TP-LINK
TP-LINK TD-W8951ND 150Mbps Kablosuz N ADSL2+ Modem Router + TP-LINK TL-WA730RE 150Mbps Access Point

TP-LINK TD-W8951ND 150Mbps Kablosuz N ADSL2+ Modem Router + TP-LINK TL-WA730RE 150Mbps Access Point

TP-LINK
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
DSACategoryId/2147483646/3013122/45/3009801

TP-LINK TD-W8951ND 150Mbps Kablosuz N ADSL2+ Modem Router + TP-LINK TL-WA730RE 150Mbps Access Point

 

“Tek tuşla her köşede internet: Tp-Link TD-W8951ND 150Mbps Kablosuz N ADSL2+ Modem Router ve  Tp-Link TL-WA730RE 150Mbps Access Point bir arada ”

Tp-Link TD-W8951ND 150Mbps Kablosuz N ADSL2+ Modem Router

TD-W8951ND 150Mbps Kablosuz N ADSL2+ Modem Router, size kablolu/kablosuz bir ağ üzerinden yüksek hızlı internet erişimi edinmeniz ve paylaşmanız için tasarlanmış tümleşik bir cihazdır. CD'deki Kolay Kurulum Yardımcısı, SPI ve NAT güvenlik duvarı, QoS motoru ve diğer güvenlik özellikleri ile, kolaylıkla güvenlikli kablosuz bir ağ kurabilir ve internette sörf, dosya paylaşımı, VoIP, ses ve akışkan Videoların keyfini çıkartabilirsiniz.

Tümleşik Çözüm

3'ü 1 arada bir cihaz olarak TD-W8951ND, yüksek hızlı bir DSL modem, 4 portlu bir 10/100Mbps NAT router ve kablosuz N bir erişim noktasının işlevlerini birleştirir. TD-W8951ND, DSL uyumlu telefon hattınızı kullanarak yüksek hızlarda bir ADSL2+ İnternet bağlantısı kurar. Kurulumdan sonra, evinizin herhangi bir yerinden hatta bahçenizden dahi cihazlar arasında medya paylaşımı, internette dolaşma, IP telefonu ile konuşma yapma, hatta HD video akışı için cihazın kablolu/kablosuz işlevlerini kullanılabilirsiniz. Daha uzun kurulum süresi gerektiren ve daha fazla alan işgal eden pek çok cihaz yerine tek bir cihaz kullanarak zaman ve paradan tasarruf edin.

Yüksek Hızlı İnternet Erişimi ve Kablosuz Performansı

Çevirmeli bir bağlantıdan farklı olarak DSL İnternet bağlantısı daima açıktır, internete erişmek için beklemek zorunda kalmazsınız. Son ADSL standartlarını destekleyen TD-W8951ND yüksek performans (24 Mbps downstream, 3.5Mbps Upstream*1) ve İnternet Hizmet Sağlayıcı'nızın (ISP) merkez ofisinden daha uzun erişim sağlar. IEEE 802.11n standartlarıyla uyumlu bir şekilde TD-W8951ND ile, daha iyi performans, aktarım hızı, stabil bir bağlantı ve kapsama alanına sahip kablosuz bir ağ kurabilirsiniz. Geleneksel 11g ürününün 9 katı kadar hıza ve 4 katı kadar menzile ulaşabilir, yüksek hızlı internet bağlantınızı, fotoğraflarınızı, müziklerinizi, dosyalarınızı, ve hatta 11g ürünleri ile yürütülemeyecek HD video akışı gibi yüksek bant genişliği gerektiren uygulamalarınızı evinizin herhangi bir köşesinden kablosuz olarak paylaşabilirsiniz.

Kolay Kullanım

Ürün CD'sinde çoklu dil desteği olan Kolay Kurulum Sihirbazı bulunur. Ana dilinizi seçip adım adım internet bağlantısını, kablosuz ağ ayarlarını ve güvenlik yapılandırmalarını tamamlayabilirsiniz. Bu özellikler acemi kullanıcıların dahi herhangi bir önemli özelliği atlamadan ürünlerini kurmalarına olanak sağlar. Ağ kurulumunuzu çabucak ve sorunsuz gerçekleştirmek için sadece birlikte verilen AUTO-RUN CD'sini çalıştırın.

