TRW
Trw Gdb1143 Ön Balata Corolla (92-97) Carına 93/97 Rav4 2.0 (94/6.00)

Trw Gdb1143 Ön Balata Corolla (92-97) Carına 93/97 Rav4 2.0 (94/6.00)

TRW
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
DSACategoryId/60002705/2147483631/20003812/20019478/60001488
Ürün Detayları
Marka TRW
Stok Kodu GDB1143
Üretici Aciklaması ÖN BALATA COROLLA (92-97) CARINA 93/97 RAV4 2.0 (94/6.00)


Parçaya Uyumlu Araç Listesi
MARKA MODEL MODEL YILI MOTOR HACMİ BEYGİR GÜCÜ
TOYOTACAMRY1991 - 19962.2100 KW
TOYOTACAMRY1992 - 19962.2100 KW
TOYOTACAMRY1996 - 20012.296 KW
TOYOTACAMRY2000 - 20012.293 KW
TOYOTACARINA1993 - 19971.673 KW
TOYOTACARINA1993 - 19971.679 KW
TOYOTACARINA1993 - 19971.685 KW
TOYOTACARINA1995 - 19971.673 KW
TOYOTACARINA1995 - 19971.678 KW
TOYOTACARINA1994 - 19971.6 16V85 KW
TOYOTACARINA1995 - 19971.6 16V78 KW
TOYOTACARINA1992 - 19971.6 GLI79 KW
TOYOTACARINA1993 - 19971.6 GLI79 KW
TOYOTACARINA1995 - 19971.6 i73 KW
TOYOTACARINA1995 - 19971.879 KW
TOYOTACARINA1995 - 19971.8 i79 KW
TOYOTACARINA1995 - 19971.8 i 16V79 KW
TOYOTACARINA1993 - 19972.098 KW
TOYOTACARINA1988 - 19932.0 D54 KW
TOYOTACARINA1992 - 19962.0 D54 KW
TOYOTACARINA1993 - 19962.0 D54 KW
TOYOTACARINA1992 - 19972.0 GLI98 KW
TOYOTACARINA1993 - 19972.0 GLI98 KW
TOYOTACARINA1992 - 19942.0 GTi116 KW
TOYOTACARINA1994 - 19972.0 GTi 16V129 KW
TOYOTACARINA1992 - 19972.0 i93 KW
TOYOTACARINA1993 - 19972.0 i93 KW
TOYOTACARINA1995 - 19972.0 i93 KW
TOYOTACARINA1996 - 19972.0 TD61 KW
TOYOTACOROLLA1992 - 19971.3 XLI65 KW
TOYOTACOROLLA1995 - 19971.3 XLI55 KW
TOYOTACOROLLA1992 - 19951.3 XLI 16V65 KW
TOYOTACOROLLA1997 - 20001.463 KW
TOYOTACOROLLA2000 - 20011.4 16V71 KW
TOYOTACOROLLA1997 - 20001.681 KW
TOYOTACOROLLA2000 - 20011.6 16V81 KW
TOYOTACOROLLA1997 - 20001.6 Aut.79 KW
TOYOTACOROLLA1992 - 19971.6 GLI84 KW
TOYOTACOROLLA1992 - 19971.6 Si84 KW
TOYOTACOROLLA1995 - 19971.6 Si84 KW
TOYOTACOROLLA1995 - 19971.8 16V 4WD81 KW
TOYOTACOROLLA1997 - 20011.8 4WD81 KW
TOYOTACOROLLA1992 - 19951.8 GT86 KW
TOYOTACOROLLA1992 - 19951.8 GTi 4WD92 KW
TOYOTACOROLLA2000 - 20011.9 D51 KW
TOYOTACOROLLA1992 - 19972.0 D53 KW
TOYOTACOROLLA1997 - 20002.0 D53 KW
TOYOTARAV 41997 - 20002.0 16V 4WD94 KW
TOYOTARAV 41994 - 20002.0 4WD95 KW


Parçanın Oem Numaraları
ORİJİNAL MARKA ORİJİNAL KOD
TOYOTA0446505010
TOYOTA0446533020
TOYOTA0446533040
TOYOTA0446542041
TOYOTA0449133010
TOYOTA0449120890
TOYOTA044912B010
TOYOTA0446542010
TOYOTA0446542040
TOYOTA0449120880
TOYOTA0449112651
TOYOTA0449112650
TOYOTA0446512110
TOYOTA0446520120
TOYOTA0446533210
TOYOTA0449112640
TOYOTA449133030
TOYOTA0449105010
TOYOTA449133011
TOYOTA449133010
TOYOTA0449102030
TOYOTA449112651
TOYOTA449120890
TOYOTA449105010
TOYOTA449112650
TOYOTA0446512550
TOYOTA0446533090
TOYOTA04465YZZAB
TOYOTA446542010
TOYOTA446533050
TOYOTA446533020
TOYOTA446533040
TOYOTA0446533050
TOYOTA0446542110
TOYOTA446520120
TOYOTA446505010
TOYOTA0449133011
TOYOTA0449133030
LEXUS0449133010
LEXUS0446542040
LEXUS0446512110
LEXUS0449112640
LEXUS0449102030
LEXUS0446533090
LEXUS0446542110
LEXUS0446542041


Parça Özellikleri
Üretici için, AKEBONO
sesli asinma uyarisi
Kontr. isareti, E1 90R 01024/258
Yükseklik, mm53
Uzunluk, mm133,2
Kalınlık, mm17,5


Uygun Toyota Modelleri Carina
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 12
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu OTAPALO55788
Trw Gdb1143 Ön Balata Corolla (92-97) Carına 93/97 Rav4 2.0 (94/6.00) Yorumları
Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

İncelediğiniz bu ürünü,
alışveriş kredisi ile satın almak için detayları inceleyin;
Alışveriş Kredisi Detayları
Alışveriş Kredisi Nedir?
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Hepsiburada'da beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyin, İş Bankası işbirliği ile 750 - 15.000 TL arasındaki sepet tutarınız kadar Anında Alışveriş Kredisi'nden 48 Aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
Nasıl Kullanırım?
1
İş Bankası İnternet Şubesi bilgilerinizle giriş yapın
Ödeme adımında Alışveriş Kredisi ile ödemeyi seçin. İş Bankası İnternet Şubesi hesabınıza Hepsiburada üzerinden giriş yaparak krediyle ödeme sürecini başlatın.
2
Bilgilerinizi kontrol edin, başvurunuzu tamamlayın
Bankanıza güvenli bir şekilde giriş yaptıktan sonra bilgilerinizi kontrol edin ve size uygun vade seçeneği ile başvurunuzu tamamlayın.
3
Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
Sepet tutarınız kadar ihtiyaç kredisi anında onaylansın. Size sadece alışverişinizi tamamlamak kalsın.
Örnek Alışveriş Kredisi Tablosu
Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar
tüm vade seçeneklerini görüntüle
Taksitli Satış Detayları

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN