Teknolojik gelişmelere her geçen gün bir yenisi ekleniyor ancak akıllı cep telefonu ve tabletler başta olmak üzere pek çok aygıtın kısa sürede azalan ve tekrar şarj edilmeye ihtiyaç duyan bataryalarına kalıcı ve etkili bir çözüm halihazırdaki teknolojilerle sunulamıyor. Özellikle gün boyunca sürekli hareket halinde olan ve elektrik prizi aracılığıyla bu yapıdaki ürünlerin bataryalarını dolduramayacak kişilere hitap eden taşınabilir şarj cihazları, kullanım deneyimine büyük katkı sağlıyor. Gelişmiş network ürünleri ve akıllı cep telefonlarıyla adından söz ettiren TP-LINK, her gereksinime uygun taşınabilir şarj cihazlarıyla beklentileri karşılıyor.

TP-LINK Taşınabilir Şarj Cihazı Fiyatları

iOS ve Android işletim sistemine sahip olan pek çok aygıtı şarj edebilecek şekilde üretilen ve kullanıcıların ihtiyaçlarına göre boyut, sağladığı amper değeri ve batarya kapasitelerine göre sınıflandırılan TP-LINK taşınabilir şarj cihazları, 68 gramlık ağırlıklardan ve 2600 mAh değerindeki kapasitelerden başlayıp 15600 mAh’ye kadar ulaşan modelleriyle ilgi çekiyor. Yalnızca mobil durumdayken şarj gereksiniminizi karşılamak için değil, fener gibi ekstra özellikleriyle de son derece kullanışlı hale gelen modeller, diğer teknik yeteneklerine göre de farklı fiyat aralıklarında bulunuyorlar. Hem küçük boyutlu olan şarj cihazlarından almak isteyenlere, hem de taşınabilir şarj cihazlarına fazla bütçe ayıramayanlara yönelik hazırlanan TP-LINK taşınabilir şarj cihazı fiyatları, yüksek amper değerli ve yine yüksek kapasiteli modellere göre farklılık gösteriyor. mAh değeri yüksek olan modellerin bazıları, 1A ve 2.4A’lık çıkışlarıyla akıllı cep telefonlarının yanı sıra, tablet gibi daha uzun sürede şarj olan aygıtların da kabul edilebilir sürelerde dolmasına fırsat tanıyor. Ayrıca bu ürünler, aynı anda birden fazla aygıtı da şarj edebiliyor.

Kullanım alanınızı belirleyerek edineceğiniz TP-LINK taşınabilir şarj cihazları, çalışmalarınızı kesintisiz olarak sürdürebilmenize imkan tanırken, uzun yolculuklarda ve tatillerde eğlencenizin yarım kalmasını da engeller. Seçeceğiniz ürünlerin bazılarında bulunan fener fonksiyonu, günün ilerleyen saatlerinde elektriklerin kesilmesi ya da tatil bölgelerinde karanlıkta kalmanız gibi durumlarda en pratik yardımcınız olur.

TP-LINK Taşınabilir Şarj Cihazı Modelleri

Kompakt tasarımları ve üst düzey LG marka bataryalarıyla öne çıkan TP-LINK taşınabilir şarj cihazları, kaliteli devre sistemi ve gelişmiş enerji teknolojileriyle zenginleştirilmeleri sayesinde %90’a varan yüksek enerji verimlilik oranlarıyla dikkat çekiyorlar. Çok sayıda güvenlik mekanizmasıyla güçlendirilen ürünler; kısa devre, aşırı voltaj, aşırı akım, aşırı şarj, aşırı deşarj ve aşırı ısınmaya karşı korumaları sayesinde, şarj cihazlarını gönül rahatlığıyla kullanmanıza olanak veriyor. Benzeri ürünlere göre daha uzun ömürlü olacak şekilde üretilen TP-LINK taşınabilir şarj cihazları daha düşük sıcaklıklarda normalden daha iyi performans gösteriyorlar.

Sahip oldukları teknik özelliklerin yanı sıra etkileyici tasarımlarıyla da ilgi çeken modelleri, gerek iş yaşamınızda gerekse günlük hayatta keyifle kullanabileceğiniz şık birer aksesuar olarak da değerlendirebilirsiniz. Kontrast renklerde hazırlanıp sizlere sunulan TP-LINK taşınabilir şarj cihazları, minimal çizgilere sahip olmalarıyla da tercih nedeniniz haline gelecekler. Akıllı cep telefonu ve tabletlerin enerji gereksinimlerini karşılamak için edinebileceğiniz modellerle aynı zamanda mobil oyun konsolu, fotoğraf makinesi, müzik çalar ya da taşınabilir hoparlör gibi aygıtları da kolaylıkla şarj edebilirsiniz.

Çantanızda ya da cebinizde kolaylıkla taşıyabileceğiniz şekilde dizayn edilen ürünler, paketlerinde yer alan taşıma kılıfları sayesinde daha kullanışlı hale geliyorlar. Özellikle çantanızda bu ürünlerin temas etmesi halinde olumsuz etkilenebilecek eşyalar varsa kullanmanızda yarar olan bu kılıflar, ürünleri elinizde taşımanızı da kolaylaştırıyorlar.

Birbirinden güzel tasarımlı ve kullanışlı olan TP-LINK taşınabilir şarj cihazı modelleri, aygıtlarınızın güç gereksinimlerini karşılarken kendinizi daha rahat hissederek çalışmalarınızı gerçekleştirmenize imkan tanıyor.

TP-LINK Taşınabilir Şarj Cihazları

8 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. TP-LINK
  2. Samsung
  3. Xiaomi
  4. Lenovo
  5. Huawei
  6. Spigen
  7. Case 4U
  8. Anker
  9. Vestel
  10. S-Link
  11. Ttec
  12. Romoss
  13. Codegen
  14. Trust
  15. Toptancı Kapında
  16. Sony
  17. GP
  18. VİP
  19. Ligovi
  20. Philips
  21. BuldumBuldum
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Satıcı A-Z
 • Marka TP-LINK
DSACategoryId/2147483642/371967/60004584
BAŞA DÖN