Eş Zamanlı Uygulamalar için İdeal

Port bazlı VLAN, farklı hizmetler (IPTV, VoIP gibi) için belirli LAN portlarını ve PVC'leri birbirine bağlar. Yerleşik QoS motoru, düzgün IPTV akışı ve zaman gecikmesiz online oyun oynayabilmek için İnternet trafiğinin önceliklerini belirlemeye yardımcı olan farklı QoS ilkeleri içerir. Böylece kullanıcılar kesintisiz ağ bağlantısının keyfini çıkartabilirler. IGMP multicast (Çoklu Yayın) ve IGMP snooping (Trafik gözetleme) özellikleri ilavesi, TD-W8951ND'yi multimedya uygulamaları için ideal kılar. Yüksek kaliteli ses ve video akışı ile daha çok eğlencenin keyfine varın!

Gelişmiş Ağ Güvenliği ve Esnek Yönetim

TD-W8951ND, İnternet üzerinden potansiyel saldırıları engellemek için, gelen paketlerin alınmadan önce içeriğini denetleyen NAT ve SPI (Stateful (durum) paket denetimi) güvenlik duvarlarını kullanır. Ayrıca ailelerin ve ağ yöneticilerinin, çocuklar veya personel için erişim ilkelerini sınırlandırmalarına olanak vererek; MAC Adresi, IP Adresi, etki alanı adı veya MSN, Yahoo Messenger gibi uygulama bazlı erişim kontrollerini destekler. Web arayüzü yapılandırmasının yanısıra, ISP'niz üzerinde yeni sürümler belirdiğinde, TD-W8951ND ürün yazılımını ve diğer ayarları otomatik olarak güncelleyen TR-069 ve SNMP'yi de destekler. Tüm bu özellikler, ağınızın güvenlik seviyesini ayarlamanıza ve daha esnek bir ağ yönetimi yapabilmenize yardımcı olur.

1. ADSL hızları, İnternet Hizmet Sağlayıcı'nızla (ISP) yapmış olduğunuz sözleşmeye ve modeminiz ile ISP'nin DSLAM'ı arasındaki mesafeye bağlı olarak değişebilir.

 

 • Tek cihaz üzerindeki yüksek hızlı DSL modem, NAT router ve kablosuz erişim noktası, tümleşik bir ağ çözümü sağlar.
 • Kablosuz N'in 150Mbps'ye kadar hıza erişebilmesi, cihazı online oyun oynama, İnternette sörf ve hatta HD video akışı gibi yüksek bant genişliği tüketen veya bağlantı kesilmesine hassas uygulamalar için ideal kılar
 • Çoklu dil destekli Kolay Kurulum Yardımcısı hızlı ve sorunsuz kurulum sağlar
 • Keyifli üçlü deneyim (veri, ses ve video) için LAN Portları/PVC'ler ve QoS motoru
 • 4000V yıldırım koruması cihazınızın şiddetli fırtınadan korunmasına yardımcı olur
 • SPI ve NAT güvenlik duvarı, son kullanıcı cihazlarını internet üzerinden gelecek potansiyel tehlikelere karşı korur
 • WPA/WPA2 şifrelemeleri, ağınızın güvenlik tehditlerine karşı etkin bir şekilde korunmasını sağlar
 • QSS düğmesine bir kez basılmasıyla kolayca WPA şifreleme korumalı bir kablosuz bağlantı kurar
 • Annex M, upstream yönündeki veri hızının iki katına çıkartılmasını sağlar
 • WDS kablosuz köprü özelliği, kablosuz ağınızı yine kablosuz olarak genişletmek için kesintisiz köprüleme sağlar
 • Otomatik yeniden bağlan özelliği hattınızı sürekli ayakta tutar
 • 802.11b/g ürünleriyle uyumluluk
WAN PORTU 1 RJ11 DSL Portu          
LAN PORTLARI 4 adet 10/100Mbps RJ45 LAN Portu
   
