Gün geçtikçe küçülen ve daralan mutfaklarda sınırlı alanlara çözüm üretmek için geliştirilen ankastre setler, fonksiyonel oldukları kadar şık ve estetik yapılarıyla da mutfaklara değer katıyor. Farklı tasarımlara ve fonksiyonlara sahip Vestel ankastre set modelleri 3’lü veya 4’lü kombinlerden meydana geliyor. Mutfağınızın ihtiyaçlarına ve ebatlarına göre sizlere onlarca seçenek sunan Vestel, şık tasarımı ve estetik yapılarıyla da mutfaklarınıza ayrı bir hava katıyor. Siyah, beyaz, gri, antresit, gümüş, krem, vizon gibi birçok renk seçeneği ile her zevke hitap eden Vestel ankastre setleri, genellikle; davlumbaz, ocak ve fırından oluşurken bazı setlerde ankastre bulaşık makinesi seçeneği de yer alıyor. Her bütçeye ve her zevke uygun Vestel ankastre setler, farklı özelliklerle donatılmış davlumbazları, ocakları, fırınları ve bulaşık makinaları ile her mutfağın ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Vestel Ankastre Set Modelleri

Farklı mutfak yapıları göz önüne alınarak her mutfağa uygun bir biçimde "Gururla yerli" sloganıyla üretilen Vestel ankastre set modelleri, 3’lü ve 4’lü set seçenekleri ile piyasada yer alıyor. Mekanik kontrol veya cam üstü dokunmatik kontrol ile yönlendirilen değişik renk ve modellerde davlumbazlar, 4 gözü gazlı, indüksiyon ya da vitroseramik farklı renk ve fonksiyonlara sahip ocaklar, multifonksiyon veya elektroturbo seçenekleri olan fırınlar 3’lü setleri oluşturuyor. Bunun yanı sıra bazı Vestel ankastre setlerde A++ enerji sınıfı Vestel ankastre bulaşık makineleri de yer alıyor. Ankastre setler konusunda çok çeşitli alternatifler sunan Vestel, yarattığı farklı kombinasyonlarla tüm kullanıcıları tatmin eden ürünler ortaya koymayı başarıyor.

Kullanım kolaylığı sağlayan ve mutfaklarınızda size daha geniş bir kullanım alanı yaratan Vestel ankastre setler, mutfaklarınızdaki alanı en verimli şekilde kullanmanız konusunda size yardımcı oluyor. Mutfaktaki kullanım alanınıza ve ihtiyaçlarınıza göre Vestel 3’lü veya 4’lü setlerden hangisini seçeceğiniz size kalıyor. Çok geniş bir kullanım alanına sahip değilseniz davlumbaz, fırın ve ocaktan oluşan Vestel ankastre setlerden birini tercih edebileceğiniz gibi daha geniş bir kullanım alanınız varsa ve bulaşık makinesine de ihtiyaç duyuyorsanız 4’lü setler sizin için uygun bir seçenek olarak ön plana çıkıyor. Set tercihinizi yaparken dikkat etmeniz gereken bir başka konu da ürünlerin fonksiyonel yapısı oluyor. Çok çeşitli fonksiyonel donanımlara sahip ürünlerden ihtiyacınıza ve bütçenize uygun olanını bulmakta zorlanmayacağınız Vestel ankastre setler arasından biri mutlaka mutfağınızdaki ihtiyaçlarınıza cevap veriyor. Mutfağınızda sürekli kızartma türü çok yağ buharı çıkaran yemekler yapılıyorsa daha fonksiyonel bir davlumbaz sizin için uygunken, daha çok fırında pişireceğiniz kek, poğaça, börek türü yiyecekler yapıyorsanız multifonksiyon özellikli fırınlar sizin için daha uygun bir seçenek olarak gözüküyor.

Vestel Ankastre Set Fiyatları

Vestel ankastre set fiyatları, setin içindeki ürün sayısına, renk seçeneklerine, ürünlerin fonksiyonel özelliklerine göre farklılaşıyor. Daha ileri teknolojiye sahip dijital ve akıllı setlerin fiyatları biraz daha yüksekken bu setler daha fonksiyonel bir kullanım sunuyor. Mekanik kontrollü setler ise daha uygun fiyatlarda setler arayan kullanıcılara hitap ediyor. Ürünlerde kullanılan malzeme tipi de fiyatı etkileyen bir başka özellik olarak dikkat çekiyor. Bazı ürünler cam yüzeye sahip daha parlak bir görüntü sunarken, bazı ürünler de emaye yüzeyli ve daha mat bir görüntü sunuyor.

Yüksek enerji tasarrufu sağlayan ürünleriyle dikkat çeken Vestel ankastre setler, hem bütçenizi koruyor hem de enerji israfının önüne geçerek çevreyi ve doğayı koruyor. Değişik enerji sınıflarına mensup ankastre davlumbaz ve fırınlar sizlere her ihtiyaca yönelik değişik çözümler sunuyor.

Vestel Ankastre Set Fiyatları

3 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Vestel
  2. Ferre
  3. Simfer
  4. Kumtel
  5. Termikel
  6. Lanova
  7. Eminçelik
  8. Silverline
  9. Mekappa
  10. Esty
  11. Ventino
  12. Arçelik
  13. Hoover
  14. Teka
  15. Naturel
  16. Luxell
  17. Electrolux
  18. Samsung
  19. ICF
  20. Simfer oscar
  21. Çetintaş
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Satıcı
 • Marka Vestel
DSACategoryId/2147483637/235604/234329
BAŞA DÖN