Beklenen gün geldi ve tatile çıktınız. Sevdiklerinizin ve bulunduğunuz güzel ortamların fotoğraflarını ve videolarını çekmeye, yaşadığınız bu güzel günlerle ilgili hatıralar oluşturmaya başladınız. Fakat kaydettiğiniz videolardaki görüntü kalitesinin, sizin ayarladığınız gibi olmadığını gördünüz. Bunun altında yatan sebep, düşük hızlı hafıza kartı kullanmanız olabilir. Hem özel günlerinizde hem de günlük yaşantınızda kullandığınız akıllı aygıtlar, fotoğraf makineleri ve video kameralar için çok sayıda depolama ürünü geliştiren Toshiba’nın çözümleri sizin için de uygun olabilir.

Toshiba Hafıza Kartı

Depolama ürünlerinin yanı sıra çok çeşitli ürün gamıyla dünyada en çok tercih edilen teknoloji markalarından biri haline gelen Toshiba, profesyonel fotoğrafçılardan akıllı telefon kullanıcılarına kadar hemen herkese göre olan SD kart, Micro SD kart ve Compact Flash modellerini sizlere sunuyor. Yüksek hıza ve kapasiteye gereksinim duyan kullanıcılar için modellerinde Exceria ismini tercih eden Toshiba, diğer ürünlerini hiyerarşik sıraya göre HS Professional ve HS Standard olarak adlandırmıştır. Micro SD kartlarında da aynı sıralamayı kullanan Toshiba'nın Compact Flash modellerinde ise Exceria ve Exceria’dan daha farklı kapasite imkânı sunan, daha hızlı model Exceria Pro yer alır.

Kullandığınız SD kartları, bulundukları aygıttan çıkarmadan, çektiğiniz fotoğraf ve videoları bilgisayar ya da akıllı cihazınıza aktarmak istiyorsanız Toshiba, FlashAir ve NFC SDHC modelli SD kartlarıyla size kablosuz aktarım seçeneği sunuyor. FlashAir ürünleriyle uyumlu fotoğraf makinesi ve video kameranız varsa, bu ürünün kurduğu kablosuz ağ aracılığıyla çektiğiniz görüntüleri ister akıllı aygıtlarınıza, isterseniz bilgisayarınıza aktarabilirsiniz. Toshiba’nın NFC teknolojisinden faydalanan kablosuz aktarım özellikli SD kartlarını kullanabilmeniz için NFC destekli akıllı cep telefonu ve tablet sahibi olmanız gereklidir. Böylelikle SD kartınız masanızın üstünde dururken bile aktarım yapabilirsiniz. Hızlı ve pratik bir şekilde veri aktarımı gerçekleştirmeniz gereken senaryolarda, kablosuz aktarım yapabilen bu ürünleri rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Toshiba’nın geliştirdiği SD kartlar, seçeceğiniz modele göre 260 MB/s okuma, 240 MB/s yazma hızlarını 128 GB kapasiteyle sağlayabilir. Bu sayede akıllı aygıtlarınızda ya da yüksek çözünürlüklü video kaydetme yeteneği olan kameranızla çektiğiniz görüntülerde herhangi bir sorun olmaz. Toshiba hafiza kartı kart okuyucularından arzu ettiğiniz birini edinerek 4K ve 2K videoların büyük boyutları dolayısıyla depolama alanı sıkıntısı yaşamaktan kurtulabilirsiniz.

Toshiba Hafıza Kartı Fiyatları

Akıllı aygıtlarınızın dâhili depolama alanlarında yeterli yer yoksa ve cihazlarda SD kart veya Micro SD kart girişi bulunuyorsa, yapmanız gereken, gereksinim duyduğunuz kapasite doğrultusunda size uygun olan Toshiba ürününü edinmektir. Özellikle akıllı telefon veya tabletlerde oyun oynama ve video izleme gibi eğlenceye yönelik aktiviteler için depolama alanı kapasitesi önemlidir. Eğer son model bir telefon ya da tabletiniz varsa, HS Professional serisi bir SD kart ya da Micro SD kart ihtiyacınızı karşılayabilir. Kullandığınız akıllı cihazı önceki yıllarda aldıysanız, bu ürünler için HS Standard veya HS Professional’ı tercih edebilirsiniz. Hiçbir şekilde performans ve kapasite sıkıntısı yaşamak istemiyorsanız veya profesyonel olarak fotoğraf ve video çekimiyle uğraşıyorsanız, doğrudan Exceria serisi ürünlere yönelmeniz doğru olacaktır. Bu sayede peş peşe çekim modunda çekeceğiniz fotoğraflarda herhangi bir sorun yaşamaz, yüksek bitrate ve çözünürlüklü videolarınızda görüntü bozulmaları yaşamazsınız.

Seçeceğiniz Toshiba ürünlerinin kapasitesi, performansı ve kablosuz özelliğe sahip olup olmamasına göre ürün fiyatlarında değişiklik olabilir. Telefonunuz için edinebileceğiniz HS Standard serisi bir Micro SD kart ile profesyonel kameranız için edinebileceğiniz Exceria Pro serisi Compact Flash arasında fiyat farkı bulunabilir.

Siz de ihtiyaçlarınıza uygun Toshiba ürünlerini tercih ederek, kullandığınız aygıtlardaki depolama kaynaklı performans ve kapasite sorunlarını ortadan kaldırabilirsiniz.

Toshiba Hafıza Kartı ve Kart Okuyucuları

20 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Toshiba
  2. Sandisk
  3. Kingston
  4. Lexar
  5. Sony
  6. Adata
  7. JJC
  8. Samsung
  9. Transcend
  10. Volk
  11. Fujifilm
  12. Syrox
  13. Mobillife
  14. Dark
  15. Robotzade
  16. Team
  17. Multitek
  18. Platoon
  19. Techsmart
  20. Alfais
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Hafıza Kartı Tipi
 7. Satıcı A-Z
 • Marka Toshiba
DSACategoryId/2147483606/60000190/60002059
BAŞA DÖN