Mutfakta kullanılan temel eşyalardan biri olan aspiratörler, mutfaktaki havayı temizlemek için geliştirilen gereçler olarak tanınıyor. Günümüzde yaygınlaşmaya başlayan davlumbazlar ile aynı işleve sahip olan aspiratörler, çift motor ve çift filtre ile çalışan cihazlar olarak değişiyor. Davlumbazlardan farklı olarak emiş gücü gibi özellikleri değişen ürünler, daha küçük veya daha seyrek kullanılan mutfaklarda tercih ediliyor. Günümüzde mutfakta en çok tercih edilen hava temizleme sistemlerinden olan aspiratörler, farklı marka ve model seçenekleri ile piyasada bulunuyor.

Vestel Aspiratör Modelleri

Türkiye’de tanınmış beyaz eşya markalarından biri olan Vestel, mutfakta kullanılan beyaz eşya çeşitleri arasında aspiratörlere de yer veriyor. Markanın aspiratör modellerinde teknik özellikleri, tasarımları ve daha birçok özelliği ile değişen ürün çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Vestel aspiratör modelleri arasında klasik tasarımı ile çift motorlu ve sürgülü ürün çeşitleri bulunuyor. Çift motorlu aspiratörler, iki motora sahip oluyor ve emiş kapasitesi değişiyor. Emiş kapasitesinin yanında farklı emiş kademeleri de olan ürünler; lamba gücü, karbon filtre özelliği ile de teknik açıdan farklılık gösteriyor. Sürgülü aspiratör modelleri arasında bacalı ve bacasız kullanım özelliği sunan ürünleri de bulabilirsiniz. Temelde emiş kapasitesi değişen ürünleri inceleyerek mutfakta kullanım yoğunluğunuza en uygun Vestel aspiratör çeşidini seçebilirsiniz.

Vestel aspiratör modelleri arasındaki inox tasarımlı ürünler de bulunuyor. Tasarımsal olarak benzer ürünlerden farklılık gösteren inox ürünler, hem estetik tasarımı hem de ebatları ile markanın benzer sürgülü ürün çeşitlerinden oldukça farklı oluyor. Daha ince tasarımı ile takılacağı yer açısından farklılık gösteren modeller; cam ön paneli, kontrol bölümü ve fiziki özellikleri ile daha şık aspiratör çeşitleri olarak kullanıcıya sunuluyor. Aspiratör modellerinde ses seviyeleri de mutfakta uzun süre geçirenler ve mutfağı gece kullananlar için büyük önem taşıyor. Markanın aspiratör çeşitlerinde ürünlerin ses seviyesi ürün serisine bağlı olarak değişiklik gösteriyor ve modeller arasında ses seviyesi açısından değişiklik görüldüğü için kullanıcı ihtiyacına göre ürünün seçilmesi gerekiyor.

Vestel Aspiratör Fiyatları

Vestel aspiratör fiyatları, ürün çeşidine bağlı olarak farklılaşıyor. Genellikle sürgülü kapaklı olan Vestel aspiratörler, çift motora sahip oluyor ve tasarımsal açıdan benzerlik taşıyor. Tasarımsal açıdan benzer olan Vestel aspiratörler, fiyat açısından da birbirine yakın oluyor. Özellikle emiş gücü yakın olan çift motorlu ürünler, fiyat açısında çok küçük farklarla birbirinden ayrılıyor. Fiyatları ile aynı bütçelere hitap eden ürünler, enerji verimliliği performansı açısından değiştiği gibi aydınlatma gücü açısında da farklılık gösterebiliyor. Kontrol açısından ise mekanik kontrole sahip olan ürünler, genellikle düşük-orta ve yüksek olmak üzere üç farklı emiş kademesi ile mutfakta yeterli bir kullanım sergiliyor. Benzer tasarıma ve yakın fiyat aralığına sahip olan ürünlerin ses seviyesi ise 46 / 62 dB oluyor ve marka üç yıl garanti desteği sunuyor.

Vestel aspiratör modelleri arasında farklılık gösteren inox ürünler ise çeşitli özellikleri ile değişiklik gösterdiği için fiyat açısından da farklı oluyor. Hem enerji sınıfı hem de cam yüzeyi gibi detayları ile değişen ürünleri inceleyebilirsiniz. Tasarımsal açıdan ve emiş gücü gibi çeşitli performansları açısından farklılık gösteren ürünlerin; aydınlatma, çift motor gibi özellikleri, ses seviyesi gibi özellikleri ise benzerlik taşıyor. Ebatları ve biçimi ile tasarımsal olarak daha şık olan modelleri her türlü mutfak dekorunda kullanabilirsiniz. Ebatları ile Vestel’in diğer modellerine oranla daha farklı olan ürünlerin detaylarına kolayca ulaşabilir mutfağınız için doğru ürünü seçebilirsiniz. Temiz ve hijyenik bir mutfak için vazgeçilmez olan aspiratör çeşitlerini Vestel markasından temin edebilirsiniz.

Vestel Aspiratör Fiyatları

4 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. White Daisy
  2. Arçelik
  3. Oyks
  4. Beko
  5. Conti
  6. Eminçelik
  7. Esty
  8. Siemens
  9. Stilevs
  10. Vestel
  11. Arnica
  12. Bella
  13. Bosch
  14. Çetintaş
  15. Cvs
  16. Dominox
  17. Goldmaster
  18. Naturel
  19. Simfer
  20. Sunny
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
 • Marka Vestel
DSACategoryId/2147483637/235604/22002
BAŞA DÖN