TP-LINK
TP-LINK MC110CS Gigabit Ethernet Medya Dönüştürücü

TP-LINK MC110CS Gigabit Ethernet Medya Dönüştürücü

TP-LINK
%
(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
İlk yorumu sen yaz
Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.
DSACategoryId/2147483646/3013122/60001671
 

Gigabit Ethernet Medya Dönüştürücü

MC110CS

  • 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX standartlarıyla uyumlu.
  • Link Fault Passthrough ve Far End Fault ile, bağlantı hatası sebepli kaybı eş zamanlı minimize eder
  • FX portu için Half-Duplex / Full-Duplex iletim modunun yapılandırılmasına imkan verir.
  • Fiber mesafesini 20km'ye dek çıkarır

Bu Ürün Ne Yapar?

MC110CS, 100BASE-FX fiberi 100Base-TX bakır kabloya-veya tam tersine- dönüştürmek için tasarlanmış bir medya dönüştürücüdür. IEEE 802.3u 10/100Base-TX ve 100Base-FX standartlarıyla uyumlu MC110CS, SC-Tipi konnektör ve tekil mod fiber kablo ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanmıştır. MC110CS, tam kablolu hız iletim oranında uzun dalga (LX) lazer spesifikasyonunu destekler. 1310nm'de veri alır ve iletir.

Bu modülün diğer özellikleri; tek başına bir cihaz olarak (şase gerektirmeden) veya TP-LINK'in 19" sistem şasesi ile kullanılabilme, TX portu için oto MDI/MDI-X, TX portu üzerinden Auto-negotiation duplex modu ve ön panelde durum LED'lerinin varlığı. MC110CS tekil mod fiber kullanarak 20 kilometreye kadar genişletilmiş fiber optik mesafelerde iletim yapabilmektedir.

  • TX portu için auto MID/MID-X ve 10/100Mbps Auto-negotiation desteği
  • FX portu için Half-Duplex / Full-Duplex iletim modunun yapılandırılması imkanı
  • Link Fault Passthrough ve Far End Fault ile, bağlantı hatası sebepli kaybı eş zamanlı minimize eder
  • Fiber mesafesini 20km'ye dek çıkarır
  • Kolay görünen LED göstergeleri ile ağ faaliyetlerini kolayca izleme olanağı
  • Harici güç kaynağı
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu BD301861
TP-LINK MC110CS Gigabit Ethernet Medya Dönüştürücü Yorumları
Kapat Yorum Yayınlama Kriterlerimiz

Eğer bu ürünü satın aldıysanız ya da kullandıysanız diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için ürünün performansı ya da özellikleri ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sitemizde yayına alınmakta olan tüm ürün yorumları, siz değerli müşterilerimizin ürün seçimlerini daha sağlıklı şekilde yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup, aşağıdaki kriterlere uygunsa yayınlanmaktadır. Yorumlarınızda ürüne ait eksi ya da artı özellikleri, kullanım esnasında yaşadığınız sorunları yazabilir, ürün hakkındaki memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz.

Hakaret veya argo içeren yorumlar, fiyat bilgisi verilen, markaları kıyaslayan, tedarik ile ilgili sorunların belirtildiği, soru sorulan, link bilgisi verilen yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu kriterlerin dışında kalan tüm yorumlar kısa süreli bir değerlendirme sürecinin ardından yayınlanmaktadır. Bu sebeple yorumların değerlendirilip yayınlanma süresi, gelen yorumların yoğunluğuna ve geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

İncelediğiniz bu ürünü,
alışveriş kredisi ile satın almak için detayları inceleyin;
Alışveriş Kredisi Detayları
Alışveriş Kredisi Nedir?
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Hepsiburada'da beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyin, İş Bankası işbirliği ile 750 - 15.000 TL arasındaki sepet tutarınız kadar Anında Alışveriş Kredisi'nden 48 Aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
Nasıl Kullanırım?
1
İş Bankası İnternet Şubesi bilgilerinizle giriş yapın
Ödeme adımında Alışveriş Kredisi ile ödemeyi seçin. İş Bankası İnternet Şubesi hesabınıza Hepsiburada üzerinden giriş yaparak krediyle ödeme sürecini başlatın.
2
Bilgilerinizi kontrol edin, başvurunuzu tamamlayın
Bankanıza güvenli bir şekilde giriş yaptıktan sonra bilgilerinizi kontrol edin ve size uygun vade seçeneği ile başvurunuzu tamamlayın.
3
Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
Sepet tutarınız kadar ihtiyaç kredisi anında onaylansın. Size sadece alışverişinizi tamamlamak kalsın.
Örnek Alışveriş Kredisi Tablosu
Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar
tüm vade seçeneklerini görüntüle
Taksitli Satış Detayları

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN