Ufo ATEAC-01 Buharlı Uzaktan Kumandalı Portatif Soğutucu Yorumları

(25 Yorum)
Ürün detayına git
2000
150
 • vantilatör klima arası bir ürün
  (27.07.2017)

  vantilatörden bir tık iyi klima ile hiç kıyaslanmamalı. Fiyatına göre de iyi bir ürün diyebilirim. Vantilatörü nasıl kullanıyorsanız ufo da o şekilde kullanım için uygun, yani demem o ki camları kapatıp odanın sıcaklığı düşürmesini beklemeyin. karşınıza koyduğunuz zaman gayet iyi rüzgar sağlıyor. Buhar özelliği vantilatörlerden gayet iyi.Bu fiyata alınabilecek bir ürün

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (2)

 • Vantilatörün Gelişmiş Modeli
  (23.07.2015)

  Ürün kalite olarak gayet iyi fakat beklediğimin altında bir serinletici. Elbette klima ile kıyaslanamaz tabiiki de su haznesinin 1-2 saat içerisinde boşalarak uyarı vermesi sürekli su takviyesi yapmanıza neden oluyor. Su haznesini açmanız için öncelikle arkadaki filtreyi çıkartıyorsunuz ve haznenin ilginç bir şekilde sabit kalmasını sağlayan vida var. her seferinde tornavida yardımıyla sökmek gibi gereksiz bir işlem isteniyor. bu sürelerde su takviyesi istediği için vidayı takmayın birşey olmuyor. 1 kademe daha iyi serinletme özelliği olsa çok kullanışlı olacak. Çanakkalede 32-34 derecelerde çalışma derecesi 10 üzerinden 5, ama sıcak daha sıcak yerlerde kullanımı çok gereksiz olacaktır.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (116) Hayır (4)

 • vantilatörün bir üstü
  (12.07.2013)

  bence bu paraya değmeyen bir ürün. Vantilatörün bir üst modeli denebilir. Su haznesi çok çabuk bitiyor, yoğun olarak nemlendiriyor. Kapalı bir odada sauna görevi yapıyor.

  YENİMAHALLE - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (79) Hayır (5)

 • Küçük alanlar için çok kullanışlı
  (01.07.2013)

  Ürünü arkadaşın çalışma yerinde görmüştüm,bodrum katında havasız bir yerde çalışıyordu. Cihaz ortamın havasını değiştirmişti. Hoş bir hava üflüyordu, kafama yattı bir tane eve aldım. Bir klima olmasa da işe yarıyor. Bu fiyata değer,tavsiye ederim.

  - Diyarbakır - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (13) Hayır (21)

 • beklentilerimin çok altında çıktı
  (14.07.2012)

  ürün dün elime geçti.benim beklentilerimin altında kaldı.bi kere kapı pencere kapatırsam içerde gri bir duman görüntüsü oluşuyor.aynı zamanda içeriyi serinletmiyor.eğer karşısında durursan serinlersin ama kapı pencere kapatıp odanın içini serinletemezsin.bir diğer husus cooler düğmesi suyun çabuk bitmesinden dolayı sık sık yanıp sönmeye başlıyor.sık sık su haznesine su doldurmanız gerekiyor.ayrıca çok gürültülü çalışıyor.kısacası ben pek memnun kalmadım.

  - Kahramanmaraş - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (55) Hayır (5)

 • Kaliteli ürün, hızlı kargo
  (11.07.2012)

  Bu ürün, yorum yapan başkalarının da söylediği gibi, klima ile vantilatör arası bir ürün. Klima kadar soğutmasa da, klima gibi sağlıksız olmadığı, klimadan daha ucuz olduğu ve portatif olduğu için bu ürünü tercih ettik. Havayı nemlendirme, iyon teknolojisi de artı özellikleri. Özellikle kuru iklimlerde yaşayanlara tavsiye edilir.

  Southwark - Londra - İngiltere - GB

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (18) Hayır (12)

 • vantilatörden daha iyi
  (04.07.2012)

  küçük bir odada kullancaksanız gerçekten iyi su haznesine su yetiştirmek mesele kumandası fiziksel olarak geldi:)

  - Çanakkale - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (11) Hayır (9)

 • Vantilatörden iyi klimayla kıyaslanmamalı
  (03.07.2012)

  Ürün 1 günde elime geldi bu çok iyi oldu, kullanım klavuzunu iyi okumak lazım; haznesine su ve buz koydum 17m2 lik odamda tam üstüme vurduğunda iyi geliyor ama tabiki buz gibi yapmıyor , çıkan buhar hoş görüntü veriyor tam karşısındada dursan yüzüne su çarpması gibi olmuyo genelinde iyi alınabilir.

  İstanbul - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (14) Hayır (6)

 • Beklediğim gibi değil
  (26.06.2012)

  ürün beklediğim gibi değil hala üflediği havayı soğuttuğunu anlayamadım. soğutuyorsa hissedilemeyecek kadar az bi soğutma odada ki nemi arttırdığından ayrıca bunaltı veriyor. bence sadece vantilatör alın hem daha az ödeyin hem de aynı görevi gören makinanız olur.

  ÇORLU - Tekirdağ - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (57) Hayır (14)

 • Gürültülü
  (20.06.2012)

  Ses konusunda ciddi sorunlu. Eski tip klimalar kadar fazla gürültü yapıyor, başka hiç bir şey çalışmazken 50-70 dB arası gürültü ölçtüm ki bu en düşük ve yüksek ayarda çalıştırdığım halde böyle. Klima diye alacak olanlar yanlış yaparlar, serin üfürdüğü doğru ama ortamı soğutuyor demek yanlış olur.

  - Erzurum - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (59) Hayır (11)

 • doğan görünümlü şahin gibi:)
  (18.06.2012)

  daha önce klima kullandım uzun bir süre klima gibi soğutmuyor ama yine de serinletiyor ufo ısıtıcı gibi geldiği yeri soğutuyor ortamı pek soğuttuğu söylenemez, çok basit bir yapıya sahip su haznesi çok saçma geldi suyu soğutucunun alt kısmıda açık bir hazneye koyuyorsun san ki su altından akacakmış gibii geliyor ilkin baya şaşırmıştım başka bir yere mi konuluyor su diye baya düşündüm, soğuk buhar çok etkili değil yada ben pek bir şey anlamadım ama soğutma özelliği içindeki suyu alarak arabanın radyotör gibi soğutma sağlıyor

  BİSMİL - Diyarbakır - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (30) Hayır (15)

 • Çöl Kliması
  (14.06.2012)

  Ben geçen sene almıştım. Bu soğutucu yalnızca nem oranının düşük olduğu yerlerde çalışır. Kapı pencere kapatırsanız içeride nem oranını yükseltir bunalırsınız. En iyi verimi pencere önüne koyarak çalıştırdığınızda alırsınız. Denize yakın yerlerde oturanlar bunun yerine vantilatör alsınlar. Ankarada şu sıralarda çok işe yarıyor. Özellikle Ramazan ayında oruçluyken çok rahat oluyor. Normal klima ile susuzluktan ölüyordum, bu ufo ile akşama kadar tek damla su ihtiyacı hissetmedim ;)

  - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (59) Hayır (27)

 • vantilatörden iyi, klimadan kötü
  (28.07.2011)

  Klima taktırmaya evim uygun olmadığı için bu ürünü aldım. Vantilatörden kesinlikle daha iyi serinletiyor, sanki bir şelaleye karşı duruyormuş gibi bir ferahlık sağlıyor. Haznesi gayet büyük (3lt) ve buraya soğuk su ve buz koymak daha da etkili oluyor. Split klima kadar ses çıkardığını söyleyebilirim, uyumaya çok engel değil. Yine de sese karşı hassassanız sorun olabilir. Ufak bir su şırıldaması ve fan sesi veriyor. Benimki ilk başta buhar çıkarmıyordu, nakliye sırasında hortumu yerinden çıkmış, onu takıp buhar haznesini üzerine oturtunca buhar gelmeye başladı. Bu ürünü vantilatörden biraz daha iyi birşey bekleyip klima taktırmayı düşünmeyenlere(maliyet, elektrik vs.sebeplerle) ve kuru iklimlerde yaşayanlara önerebilirim. Nemli iklimlerde cihazın verimi çok düşüyor ve önerilmiyor.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (50) Hayır (5)

 • Korkarak Aldım Ama Memnun Kaldım
  (23.07.2011)

  Forumlarda falan yorumları okudukça biraz korktum aslında. Buradan almadım ürünü fakat deneyimlerimi paylaşmak istedim. Bende ürünü almadan önce araştırdım ve hep kötü yorumlar okudum. Ama bence ürün gayet güzel ve kullanışlı. Vantilatörler açıkcası hem ses yapıyor hemde pek serinletmiyor. Ama bu ürün gayet güzel serin bir hava üflüyor. Su buharı çalışmıyor denmiş ama çalışıyor. Klima alamıyorsanız vantilatörde yetmiyorsa gayet makul bir ürün.

  MERKEZ - Eskişehir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (16) Hayır (7)

 • ses hariç süper
  (22.07.2011)

  BUHAR İÇİN SU HAZNESİNİN SOL TARAFINA SU KOYMANIZ GEREKİYOR.SAĞ TARAF SADECE SOĞUTMA İÇİN.BİRAZ SESİ AZALTILIRSA SÜPER OLACAK.HER YERE TAŞINAN BİR KLİMA GİBİ.

  AHLAT - Bitlis - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (16) Hayır (8)

 • Kaliteli teknik servis
  (21.07.2011)

  Ürünün su haznesini doldurun sonra prize takın, kumandasını eline alıp kullanın. Geldiğinde Kargo nedeniyle Su haznesinde bulunan buhar borusu yerinden çıkmıştı, Ufo teknik servis numarası 444 5 836yı aradım ve onların yönlendirmesi ile sorunu aştım, ayrıca teknik servisle; Ürünü prize takıp Buharı ve diğer tüm fonksiyonlarının çalışması da dahil beraberce sağladık. O yüzden kargo tesliminden sonra hemen telaş yapmayın ve 444 5 836yı arayın...

  - Isparta - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (59) Hayır (20)

 • KULLANIŞLI
  (21.07.2011)

  ürün elime geçti klima kadar performans beklememek lazım sonuçta sulu soğutma sistemine sahip bir çeşit vantilatör ama güzel tekerlekli olması taşıma kolaylığı sağlıyor su haznesne buz koyarsanız daha etkili oluyor

  NUSAYBİN - Mardin - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (14) Hayır (8)

 • iyi bir vantilatör
  (16.07.2011)

  Ürün portatif soğutucu olarak geçiyor ama değil iyi bir vantilatör bence verdiği soğuk buharı hissetmek için baya yakın olmanız lazım ama hakkını yemeyeyim kaliteli bir vantilatör fiyatı ile kıyaslayınca gerçekten iyi bence.Su buharı çıkmıyor diyen arkadaşlar muhtemelen arkasında ki buhar kablosunu yerine takamamışlardır hele ki soğuk su koyunca buz gibi buhar veriyor bence.

  - Kahramanmaraş - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (41) Hayır (17)

 • klimayı sevmeyenler için iyi
  (15.07.2011)

  elıme ulasalı uc gun oldu, fena degıl, ıyı sogutmuyor gıbı geldı, yorumlarda arkadaslar buhar cıkmadıgını soylemıs, benımde ılkın cıkmıyordu, ama ufo nun web sıtesındekı kullanım kılavuzuna bakınca arka taraftakı hortumun yerınden cıkması nedenıyle buhar cıkmadıgı yazıyordu, fotodakı hortumu yerıne taktım ve sorun cozuldu...

  MERKEZ - Şırnak - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (16) Hayır (3)

 • Pratik ve kullanışlı
  (12.07.2011)

  Ürünün görünümü gayet iyi.Kullanım konusunda,büyük beklentiler içine girmemekte fayda var.Büyük odalarda,salonlarda kullanmak verimi düşürür.Daha küçük yerlerde kullanımı 5dereceye kadar etki yapıyor.Buhar kısmı da çok iyi çalışıyor.Kullanım kılavuzuna 5 dk ayırıp bunu çok daha verimli kullanabilirsiniz.

  - Bursa - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (31) Hayır (7)

Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN