Trw Gdb1143 Ön Balata Corolla (92-97) Carına 93/97 Rav4 2.0 (94/6.00)

(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
İlk yorumu sen yaz
Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.
DSACategoryId/60002705/2147483631/20003812/20019478/60001488
Ürün Detayları
Marka TRW
Stok Kodu GDB1143
Üretici Aciklaması ÖN BALATA COROLLA (92-97) CARINA 93/97 RAV4 2.0 (94/6.00)


Parçaya Uyumlu Araç Listesi
MARKA MODEL MODEL YILI MOTOR HACMİ BEYGİR GÜCÜ
TOYOTACAMRY1991 - 19962.2100 KW
TOYOTACAMRY1992 - 19962.2100 KW
TOYOTACAMRY1996 - 20012.296 KW
TOYOTACAMRY2000 - 20012.293 KW
TOYOTACARINA1993 - 19971.673 KW
TOYOTACARINA1993 - 19971.679 KW
TOYOTACARINA1993 - 19971.685 KW
TOYOTACARINA1995 - 19971.673 KW
TOYOTACARINA1995 - 19971.678 KW
TOYOTACARINA1994 - 19971.6 16V85 KW
TOYOTACARINA1995 - 19971.6 16V78 KW
TOYOTACARINA1992 - 19971.6 GLI79 KW
TOYOTACARINA1993 - 19971.6 GLI79 KW
TOYOTACARINA1995 - 19971.6 i73 KW
TOYOTACARINA1995 - 19971.879 KW
TOYOTACARINA1995 - 19971.8 i79 KW
TOYOTACARINA1995 - 19971.8 i 16V79 KW
TOYOTACARINA1993 - 19972.098 KW
TOYOTACARINA1988 - 19932.0 D54 KW
TOYOTACARINA1992 - 19962.0 D54 KW
TOYOTACARINA1993 - 19962.0 D54 KW
TOYOTACARINA1992 - 19972.0 GLI98 KW
TOYOTACARINA1993 - 19972.0 GLI98 KW
TOYOTACARINA1992 - 19942.0 GTi116 KW
TOYOTACARINA1994 - 19972.0 GTi 16V129 KW
TOYOTACARINA1992 - 19972.0 i93 KW
TOYOTACARINA1993 - 19972.0 i93 KW
TOYOTACARINA1995 - 19972.0 i93 KW
TOYOTACARINA1996 - 19972.0 TD61 KW
TOYOTACOROLLA1992 - 19971.3 XLI65 KW
TOYOTACOROLLA1995 - 19971.3 XLI55 KW
TOYOTACOROLLA1992 - 19951.3 XLI 16V65 KW
TOYOTACOROLLA1997 - 20001.463 KW
TOYOTACOROLLA2000 - 20011.4 16V71 KW
TOYOTACOROLLA1997 - 20001.681 KW
TOYOTACOROLLA2000 - 20011.6 16V81 KW
TOYOTACOROLLA1997 - 20001.6 Aut.79 KW
TOYOTACOROLLA1992 - 19971.6 GLI84 KW
TOYOTACOROLLA1992 - 19971.6 Si84 KW
TOYOTACOROLLA1995 - 19971.6 Si84 KW
TOYOTACOROLLA1995 - 19971.8 16V 4WD81 KW
TOYOTACOROLLA1997 - 20011.8 4WD81 KW
TOYOTACOROLLA1992 - 19951.8 GT86 KW
TOYOTACOROLLA1992 - 19951.8 GTi 4WD92 KW
TOYOTACOROLLA2000 - 20011.9 D51 KW
TOYOTACOROLLA1992 - 19972.0 D53 KW
TOYOTACOROLLA1997 - 20002.0 D53 KW
TOYOTARAV 41997 - 20002.0 16V 4WD94 KW
TOYOTARAV 41994 - 20002.0 4WD95 KW


Parçanın Oem Numaraları
ORİJİNAL MARKA ORİJİNAL KOD
TOYOTA0446505010
TOYOTA0446533020
TOYOTA0446533040
TOYOTA0446542041
TOYOTA0449133010
TOYOTA0449120890
TOYOTA044912B010
TOYOTA0446542010
TOYOTA0446542040
TOYOTA0449120880
TOYOTA0449112651
TOYOTA0449112650
TOYOTA0446512110
TOYOTA0446520120
TOYOTA0446533210
TOYOTA0449112640
TOYOTA449133030
TOYOTA0449105010
TOYOTA449133011
TOYOTA449133010
TOYOTA0449102030
TOYOTA449112651
TOYOTA449120890
TOYOTA449105010
TOYOTA449112650
TOYOTA0446512550
TOYOTA0446533090
TOYOTA04465YZZAB
TOYOTA446542010
TOYOTA446533050
TOYOTA446533020
TOYOTA446533040
TOYOTA0446533050
TOYOTA0446542110
TOYOTA446520120
TOYOTA446505010
TOYOTA0449133011
TOYOTA0449133030
LEXUS0449133010
LEXUS0446542040
LEXUS0446512110
LEXUS0449112640
LEXUS0449102030
LEXUS0446533090
LEXUS0446542110
LEXUS0446542041


Parça Özellikleri
Üretici için, AKEBONO
sesli asinma uyarisi
Kontr. isareti, E1 90R 01024/258
Yükseklik, mm53
Uzunluk, mm133,2
Kalınlık, mm17,5


Marka TRW
Uygun Toyota Modelleri Carina
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 12
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu OTAPALO55788
Trw Gdb1143 Ön Balata Corolla (92-97) Carına 93/97 Rav4 2.0 (94/6.00) Yorumları
Kapat Yorum Yayınlama Kriterlerimiz

Eğer bu ürünü satın aldıysanız ya da kullandıysanız diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için ürünün performansı ya da özellikleri ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sitemizde yayına alınmakta olan tüm ürün yorumları, siz değerli müşterilerimizin ürün seçimlerini daha sağlıklı şekilde yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup, aşağıdaki kriterlere uygunsa yayınlanmaktadır. Yorumlarınızda ürüne ait eksi ya da artı özellikleri, kullanım esnasında yaşadığınız sorunları yazabilir, ürün hakkındaki memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz.

Hakaret veya argo içeren yorumlar, fiyat bilgisi verilen, markaları kıyaslayan, tedarik ile ilgili sorunların belirtildiği, soru sorulan, link bilgisi verilen yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu kriterlerin dışında kalan tüm yorumlar kısa süreli bir değerlendirme sürecinin ardından yayınlanmaktadır. Bu sebeple yorumların değerlendirilip yayınlanma süresi, gelen yorumların yoğunluğuna ve geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
% indirim
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN