Vestel Led Tv Televizyonlar

LED televizyonlar teknoloji yanlısı tasarımları ve sunduğu yenilikçi özellikler ile kendinden söz ettirir. Uzun vadeli tasarımları ve teknolojinin ardında kalmayan LED TV'ler ile, dilediğiniz özellik ve görüntü kalitesine ulaşmak mümkündür. Yeni nesil uygulamalara sahip, teknoloji harikası bir LED TV ile televizyon izleme alışkanlıklarınıza yeni deneyimler ekleyebilirsiniz.

Vestel LED TV Fiyatları

Vestel LED televizyonlar tasarım, ekran boyutu ve video oynatma özelliklerine göre değişen fiyatlara sahiptir. Ürün fiyatlarını değiştiren ilk özellik, LED televizyonun ekran ebatıdır. Bu ebatlar, çapraz ekran boyutu olarak ölçülür ve inç ya da cm olarak belirtilir. LED televizyonların ebatları 19 inç/48 cm'den başlar ve 65 inç/165 cm'ye kadar büyük boyutlarda LED televizyon bulmak mümkündür. Televizyonu kullanacağınız ortamın özellikleri ve oda ölçüleri göz önünde bulundurularak, bütçenize uygun bir ürünü seçebilirsiniz.

Vestel LED TV fiyatlarını etkileyen diğer bir etmen video özellikleridir; bu özellikler Full HD ve 3D olarak kullanıcıya sunulur. Bu görüntü özellikleri pek çok avantaj getirir ve farklı izleme kalitesi sunar. Televizyon izleme alışkanlıklarınız ve görüntü kalitesi tercihlerinize göre, dilediğiniz formattaki bir LED televizyona karar verebilirsiniz. Tasarım açısından bakıldığında, Vestel değişik renk ve yapılarda pek çok model üretir Dilerseniz düz ekran, dilerseniz curved olarak tanımlanan yeni nesil ekrana sahip bir LED TV seçebilirsiniz. LED televizyon fiyatlarında etkili olan son özellik ise, televizyonun sizlere sunacağı teknolojik farklılıklardır.

Vestel LED TV Farklılıkları

Tasarımlarında teknolojik yeniliklere yer veren ve kullanıcısına geniş model seçenekleri sunan Vestel, pek çok ebat ve özellikte ürüne sahiptir. Yerli üretim gerçekleştiren markanın üretim tesisleri Manisa'da bulunur. Avrupa'nın en büyük üretim tesisi olma özelliğini taşıyan yerleşkede, her gün binlerce televizyon ve beyaz eşya üretimi gerçekleştirilir. Araştırma ve geliştirme çalışmalarının da yine Türkiye'de gerçekleştirildiği LED televizyonlar, kullanıcılarının avantajı için pek çok yeniliğe yer verir. Televizyonu kullanacağınız alana uygun bir LED televizyonu, pek çok özellik ve avantaj ile seçebilirsiniz. Bu özellikler, gerek teknolojik gerekse tasarım anlamında değişkenlik gösterir.

Wi - fi bağlantı, USB girişi ve oynatma seçenekleri, seçeceğiniz televizyonun teknolojik avantajlarından sadece birkaçıdır. Dahili HD uydu alıcısını içeren LED televizyonlar, bu özellikleri ile yer tasarrufu ve kullanım kolaylığı sağlar. Çifte ekran özelliği bulunan modeller seçerek, tek ekranda iki farklı kanal izleme olanağına erişebilirsiniz. Televizyonunuzda bulunan interaktif uygulamalar sayesinde, çevrim içi aktivitelerde yer alabilirsiniz. USB girişi ile taşınabilir diskinizi televizyonunuza bağlayabilir, kayıtlı videolarınıza kolayca erişebilirsiniz. Pek çok teknolojik özelliğe sahip LED televizyonlar ile, televizyon izleme alışkanlıklarınıza yeni bir anlayış getirebilirsiniz.

Vestel LED TV Özellikleri Hakkında Bilgi

Vestel, son teknolojiye ait özelliklerle donatılmış LED televizyonları ile geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. LED TV'ler gerek kullanıcısına sunduğu teknolojik özellikler, gerekse kullanıcı dostu tasarımları ile dikkat çeker. Vestel LED TV, kullanıcısına teknoloji ile zenginleştirilmiş bir televizyon kullanım imkanı sunar. Teknolojiyi gözler önüne seren ve eğlence anlayışını değiştiren ürünler, özellikleri ile her kullanıcının hayallerini süsler.

Yeni nesil LED TV televizyonlar sayesinde daha eğlenceli ve interaktif bir televizyon deneyimi yaşayabilirsiniz. İnternet bağlantısı ile televizyonunuzu çevrim içi kullanırken, televizyonunuzu diğer akıllı cihazlarınıza bağlayabilir ve cihazlar arasında dosya paylaşabilirsiniz. İnternet tabanlı pek çok uygulamayı televizyonunuz ile kullanarak medya bağlantılarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Vestel LED televizyonlar ile, teknolojik yeniliklere evinizde yer açarken, televizyon izleme alışkanlıklarınıza yeni kapılar açabilirsiniz. Markanın servis ve kurulum hizmeti sayesinde rahat edebilirsiniz.

Vestel Televizyon ve LED Ekran Fiyatları

75 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Vestel
  2. Samsung
  3. LG
  4. Philips
  5. Regal
  6. Grundig
  7. Sunny
  8. Sony
  9. Axen
  10. Arçelik
  11. Telefunken
  12. Finlux
  13. Awox
  14. SEG
  15. Altus
  16. Premier
  17. Woon
  18. Skytech
  19. Beko
  20. Hi-Level
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Model Yılı
 6. Ekran Boyutu A-Z
  1. 20 inç / 51 cm
  2. 22 inç / 55 cm
  3. 24 inç / 61 cm
  4. 28 inç / 72 cm
  5. 32 inç / 81 cm
  6. 39 inç / 99 cm
  7. 40 inç / 101 cm
  8. 42 inç / 106 cm
  9. 43 inç / 109 cm
  10. 48 inç / 122 cm
  11. 49 inç / 124 cm
  12. 50 inç / 127 cm
  13. 55 inç / 139 cm
  14. 65 inç / 165 cm
  15. 75 inç / 190 cm
 7. Smart TV
 8. Uydu Alıcı
 9. 3D Desteği
 10. İşlemci Çekirdek Sayısı
 11. Görüntü Teknolojisi
 12. HDMI Girişleri
 13. Yenileme Hızı
 14. Tuner
 15. Görüntü Kalitesi
  1. Full HD
  2. 4K Ultra HD
  3. HD
 16. Çözünürlük
 17. İşletim Sistemi (Smart TV)
 18. Bağlantı Seçenekleri
 19. Curved (Kavisli)
 20. Satıcı A-Z
 • Marka Vestel
DSACategoryId/2147483638/17201/163192
BAŞA DÖN