TP-LINK TL-SM321B 1000Base-BX WDM Çift Yönlü SFP Modülü

(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
İlk yorumu sen yaz
Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.
DSACategoryId/2147483646/3013122/60001671

 

1000Base-BX WDM Çift Yönlü SFP Modülü

TL-SM321B

            • WDM Çift Yönlü SFP Modülü
            • WDM Çift Yönlü SFP Teknolojisi sayesinde tekli fiber kablo kullanımı ile maliyet tasarrufu
      • WDM Çift Yönlü SFP Teknolojisi sayesinde tekli fiber kablo kullanımı
      • Çift Yönlü İletim - İletim Dalga Boyu TX: 1310nm / Alım Dalga Boyu RX: 1510nm
      • Dahili +3.3V Güç Kaynağı
      • TL-SM321A ile eşlenebilme
      • Tak-ve-Çalıştır
      • Uygunluk Listesi: MC220L, TL-R4199G/4299G, TL-SG3109, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351 ve diğer eşdeğer cihazlar

Bu Ürün Ne Yapar?

TP-LINK TL-SM321B en yeni 1000Base-BX teknolojisine uyumlu olarak, her iki yönde de farklı dalga boyları üzerinden tek fiber kablosu ile iletim sağlamaktadır. TP-LINK Router, Switch ve Medya Dönüştürücüleri ile yüksek hız ve kararlılıkta ağınızı 10 KM mesafelere genişletebilirsiniz.

Marka TP-LINK
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu BD301869
TP-LINK TL-SM321B 1000Base-BX WDM Çift Yönlü SFP Modülü Yorumları
Kapat Yorum Yayınlama Kriterlerimiz

Eğer bu ürünü satın aldıysanız ya da kullandıysanız diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için ürünün performansı ya da özellikleri ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sitemizde yayına alınmakta olan tüm ürün yorumları, siz değerli müşterilerimizin ürün seçimlerini daha sağlıklı şekilde yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup, aşağıdaki kriterlere uygunsa yayınlanmaktadır. Yorumlarınızda ürüne ait eksi ya da artı özellikleri, kullanım esnasında yaşadığınız sorunları yazabilir, ürün hakkındaki memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz.

Hakaret veya argo içeren yorumlar, fiyat bilgisi verilen, markaları kıyaslayan, tedarik ile ilgili sorunların belirtildiği, soru sorulan, link bilgisi verilen yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu kriterlerin dışında kalan tüm yorumlar kısa süreli bir değerlendirme sürecinin ardından yayınlanmaktadır. Bu sebeple yorumların değerlendirilip yayınlanma süresi, gelen yorumların yoğunluğuna ve geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
% indirim
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN