Günümüzde en popüler iletişim aygıtları haline gelen akıllı cep telefonları, sundukları kapsamlı özelliklerin yanı sıra uzun süre şarj edilmeden çalışabilmeleriyle de büyük beğeni topluyorlar. Ancak gün içindeki yoğun mobil internet kullanımı, yüksek parlaklıktaki telefon ekranı ya da eğlence içerikli uygulamaların uzun süre açık kalması gibi durumlar, telefonların bataryalarını kısa sürede azaltıyor. Bu aygıtların getirdiği iletişim ve eğlence olanaklarından daha fazla yararlanabilmeniz için tasarlanan Ttec taşınabilir şarj cihazları, birbirinden farklı modellerle gereksinimlerinizi kolayca karşılıyor.

Ttec Taşınabilir Şarj Cihazı Fiyatları

Geniş kitleler tarafından kullanılan Android ve iOS işletim sistemli akıllı cep telefonu ve tabletlerin şarj edilmesinde etkili rol oynayan Ttec taşınabilir şarj cihazları, dünyaca ünlü batarya hücresi üreticilerinden LG’nin geliştirdiği bataryaları kullanıyor. 2200 mAh ile 13000 mAh değerleri arasında değişen ve farklı kullanım alanlarına konumlandırılan ürünler, zarif tasarımları ve kullanışlı yapılarıyla dikkat çekiyor. Sahip olduğunuz akıllı aygıtları, fotoğraf makinesi veya mobil oyun konsolu gibi son teknoloji ürünleri de şarj etmenize imkan tanıyan modeller, sabit ya da hareket halindeyken ilgili aygıtlarınızın kullanılabilir olmasını sağlıyor. Android işletim sistemli aygıtların yanı sıra iOS işletim sistemli akıllı cep telefonlarına özel ürünleriyle de ilgi çeken Ttec taşınabilir şarj cihazı fiyatları, seçeceğiniz ürünün modeli, yapısı, kullanım alanı, batarya kapasitesi ve beraberinde getirdiği ekstra özelliklere göre farklılık gösteriyor.

Amacınız, iOS işletim sistemine sahip akıllı cep telefonunuzu aktif olarak kullanırken aynı zamanda şarj etmekse, Apple lisanslı olan, kılıf şeklinde dizayn edilen ve hem şık hem de kullanışlı olan Ttec taşınabilir şarj cihazlarına yönelmeniz uygun olur. Akıllı cep telefonu başta olmak üzere, USB portu aracılığıyla şarj olabilen farklı cihazları da şarj etmek arzusundaysanız, daha farklı kapasite ve boyutlardaki modelleri tercih edebilirsiniz. Seçeceğiniz yüksek kapasiteli ürünler aynı anda birden fazla aygıtı şarj ederken, sağladıkları değişik amper çıkışlarıyla şarj işleminizi daha kısa sürede tamamlamanıza da olanak verir.

Ttec Taşınabilir Şarj Cihazı Modelleri

Şarj esnasında en üst düzey koruma sağlayan devre ve batarya koruma sistemlerine sahip olan Ttec taşınabilir şarj cihazı modelleri, bataryanın hangi oranda kaldığını gösteren LED aydınlatmalarla geliyor. Cepte ve çantada taşımaya uygun boyutlarda geliştirilen modeller, verimlilik konusunda da beklentileri kolayca karşılıyor. Normal yapıdaki taşınabilir şarj cihazlarının yanı sıra cüzdan şeklindeki tasarımlara da imza atan Ttec, bu tür ürünleriyle farkını ortaya koyuyor. Ayrıca işletmeler tarafından tercih edilebilecek ve restoran, kafe, otel lobisi gibi alanlarda değerlendirilebilecek masaya sabitlenebilen modellerle de beğeni toplayan marka, hem bireysel hem de kurumsal kullanımlar için uygunluk gösteren taşınabilir şarj cihazları geliştiriyor. Yalnızca işlevsel özellikleriyle değil, görünümleri ve geniş renk seçenekleriyle de tarz sahibi teknoloji meraklılarının ilgisini çeken Ttec taşınabilir şarj cihazları, mesai saatlerinizin yanı sıra uzun süreli seyahatlerde ve şehir içi gezileriniz sırasında da en büyük yardımcınız haline geliyor. Akıllı cep telefonu ve tabletinizle birlikte değerlendirebileceğiniz şekilde yapılandırılan ve elde de rahatlıkla taşınabilecek modelleri bulunan Ttec taşınabilir şarj cihazları, kullanım alanlarınıza ve gereksinimlerinize göre çeşitlilik gösteriyor.

Sahip olduğunuz akıllı cep telefonları ve tabletlerin üzerlerindeki batarya kapasiteleri ve şarj amper değerlerine göre seçeceğiniz Ttec taşınabilir şarj cihazları, yoğun kullanım sonucunda ilgili aygıtlardaki şarj durumlarının azalmasına bağlı olarak yaşayacağınız aksaklıkların önüne geçecektir. Gerek iş hayatınızdaki verileri kontrol ederken, gerekse eğlence sırasında beklenmedik sürprizlerle karşılaşmamak için siz de kendinize uygun modellerden birini seçebilirsiniz.

Ttec Taşınabilir Şarj Cihazları

44 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Ttec
  2. S-Link
  3. Romoss
  4. Xiaomi
  5. Codegen
  6. Thrumm
  7. Trust
  8. Sony
  9. GP
  10. Samsung
  11. Mobile World
  12. Cars
  13. Toptancı Kapında
  14. Ligovi
  15. Philips
  16. Asus
  17. Huawei
  18. Case 4U
  19. Spigen
  20. Nokia
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Satıcı A-Z
 • Marka Ttec
DSACategoryId/2147483642/371967/60004584
BAŞA DÖN