IEEE STANDARTLARI IEEE 802.3, 802.3u
ADSL STANDARTLARI Full-Rate ANSI T1.413 Issue 2, ITU-T G.992.1(G.DMT), ITU-T G.992.2(G.Lite)
ITU-T G.994.1 (G.hs), ITU-T G.995.1 , ITU-T G.996.1, ITU-T G.997.1, ITU-T K.2.1
ADSL2 STANDARDLARI ITU-T G.992.3 (G.dmt.bis), ITU-T G.992.4 (G.lite.bis)
ADSL2+ STANDARDLARI ITU-T G.992.5
VERİ HIZLARI Downstream: 24Mbps'ye kadar Upstream : 3.5Mbps'ye kadar (Etkinleştirilen Annex M ile)
ATM / PPP ÖZELLİKLERİ ATM Forum UNI3.1/4.0 PVC (8PVCs'ye kadar) ATM Uyarlama Katman Tipi 5 (AAL5) ATM QoS (Trafik Şekilleme) Köprü veya route modunda Ethernet kapsülleme VC ve LLC temelli çoğullama Ethernet üzerinden PPP desteği PPPoE (RFC2516) ATM üzerinden PPP desteği PPPoA (RFC 2364) IPoA (RFC1577/2225)
   
BAŞLICA ÖZELLİKLER DHCP Sunucusu veya DHCP relay olarak çalışabilme,
Ağ Adresi Çevirisi (NAT),
Statik Yönlendirme, RIP v1/v2,
VPN(PPTP, L2TP, IPSec) Pasthrough özelliği ile VPN Geçirgenliği,
PVC/Ethernet Port Mapping,
VLAN, 802.1P,
DNS Relay, DDNS,
IGMP Multicast, IGMP snooping V1/2,
Sanal sunucu, DMZ, ACL(Erişim Kontrol Listesi),
UPnP
QOS IPP/ToS, DSCP ve 802.1p temelli QoS
YÖNETİM Web Tabanlı Yapılandırma (HTTP), Uzaktan yönetim, Telnet yönetimi, Komut Satırı Arayüzü, TR-069 için SSL, SNMP v1/2c, EOC üzerinde SNMP, Web Tabanlı Ürün Yazılımı Yükseltmesi, CWMP(TR-069), Teşhis Araçları
GÜVENLİK SPI ve NAT Güvenlik Duvarı
MAC / IP / Paket / Uygulama / URL Filtreleme
Hizmet Reddi (DoS), SYN Flooding, Ping Atakları
   
KABLOSUZ STANDARTLARI IEEE 802.11g, 802.11b ve bazı n özellikleri
FREKANS ARALIĞI 2,400-2.4835GHz
KABLOSUZ HIZ 11N: 150Mbps'ye kadar (dinamik)
KABLOSUZ GÜVENLİK 64/128-bit WEP şifreleme güvenliği ve kablosuz LAN ACL(Erişim Kontrol Listesi), WPA-PSK/WPA2-PSK kimlik doğrulama ve TKIP/AES şifreleme güvenliği sağlar
KABLOSUZ İLETİM GÜCÜ (MAKS) 20dBm (maks.EIRP)
ANTEN TİPİ Omni Directional, Çıkartılabilir, Ters SMA
   
BOYUTLAR(W×D×H) 174×120×29mm
SERTİFİKA CE, FCC, RoHS
ORTAM Çalışma Sıcaklığı: 0?~40? (32?~104?), Saklama Sıcaklığı: -40?~70? (-40?~158?), Çalışma Nemi: 10%~90%, Saklama Nemi: 5%~90%      

Tp-Link TL-WA730RE 150Mbps Access Point

TP-LINK Kablosuz Menzil Genişletici TL-WA730RE, kabloları elemine ederek kablosuz bir ağ altyapısı kurmak üzere daha geniş kapsamalı ve menzilli gelişmiş bir kablosuz ağ kurmak için tasarlanmıştır. Menzil Genişletici Modu'nı varsayılan kablosuz mod olarak sağlar, kablosuz sinyalleri bir ağın baz yönlendiricisi veya erişim noktasından almak için röle istasyonu gibi çalışır ve sinyali daha önce erişilemeyen veya kablolaması zor alanlara doğru kusursuzca yineler. Aynı zamanda, güvenli olmayan ağlara cihaz üzerindeki Menzil Genişletici Düğmesi'ne basarak bağlanmak için kendi oto tekrarlama işlevini barındırır. Daha da iyisi, IEEE 802.11n ile en iyi performansı almakla kalmaz, IEEE 802.11g ürünleriyle bağlanırken 54Mbps hıza da tamamen ulaşır.

Kablosuz N ---- Hız & Menzil

TL-WA730RE, IEEE 802.11n standardına uygun bir şekilde kablosuz bir ağ kurabilir, ayrıca eski IEEE 802.11g ürünlerinden 9 kat hızlıdır ve 4 kat daha uzun menzilde çalışır. 150 Mbps'ye kadar aktarım hızıyla; dosya paylaşımı, akıcı medya izleme ve internet aramaları da dahil, size daha keyifli bir gezinme deneyimi yaşatan artırılmış performansla iletim yapar.

Menzil Genişletici Modu - Sinyal Güçlendirici

TP-LINK TL-WA730RE Menzil Genişletici modunu varsayılan mod olarak seçmek üzere tasarlanmıştır, kablosuz sinyali aktarmak için sinyal güçlendirici olarak çalışır, engelleri aşarak ve ağ sinyal kalitesini güçlendirerek mesafeyi bir WLAN sinyalinin yayabileceğinden daha öteye taşır. İnternete ADSL/Kablo modem ile erişerek ve kablosuz ve kablolu ağı birbirine bağlayarak geleneksel AP modunda da çalışır.

Tek Düğmeli Bağlantı

TL-WA730RE, kullanıcıların Menzil Genişletici düğmeye basitçe 5 saniye kadar basarak güvenli olmayan ağ ile kablosuz bağlantı kurmasına olanak veren Menzil Genişletici Düğmesi barındırır. Oto yapılandırma tamamlandıktan sonra, tüm bu bağlantı her düzeyde kullanıcı için çok kolaydır çünkü herhangi bir web sayfasında bir şeyler yapılandırmak zorunda değilsiniz!

54Mbps Ürünleriyle Tam Uyumluluk

TP-LINK Kablosuz Menzil Genişletici TL-WA730RE, yönlendiriciler, erişim noktaları veya adaptörler de dahil IEEE 802.11g ürünleriyle tam uyumludur, 802.11g ürünleriyle bağlandığında 54Mbps hıza ulaşır ve maksimum performans sağlar. Bu yüzden, IEEE 802.11n ürünleri hızlı bir biçimde geliştikçe, TL-WA730RE sadece mevcut 54Mbps yatırımınızı korumakla kalmaz aynı zamanda kablosuz ağınızı IEEE 802.11n ürünlerine de hazır tutar.

WPA / WPA2 Şifrelemeleri ---- Geliştirilmiş Güvenlik

EI-FI bağlantısı güvenliğine gelince, WEP şifreleme artık dış tehditlere karşı en güçlü ve en güvenli koruma biçimi değildir. TL-WA730RE, WI-FI Alliance endüstri grubu tarafından oluşturulmuş WPA/WPA2 şifreleme (Kişisel hem de Kurumsal) sağlayarak ağınızı dış tehditlere karşı korur.

Kolay Kurulum için Faydalı Yazılımlar

Menzil Genişletici düğmesinin yanı sıra cihaz ayrıca, kurulumu adım adım gerçekleştirmenizi sağlayan, kablosuz ağ ayarlarında ve güvenlik yapılandırmalarında yardımcı olan ve acemi kullanıcıların dahi şilemleri kolaylıkla yapabilmesini sağlayan Kolay Kurulum Yardımcısı içeren bir CD ile birlikte gelir.

