, markaları kiyaslayan, tedarik ile ilgili sorunların belirtildiği, soru sorulan, link bilgisi verilen yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu kriterlerin dışında kalan tüm yorumlar kısa süreli bir değerlendirme sürecinin ardından yayınlanmaktadır. Bu sebeple yorumların değerlendirilip yayınlanma süresi, gelen yorumların yoğunluğuna ve geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
% indirim
---
tarihinde stoklarda olacaktır.
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN