Seksenli yıllara damgasını vuran Transformers kahramanları ilk olarak oyuncak figürleri olarak yaratılıyor. Ardından çizgi roman ve çizgi film serisi ortaya çıkıyor ve çok kısa süre içinde bir fenomen haline geliyor. Popülerliğini yitirmeyerek sinemaya da aktarılan Transformers serisi sadece çocukların değil, her yaştan izleyicinin ilgisini çekiyor. 

Transformers serisi, Cybertron gezegeninden Optimus Prime liderliğindeki Autobotlar ile dünyayı ele geçirmeye çalışan Megatron liderliğindeki Decepticonlar arasındaki bitmeyen mücadeleyi anlatıyor. Transformers kahramanları arabaya, uçağa, kamyona hatta çeşitli elektronik aletlere dönüşebilen ve konuşabilen robotlar olarak karşınıza çıkıyor. Karakterlerin çok hızlı bir şekilde araçtan robota ve robottan araca dönüşebilme özellikleri büyük ilgi çekiyor. Bugün dünyada, yaşları yediden yetmişe değişen çok sayıda Transformers hayranı bulunuyor ve sayıları da her geçen gün artmaya devam ediyor.

Transformers Figür Oyuncak Modelleri

Transformers çok sayıda ve her biri kendine has özelliklere sahip kahramanları ile oyuncak sektöründe önemli bir yer tutuyor. Robottan araca, araçtan robota dönüşebilen, çok fonksiyonlu bu oyuncaklar çok beğeniliyor. Çeşitli seçenekler içinden istenilen özelliklere, beğenilen karakterlere ve istenilen yaş grubuna uygun seçim yapılabiliyor. Transformers figür oyuncak modelleri arasındaki Autobot ve Decepticon karakterlerinden istenilen modele sahip olabilirsiniz. Tek bir figüre veya birden fazla figüre dönüştürülebilen, birden fazla fonksiyonu olan oyuncakların içinde ayrıntılı bir kullanım kılavuzu yer alıyor. Çeşitli sesler çıkarabilen modeller özellikle çocuklar tarafından oldukça sık tercih ediliyor.

Serinin öne çıkan figürleri arasında Autobotların lideri olan TIR'a dönüşen Optimus Prime, filmin insan kahramanının en yakın dostu olan ve Chevrolet Camaro'ya dönüşebilen Bumblebee, Decepticonların lideri ve savaş uçağına dönüşebilen Megatron, araba halindeyken bile kaputundan silahlar çıkartabilen, polis arabasından robota dönüşen Barricade yer alıyor. Transformers figür oyuncak modelleri arasında aynı karakterin birden fazla çeşidi ve farklı boyutları bulunuyor.

Hayal gücünü destekleyen oyuncak tasarımları kaliteli malzemelerden üretiliyor. Yaşı küçük olan çocuklar için tasarlanmış olan Transformers figür oyuncak çeşitleri çocukların oyuncağı yutma ihtimali göz önüne alınarak tasarlanıyor. Tüm ürünlerin içeriğinde mutlaka gerekli uyarılar yapılıyor.

Transformers Figür Oyuncak Fiyatları

Transformers figür oyuncak modelleri arasında farklı yaş gruplarına göre farklı seçenekler bulunuyor. Oyuncağın hitap ettiği yaş büyüdükçe zorluk derecesi de artıyor. Küçük boyutlu Transformers oyuncak figürleri yanında büyük boy modeller de üretiliyor. Birden fazla farklı oyuncağa dönüşebilen modeller de oyuncak seçenekleri arasında kendine yer buluyor. Transformers figür oyuncak fiyatları  oyuncakların fonksiyonuna, boyutuna ve zorluk derecesine göre değişkenlik gösteriyor. Mini-con oyuncak modelleri uygun fiyatları ile dikkat çekerken oyun setleri ve elektronik dev oyuncaklar daha yüksek bir fiyat aralığında değerleniyor.

Son yıllarda set olarak satılan ve çocukların yaratıcılığının gelişmesine büyük katkı sağlayan oyuncak çeşitleri de Transformers figür oyuncak modelleri koleksiyonu içinde hayli ilgi görüyor. Bu setlerde figürler için mekanlar, üsler ve park alanları gibi oynanan oyunları geliştiren mekan tasarımları yer alıyor.

Çocukların kendi el beceri ve yetenekleri ile dönüştürebildikleri figür oyuncaklara olan ilgileri artarak devam ederken yetişkinler de koleksiyon amaçlı veya seriye duydukları hayranlık sebebi ile bu figürleri satın almaktan keyif alıyor. Son yıllarda seriye katılan Grimlock liderliğindeki Dinobotlar ise hem Transformers hem de dinozor seven çocuklar ve yetişkinler tarafından büyük ilgi görüyor. Her bir dinozor figürünün özel bir adı bulunuyor. Ayrıca bu dinozorlar serinin ünlü karakterleri tarafından yönlendirilen, iki veya daha fazla karakter ile bir arada tasarlanmış set halinde de hayranların beğenisine sunulabiliyor.

Transformers Figür Oyuncakları

122 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Transformers
  2. Vardem
  3. Animal Planet
  4. Giochi Preziosi
  5. Hasbro
  6. My Little Pony
  7. Mattel
  8. Sunman
  9. Imaginarium
  10. CC Oyuncak
  11. Nani Toys
  12. Schleich
  13. Star Wars
  14. Disney
  15. 50Bir
  16. Şirinler
  17. Funko
  18. Shopkins
  19. Geoworld
  20. Mega Oyuncak
 3. Cinsiyet
 4. Yaş Aralığı
 5. Karakter / Tema
 6. Fiyat Aralığı
  -
 7. Ürün Puanı
 8. Fırsat Ürünleri
 9. Satıcı A-Z
 • Marka Transformers
DSACategoryId/2147483639/23031884/313764
BAŞA DÖN