 

 • 150Mbps kablosuz veri hızıyla, akıcı video, çevrimiçi oyun oynama ve internet aramaları için idealdir.
 • CCA Teknolojisi kanal çakışmasını otomatik olarak önleyerek kablosuz performansını yükseltir
 • Menzil Genişletici Modu, kablosuz sinyali daha önce erişilemeyen veya kablolamanın zor olduğu alanlara taşır
 • Kablosuz kapsama alanını, Menzil Genişletici düğmesine bir basışla kolaylıkla genişletir
 • Eski 802.11g ürünleriyle bağlanırken 54Mbps hıza ulaşır
 • Gelişmiş WPA/WPA2 şifrelemeleri ağınızı dışarıdan yetkisiz erişimlere karşı korur
 • Birlikte gelen yazılımlar, yönlendiricilere veya AP'ye hızlı ve zahmetsiz bağlantı sağlar
 • Geçerli kablosuz performansını gösteren performans izleme sağlar
 • Yapılandırma yedekleme/geri yükleme ve ürün yazılımı yükseltmelerini destekler
 • Harici çıkartılabilir antenler, daha iyi hizalama ve daha güçlü anten yükseltmesi sağlar
Yazılım Özellikleri
Standartlar Bazı n özellikleri ile beraber IEEE 802.11g, IEEE 802.11b
Kablosuz Sinyal Hızları 150Mbps’ye kadar
Frekans Aralığı 2.4-2.4835GHz
Kablosuz İletim Gücü 20dBm(maks EIRP)
Modülasyon Teknolojisi DBPSK, DQPSK, CCK, OFDM, 16-QAM, 64-QAM
Alıcı Hassasiyeti 130M: -68dBm@10% PER
54M: -68dBm@10% PER
11M: -85dBm@8% PER
6M: -88dBm@10% PER
1M: -90dBm@8% PER
Kablosuz Modu Menzil Genişletme Modu AP Modu
Donanım Özellikleri
Arayüz 1 adet 10/100 RJ45 Ethernet Girişi
Anten 4dBi Ayrılabilir Yönsüz Anten
Güç Kaynağı Ünitesi Giriş: Satılan Ülkeye Göre Yerelleştirilmiştir. Çıkış: 9VDC / 0.85A Anahtarlamalı Güç Kaynağı
Çalışma Sıcaklığı 0oC~40oC
Saklama Sıcaklığı -40oC~70oC
Bağıl Nem 10% ~ 90%, yoğunlaşmamış
Saklama Nemi 5%~95% yoğunlaşmamış
Ebatlar 150x100x28(mm 

 

Anten Gücü 2 dBi
Anten Sayısı Tek Antenli
Değiştirilebilir Anten Var
Ethernet Çıkışı 4 Port
Ethernet Var
Firewall Özelliği Yok
Kablosuz Bağlantı Hızı 150 Mbps
Modem Tipi ADSL Modem
Router Özelliği Var
Splitter Var
Türkçe Menü Var
USB Yok
Wireless Özelliği Var
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu BD101121
TP-LINK TD-W8951ND 150Mbps Kablosuz N ADSL2+ Modem Router + TP-LINK TL-WA730RE 150Mbps Access Point Yorumları
Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

İncelediğiniz bu ürünü,
alışveriş kredisi ile satın almak için detayları inceleyin;
Alışveriş Kredisi Detayları
Alışveriş Kredisi Nedir?
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Hepsiburada'da beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyin, İş Bankası işbirliği ile 750 - 15.000 TL arasındaki sepet tutarınız kadar Anında Alışveriş Kredisi'nden 48 Aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
Nasıl Kullanırım?
1
İş Bankası İnternet Şubesi bilgilerinizle giriş yapın
Ödeme adımında Alışveriş Kredisi ile ödemeyi seçin. İş Bankası İnternet Şubesi hesabınıza Hepsiburada üzerinden giriş yaparak krediyle ödeme sürecini başlatın.
2
Bilgilerinizi kontrol edin, başvurunuzu tamamlayın
Bankanıza güvenli bir şekilde giriş yaptıktan sonra bilgilerinizi kontrol edin ve size uygun vade seçeneği ile başvurunuzu tamamlayın.
3
Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
Sepet tutarınız kadar ihtiyaç kredisi anında onaylansın. Size sadece alışverişinizi tamamlamak kalsın.
Örnek Alışveriş Kredisi Tablosu
Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar
tüm vade seçeneklerini görüntüle
Taksitli Satış Detayları

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN